SeyahatSeyahat İpuçları

Nerede Maldivler nelerdir? en iyi yer kalmak

Internet üzerinde site için site üzerinden kendi tatil yaprak için mükemmel bir yer arayışı içinde Her yıl binlerce. tatile gitmek için seçme için, açıkça bu geziden almak istiyorum ne olduğunu tanımlamak gerekir. Şehrin gürültüsünden kaçmak değil, aynı zamanda doğa ile bir olmak için sadece isteyenler için, bir tatil için ideal bir yer Maldivler bulunmaktadır.

Şimdi bir tatil destinasyonu üzerinde karar verdik, bu Maldivler nerede olduğunu bulmak için zamanı. Bu egzotik adalar Hint Okyanusu, Hindistan'ın güney kesiminde 700 kilometrelik bir mesafe içinde, Asya'da yayıldı. Her yönden mercan resiflerinin sınırlanan iki paralel zincirler bulunmaktadır. Toplamda, ada 820 kilometre boyunca uzanıyor. Maldivler 1190 adalar oluşur, fakat sadece 202 kişi yaşıyor. Aynı zamanda tüm yaşadığı adalar turizm beldeleri ve bunlardan sadece 88 olduğuna dikkat edilmelidir.

Maldivler olduğu durumlarda, biz zaten biliyoruz. Şimdi, belki de herkes bu egzotik adalar hakkında daha fazla bilgi isteyecektir. Maldivler çevresinde bulunan 26 mercan, oluşan mercan resifleri kumsalları ile mükemmel lagün - iç ve. Hemen hemen tüm atolls atol Seine hariç olmak üzere, kuzey ekvator bir alanı kapsamaktadır. Yüksek nem ile alt ekvator muson, - adalarda iklim. Mayıstan ekime kadar ağır yağmurlar vardır. Kuru muson Mart-Aralık geliyor. On Maldivler orada kesinlikle hiçbir dağlar ve deniz seviyesinden yükseklikleri 3 metre aşmıyor.

Maldives olan soruyu yanıtlayan ek olarak, konuda biraz daha gerçekleri bilmek çok yararlıdır Maldivler. Onun sermaye Kuzey Male Mercan güney-doğu kesiminde yer alır Erkek, şehridir. Ülkenin Nüfus 300'den fazla 000 kişi ve başkentte yaşayan dördüncü parçasıdır. adalarda yaşayan insanların büyük bölümü Arapları, Sinhalese ve Dravidler vardır. Neredeyse nüfusun tamamı - Müslümanız. ekonominin ana dal turizmdir. geliştirilen sektörler arasında balıkçılık, gemi onarımı ve dikiş sanayi kaydedilmiştir.

Ancak, çare mükemmel konumu iyi bir dinlenme yüzde yüz garanti değildir. Onun için seçilen otel oynadığı önemli rolü. En iyi Maldivler'de oteller Kuzey Male Mercan üzerindedir. en iyi ilk beşe dahil edildi aşağıdaki olanlar vardır. Bunlar Baros gibi bir otel, Baros ada üzerinde yer alır bulunmaktadır. Ayakların üzerine bir kıyı bungalovlar ve su bungalovlardan oluşmaktadır. Banyan Tree ada bulunan otellerde Banyan Tree ve Kanuhura günü. Bunlardan birincisi - bir ahtapot andıran bir daha lüks ve daha pahalı formu. Bu kişisel bir yöneticisi vardır, her biri çok sayıda villadan oluşuyor. Huvafen Fushi - Ve Huvafen Fushi adasında Maldivler'de en pahalı otel yetiştirilmektedir. Bir yüzme havuzlu kendi veranda vardır, her biri tek tek bungalovlardan oluşmaktadır.

Buna ek olarak, Maldivler yorum rüya tatiliniz, her turistin dikkatini hak konumlar bir sürü için bu avantajların yanı sıra, burada göstermektedir. Bunlardan biri Male bölgesinde yer alan Grand Cuma Camii vardır. Bu bir altın kubbe ile dekore edilmiş ve tüm Maldivler en büyük camisi olan edilir. Ayrıca dikkat çekicidir sermaye bulunan Başkanlık Sarayı vardır. Sultan Park içinde bulunan Ulusal Müze, de bulunmaktadır. Bu binaların 20'den fazla cami için bu adalarda tüm ve her benzersizdir.

Kısacası, adalarda rekreasyon tüm üstünlüğünü hissetmek için, Maldivler nerede, sormak, ama sadece güzel bir hediye yapmak ve içinden heyecan verici bir yolculuğa çıkmak için daha iyi değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.