TeknolojininElektronik

Araba DVR Mio MiVue 568: genel bakış, özellikler ve sahiplerinin yorum

avtoregistratora segmenti böyle asistanlar sahipleri yolda kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan, çok aktif olmuştur. teknik doldurma ek olarak, bu cihazların üreticileri giderek ergonomi odaklandık. Örneğin, en son modeller, dokunmatik ekranlar ile donatılmıştır ve vücut daha küçük bir ölçekte gerçekleştirilir. modellerin işlevselliğini genişleten ve çalışma koşulları onları daha bağımsız hale Aynı zamanda iyileştirilmesi ve optik, At. Bu rakiplerinden Araba üzerinde böyle önemli avantajı vardır DVR Mio da yeni teknolojik zengin araç çeşitliliği MiVue 568. Üretici kompakt boyutlar ve zorlu araba sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayan gelişmiş "Demir" ve acemi kullanıcı isteklerini birleştirmeyi başarmaktadır.

Ürüne Genel bakış

Şirket ilk yıl değil ve teknolojik olarak yüksek kaliteli kaydedicileri üretir gibi model, kendi sınıfında piyasada başarı için başlangıçta iyi önkoşul oldu. Model çizgi üreticisi tahmin, biz onun geliştiriciler yeni özelliklerini uygulamak eğiliminde olduğu sonucuna varabiliriz. Bu doldurma cihazına, özellikle kapasitesine sahip Mio MiVue 568, kanıtladığı "refleks."

Ne yazık ki, kullanışlı eklentilerin mutlu azınlık genişliğine temel seti. şarj cihazı ve demirleme ek olarak, bir bez taşıma çantası ve yazılım içeren bir CD sağlanmaktadır. Bu mevcut tüm modelleri için standart bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz, ancak bir microSD kart olmaması garip görünüyor. Dahili bellek kayıt Mio MiVue 568 varolmayan de, aslında bu yüzden video için ek depolama alanı olmadan yapmayın. setin geri kalan tatminkar teslim değil - talimatı bütün nüansları kapsar ve şarj cihazı ile montaj yardımları ihtiyacını ortadan kaldırır.

karakteristikleri

ucuz, henüz verimli ve fonksiyonel modelleri kategorisine ait Onun parametreler cihaz gerilmeler. Benzer veriler artık bir kombinasyonu ile kıyaslanacak, oldukça büyük bir DVR'ların sayısını ancak Mio MiVue 568, aşağıda sunulmuştur hangi özelliklere sahiptir:

 • Boyutlar - 64.6 mm yükseklik, genişlik olarak 62.8 mm kalınlıkta 36,5 mm.
 • Ağırlık - 95 c.
 • - LCD 2,5 dokunmatik ekran".
 • Matris - CMOS cihaz çözünürlük Full HD sağlar.
 • Görüş - 130 ° açısı.
 • Kayıt formatı - H.264.
 • Bellek - 32 GB'a kadar microSD desteği.
 • Konnektörler - Güç, HD-liman ve USB için çıkışı.
 • Güç - 5V güç adaptörüyle
 • + 60 ° C ila -10 - çalıştırılması için sıcaklık sınırları
 • Çalışma nem göstergeleri -% 5-85.

görünüm

Modelin tasarımı göze şık ve hoş - alet faydacı amaçlarla özel olarak yapılmış bir durum değildir. Ancak yaratıcıları estetik yararları hakkında sadece bakım almış. Cihazın kullanımı kolaylaştırmak ve işlevselliğini olumsuz olarak etkilememesi koşuluyla Kompakt boyutlar, belki de Mio MiVue 568 ana avantajı vardır. Sürücüler iyi donanım doldurma sahip camına birimi kurmayı elverişli ve inceleme en az zararı vererek mümkün olacak. Ancak, vücudun performans dezavantajları vardır. Bu mat siyah plastikten yapılmış, bu nedenle tasarım her yararları yüzeyindeki parmak izleri ile bulutlu olacak. Şarj için bağlayıcı konumuna ilişkin kullanıcıların eleştiri de bulunmaktadır. MiniUSB yani, alt cihaza tedarik edilmesine uygun olan, güç kablosu "g" harfi şeklindedir takın. Ancak, imalatçı üst bağlantı noktasında yerleştirmiştir. İlk olarak, karar işlemi ergonomisi için elverişli değildir ve katlanmış durumu dayanıklılığı etkileyen ikinci olarak, kablo kalır.

işlevselliği

Model F / 1.8 olduğunu diyafram bir mercek ile donatılmıştır. Bu nedenle 3-megapiksel matris altı cam lens, takviye kızılötesi filtre ile çalışır. Birlikte bu bile loş ışıkta, çok iyi bir görünüm sağlar. Motorun kayıt doğrudan bir fonksiyonu gereksiz olmasına rağmen, bir polarize filtre kullanarak olabilir lens verimliliğini artırın. görünürlük gelince, o zaman 130 derece beş şeritli eşzamanlı kapsama için yeterlidir. Yine, zor çalışma koşulları için DVR 568 Mio MiVue çeşitli çekim modları sağladı. Mevcut ve video parlaklık verir pozlama kontrolü ayarıdır kötü görüş. Ama videonun kalitesi düzenlemelerin yoksundur. ekipman 1080p sürer, ancak çağdaş standartları bol gereğidir. rekor kendisi hareketinde hem de araç sabit değil mümkündür. Bu durumda, pil özerk bir güç kaynağı için sağlanmıştır.

yönetim

Geleneksel yönetim modeli düğmesi vardır. o düğmesi ile cihazı içerecek şekilde gerekli mi, ama onun dışında hiçbir fiziksel kontrolleri, öyle değil. kullanıcı yeni fangled dokunmatik ekran ile uğraşmak zorunda kalacaktır. Üretici diyor ve DVR menüsü tamamen üç tıklama maksimum sonra herhangi bir ayar ulaşma beklentisi ile dokunmatik manipülasyon mest gibi. yönetime Bu yaklaşımla, hiçbir sorun alışık olanlar için. Dokunmatik DVR 568 Mio MiVue gerçekten iyi düşünülmüş ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bir masaüstü bilgisayara benzer - çizgiyle dökümleri ile menü öğeleri geleneksel metnin yerine simgesini imzalamak zorunda kaldı. Bu durumda, tüm bölümleri algı için kompakt ve kullanışlı düzenlenmektedir. Yalnızca negatif Ruslaştırma ilişkindir - redüksiyon yanlış uygulanan ekler ve sözdizimi hataları herhangi bir eleştiri dayanamaz. Ancak, ve bu alışabilirsin.

Özellikler DVR

Model video kayıt cihazları segmentinde teknolojik ve fonksiyonel atılım üst uzaktır. Bununla birlikte, cihazın rekabete karşı ileri itilir bazı pozisyonlarda kendi kategorisinde oldu. Ve şimdi hatta bazı mali enstrümanlar uygulanıyor sadece dokunmatik kontrol yöntemi, değil. Başlıca özelliği, GPS modülü bulunmasıdır. Uygulamada bu katkısının kullanılmasının avantajları öncelikle videonun bağlı konum koordinatlarını takip yeteneği olarak ifade edilir. Ama en önemli şey önceden hız modunu kontrol etmeye izin veren, otomatik olarak yüklenir kullanarak GPS alıcı DVR Mio MiVue 568. Taban kameraları sağlayan radar dedektörü fonksiyonu etmektir. Bunun bir sonucu olarak, bu sabit bölme etaplardaki yönetmeliklerini ihlal riskini azaltır. Elbette, bu modelde, bir radar dedektörü tam teşekküllü olarak adlandırılan olamaz, ancak promosyon bu sınıf için çok önemlidir.

sabitleme yöntemi

kayıt 388. model serisine parantez geçirilir sistem sabitleme O selefi yorum oldukça ahenkli unutulmamalıdır. Örneğin, güvenilir bir tespit mukavemeti, hem de onun kompakt vardır. onun mütevazı boyutu enayi rağmen o camına cihazı tutma işin üstesinden gelebilen. beşik tek eklemi sağlanır, ancak zorlanmadan ünitesi konumunu ayarlamak için kullanılabilir. görüldüğü gibi, devre gerçekleştirilmesi açısından Mio MiVue araç DVR 568 aynı zamanda bir kombinasyon minimalist, pratiklik ve güvenilirlik bir örneğini göstermektedir bağlantı elemanı. Ve bitki kendisi basittir ve kullanıcılardan eleştiri her pozisyonda daha ileri işlem neden olmaz. Cihazın kompakt ve hafif etkiler de faydalı olduğu Tutma kolu ve küçük bir vantuz.

Güncelleme Mio MiVue 568

Deneyimli sürücüler hız kameralarının yerine göre güncelleştirme gerçekleştirmek için olabildiğince sık tavsiye edilir. önlemlerin Şeffaf frekans kaynağı ortalamaları hafta bağlı üsleri genişletmek için. cihaz güncelleme prosedürü yürütülen veya kurumsal çevirici Mio tarafından, ya da özel bir dizinde bir USB flash sürücüye doğrudan indirerek edilebilir. İlk durumda, güncellemek ve üreticinin web sitesinde mevcut ek cihazlar Mio MiVue 568. Firmware, örneğin, el sabit kameralar yeni verilerle yerleşik veritabanı tamamlamak için izin verir gerekebilir. Ayrıca elektronik asistan başlangıcında bir ses tebrik fonksiyonunun kaldırılması için sağlanan yazılımın son sürümlerinde.

model üzerinde olumlu geribildirim

Üretici bilerek kompakt boyutu ve modern işlevsellik maksimum temini için bir teklif yaptı etmez. Bu özellikler, öncelikle kullanıcılara tahsis edilir. Taşınabilirlik, tespitin güvenilirliği ve sürücünün doğrudan bakan az etkileyecektir - Bu avantajlar acemi sürücülerin not edin. Bu konuda ön planda isteğe bağlı doluluk Mio MiVue 568. Misafir sahiplerine daha zorlu tüketiciler, GPS modülü ve sömürü sürecinde kullanımı daha ilgi için. Birinci basamakta kullanılan sensör ait rağmen, iyi görevlerini gerçekleştirir. Cihazın temel işlevleri şikayetleri neden olmazlar. olasılık TV ve bilgisayara bağlanmak için de Asistanı kolayca özelleştirilebilir istikrarlı ve yüksek kaliteli video kayıt ve sağlar. kayıt sahipleri Mio'nuzdan bu uygun uygulama yardımı belirtildiği gibi

negatif yorum

DVR imalatı her şeyi uzaktır yüksek işlevsellik ve küçük boyutu ulaşmak. Mio şirketin bu görev ile başa ama cihazın diğer özellikleri feda etmek zorunda kaldı. Sahipleri oldukça ortalama kaliteli malzemeler söylüyorlar. Bir bütün olarak el tutturma sisteminin uygulama ile ilgili olarak pozitif ciddi mekanik darbe hasarı, daha da muhafaza olmasına rağmen. DVR Mio MiVue 568. Yanıtları ile beslenir pil, küçük kapasitesine iddiaları da donma ortamlarda çalışırken modeli en iyi yolu kendini gösterir olmadığını gösterir vardır. Bunun aksine, normal sıcaklık modunda uzun süreli kullanımı ile, cihaz aşırı ısınır.

Ne kadar?

sınıf modeli için bazı iyi verilere sahip. Bu seçenekler kümesi ve video kalitesi, dokunmatik menü ve konum algılayıcısı Mio MiVue 568. Fiyatı oldukça demokratik ve 6-7000 olduğunu. Rub. Piyasadaki cihazın maliyeti ve işlevselliği yakın bulunabilir, ancak kaydın ekran boyutu ve kalitesi oynayacak. Ancak, zaten 5 bin. Ovuşturun. Büyük pil kapasitesi ve dahili bellek iyi bir boyutu ile modellerdir. Ancak, bunlar dokunmatik kontrol ve GPS sensörü yok.

Sonuç

Cihaz gereksiz özellikler için fazladan ödeme istemeyen yüksek teknoloji takdir edenler için en iyi seçimdir. Dengeli optsional ve ergonomi - Mio MiVue 568. Konuk ana avantajları da katacak ve filtreler ve yüksek çözünürlükte sayesinde ince ayrıntıları görmenizi sağlar, video kalitesi. Tabii ki, küçük nüansları olarak ifade edilmiştir dezavantajları vardır. Böylece, ergonominin izlenim rahatsız atılabilir şarj kablosunu bozar ve ana bellek yetersizliği microSD satın almak için her kullanıcı yapar. Yine de, bu eksiklikler böyle bir dolgu için, genel olarak, GPS modülü, özgün tasarım, montaj ve kayıt kolaylığı düşünerek oldukça mütevazı bir fiyat gözlerini kapatabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.