ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Nasıl testere karbüratör ayarı "Ortak 350" dir

Tamir ve kır evi inşaatı testere kullanımı olmadan yapamaz, bu ifade doğrudur ve bahçe bakımında. o tüm işi düşecek çünkü alet, hatalı olacaksa, neden kendi kendini tanımlama ve sorun giderme becerilerini olması esastır. Eğer biraz tecrübe varsa,, karbüratör ayarlamalarını, bu prosedürü yapmak karmaşık ama yapılabilir olsa olabilir.

düzenleme ihtiyacı

Karbüratör testere "ortak-350" Nadir durumlarda, motorun yanlış yakıt kabul veya aşınma olarak ifade en sık sorunlardan gereklidir. Ama ayarlama mekanizmasını yapmak için gerekli olduğunu işaretler, burada bunlardan bazılarıdır. Motoru çalıştırmayı kez mümkün, hemen tezgahları. Bazı durumlarda, kullanıcı ve bunu yapmazlar, hem sebebi yakıtın tükenmesi veya oksijen fazlası yatıyor. yakıt tüketiminde artış yapılması durumunda ortaya çıkabilecek sorun, sonuç egzoz gazlarının hacmini arttırmaktır. Bu karışım, yakıt doyma nedeniyle olabilir.

başarısızlık Mekanik nedenler

motorlu testere karbüratör "Ortak-350" gerekli ve mekanik olabilir arızaları Ayarlama. Örneğin, güçlü titreşim nedeniyle bir koruyucu başlık ile hasar görebilir. karbüratör cıvataları gevşek bir uyum içinde Sonuçta mevcut. aşınma ve motorun piston Can. karbüratör ayarı Eğer yıpranmış kısmını değiştirmeniz gerekiyor sorunu düzeltmek için bir süre bu durumda yardımcı olur. nedeni düşük kaliteli yakıt kullanımı ortaya çıkar tıkanmayı gerçekleştirebilir. Bu tür etkiler için filtre ve ölçek birikmesi zarar görmesine neden olabilir. Ne zaman bu karbüratör sökmek zorunda kalacak, iyi yıkayın ve onun ayar yapmak.

Taşıma sökme

Eğer Chainsaw "Ortak-350" yapılacaktır karbüratör ayarlarsanız, birbirinden farklı olmayan tasarım özelliklerinin çoğunu modellerinde, daha ayrıntılı olarak ana cihazla tanımanız gerekir, bu nedenle bu önerilerin alakalı olacaktır.

elementler, maksimum doğrulukla kaldırıldı yardımcı olacak bu montaj sürecinde, düzenli hale getirilmesi gerekir. Üç cıvata o zaman hava filtresinin ayrılmaz bir parçası olarak görür köpük tabakasına bakın üst kapak, onlar kaldırılmalıdır tutun. Usta sürücü çekişi kaldıracak, yakıt hortumu kurtulmak zorunda kalacaktır.

Eğer kablo ucunu kaldırmak yoksa karbüratör Chainsaw "Ortak-350" Ayarlama mümkün değildir, bu bir sonraki aşamada ele alınmalıdır. birliğin solunda bulunan benzin hortumu, atmak gerekecektir. Yukarıdaki çalışmaların tamamı düzenlemeye tabi tutulabilir karbüratör, kesmek için izin verecektir. Bu mekanizma komplekstir, böylece onların büyüklüğü kolayca kaybolabilir, bu yüzden de çok küçük olduğu için daha da sökme için ihtiyaç düzgün unsurları kaldırmak için gereklidir.

ayarlamasını yürütülmesi

Bir içki varsa, "Ortak-350" karbüratör ayarı uzmanlarının katılımı olmadan, kendi başlarına yapılabilir. , Yeteneklerini ve deneyimini değerlendirmek kimin önerileri yukarıda için sunuldu sökme, geçin. Sonra ayarlamaları ve sonraki düzenleme yapabilirsiniz. Onlar testere "Ortak" için mevcuttur tür miktarlarda üç vidayı ayırmak gerekir, ancak vida bazı modellerde tek nüsha olarak yüklenir. Üretici Eğer eleman ne demek olduğunu anlamak sağlayacak mektubunda, her kutladı. Böylece, L harfi altında vida düşük hız ayarında kullanmak gerekir. Üst hızı tanımlaması T altında ayar vidası mükellef Idle mektup H. altında vidayı ayarlayabilirsiniz, sadece diğer modellerde mevcut olabilir.

ek tavsiyeler

Eğer satın alınmıştır "ortak-350" görseydim, karbüratör ayarı işlemi sırasında gerçekleştirilebilir. bu işleri yürüten önce, fabrika ayarları en uygun seçenek olduğunu hatırlamalıyız. Onları farklı iklim koşulları olan arasında yukarıdaki vidalar kullanarak, özel durumlarda bir motor ayarlayabilirsiniz. harfler L ve H. altında gerekli ayarlama vidaları hızını artırmak için kullanılır, bunlar saat yönünde çevrilmelidir.

hızını azaltmak için, vida ters yönde döndürülmektedir. Ayrıca aşağıdaki gibidir elementlerin kullanım sırasını dikkate almak önemlidir: - N - L T. ayarlaması sırasında zorluklarla karşı karşıya iseniz, yanlış ayarları aşağı motoru getirebilir, çünkü bir uzmana danışmak en iyisidir.

ayarlamak için ihtiyaç

testere "ortak-350" ayarı, ilk adımda en iyi nasıl anlamak için daha ayrıntılı olarak bu düzeneğin aparatı hakkında bilgi almak için. Eğer iş ve kurucu unsurların prensibini anlamak, başarısızlığın nedenini belirlemek mümkün olacak. Karbüratör ikinci bir yakıt ve oksijen içermesidir, hazırlanması ve daha sonra yakıt için gerekli olan motor, ana parça biri olarak hizmet eder. Bu bileşenlerin oranı kırılacak olursa, motor düzgün ve sonradan başarısız olmayabilir.

karbüratör cihazı

Eğer ayarlaması gerekli testereler "Ortak-350" olduğuna karar verirseniz, başlangıçta tasarım öğeleri araştırmak gerekir. Sistem, oksijen akış hızını artırmak için bir dar olarak hizmet veren bir difüzör oluşur. Difüzör yakıt beslendiği giriş açıklığı çevresinde yer almaktadır. bir karbüratör ve enine damper ile bir boru vardır, oksijen akışını ayarlamak için gereklidir. Yakıt o iğneyi görünür atomizör akar. gerekli olan kanal giriş şamandıra haznesi yakıt ayarlamak için, aynı zamanda bir cihazın karbüratör sahiptir.

Çalışma prensibi

Eğer güç gördüğünü satın aldıysanız "ortak-350" karbüratör ayarı çalışma sırasında gerekli olabilir. Düzgün bu eylemleri üretmek için, daha ve ekipman bu parça ilkesine okumak gerekir. Yakıt silindir pompalanır karışımın oluşturulmasını sağlar türbülatörü akımında atomize. yakıt tedarik edilecek büyük bir hacimde daha, daha fazla motor hızı olacaktır. başka olarak, tarif edilen modelde, karbüratör birinde çalışır ve aynı şema, yukarıda tarif edilen.

ateşleme zamanlaması

elektrikli testere "Ortak-350" sahip bu insanlar, ayarlama yeterli ateşleme sık sık yapılır. İlk test edilecek ihtiyaçlarını rölantide başladığınızda, bunu çalıştırmak için, bu vidayı çevirmek için gerekli olan, ayarlama sorumludur rölantide ait saat yönünde. En kısa sürede o dinlenmiş olarak, bu yönünün 4.5 dönüşler dönmelidir. motor verileri manipülasyon sonra zincir rotasyon olmadan çalışıyorsa, her şey yolunda. Aksi takdirde, çalışma testere ile tehlikeli olabilir gibi servis merkezine başvurmanız gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.