ÇirkinlikKendin yap

Bahçe yolu için Form. Ellerinde ile, banliyö alanı donatmak

Kim Ülkeniz sitesinde istemem pürüzsüz ve düzgün parçalar var. Ne yazık ki, herkes bir klinker tuğla veya kaldırım fayans satın alabilmektedir. Mükemmel bir alternatif oluşturmaktır bahçe yolu. elleriyle , kesinlikle herhangi parçayı yapabilirsiniz: doğrudan ve kıvrımlı hem. Tabii ki, bu kaplama gücü daha az olup, ancak, bugün için katkı çeşitli vardır çimento bulamacı, önemli ölçüde kalitesini artırır.

herhangi bir donanım mağazasında satılan bahçe yolları için Formu. Ve düşük maliyetle ve bu formların kullanım kolaylığı sayesinde giderek tatilciler tarafından kullanılmaktadır. Onların yeni tür karolar bir buçuk günden daha az olmaması gerekmektedir dökülen hangi eski temelde farklı Özellikle olarak. Bugün, yerinde dökme ve sorunsuz çalışması için için tek bir form gerektirebilir bahçe yolu. hiçbir zaman ve çok çaba olmadan ellerini arazi temin etmek.

Dökme fayans önce, giriş kapısı veya bir evde başlayabilir parça için bir temel hazırlamak gerekir. Ve ilk bir düzen alanı yapmalıdır. Onun desen sonra, amaçladığınız parçanın tüm uzunluğu boyunca iki metre mesafeden mandal çekiç gerekir. Ve onun için bir dize veya kabloyu çekin. Viraj ve bükme mandal birbirinden küçük bir mesafede tahrik edilmektedir. senin hat fakir topraklarda olduğu bölgelerde bulunuyorsa, bunun ön çukur yapmalıdır. Şimdi, yaklaşık 10 cm'lik sonra üst çakıl tabakası ve hizalanmış kum 4 cm, diğer bir tabakanın kum tabakası dökün. Her bir kat, hafifçe nemlendirildi ve iyi sıkışmaktadır. Tabii ki, bu "yastık" yapamaz, ancak çimento iyi drenaj sahip olmak çok önemlidir çünkü o zaman rotanızı, çok daha az sürecek.

Çimento bazlı 3 ila 1 ile kum karıştırılıp su ilave edilmesi ve hemen hemen bir bahçe yolu oluşturmak üzere doldurulmuştur solüsyonu elde. Kendi elleri, artık iyice yoğurun ediyoruz. Ağırlık krem, homojen olabilir, ama aynı zamanda uygun biçimde doldurmalıdır. su itici katkı maddesi ve takviye edici elyafın bir çözeltisine ilave edin. Geçen parça güç verecek ve katkı hayatının zamanını uzatır. dekoratif için çeşitli renklendiriciler kullanır. Bu arada, başlangıçta dekoratif çakıl ve hatta sıradan çakıl eklenerek elde edilmektedir. (Yukarıdaki resim) kendi elleriyle ülkede bir parçanın imalatı hayal gücü için birçok fırsat olmasına rağmen.

Şimdi tabanını nemlendiren ve başından konumunu belirler. Sırt ve uyum şekli bahçe yoluna. Elleri Eğer aşırı çıkarmak geniş spatula yukarıdan hazırlanan bir solüsyon ile doldurun. Bunu yapmak için kullanabileceğiniz bir ahşap raf. Sonra 15 dakika boyunca bir çözüm sardı verir. Bu bütün süreci, kaldırılan hafifçe şekil onun yanında ayarlayın ve tekrar zamanı. Birden fazla form var Tabii ki, eğer, parça çok daha hızlı yapılacaktır. Bu arada, bir bakıma kolay bütün siteyi yapmak. Örneğin, bahçe tezgah yanında ya da her bir mil önünde. Ve hatta bir yerde formsuz zaman yol ile eğer - düzeltmek çok kolaydır. Sadece hasarlı üniteyi kaldırmak için bu noktada gerek formu ayarlamak ve yeni bir çözüm ile doldurun. İşte bu kadar! Bahçeniz yolu tekrar orijinal güzel bir görünüm kazanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.