TeknolojininElektronik

Elektrik ve termal tesisler için Uzmanları, Elektrik tesisatı

Uzmanları yaygın elektrik ve termal tesisler operasyonda başlattık. Elektrik tesisatı, teknik çalışma ısı santrallerinin, gaz ve hizmetlerin kullanımı gaz, elektrik tesisatı ve diğer kullanılan koruyucu kullanımı ve test etme olanağı sağlayan normatif ve teknik belgeler.

satış şirketi ve sözleşmede elektrik arzının bir tüketici karşılıklı anlaşmaya dönemezlerse olur? Bu durum Rus Medenî Kanun st.445 ve st.446 Medeni Kanunu ayrıntılı olarak düzenlenmiştir. tedarik sözleşmesinin bitiminde anlaşmanın belirli şartlarda bir karşılıklı anlaşma gelmez Taraflar, farklılıklar düzgün dekore edilmeli ve tahkime sunulacaktır. Bu gibi durumlarda, doğru tüketici sadece yetkisine sahiptir sözleşmenin belirli bireysel anlamda farklar hakkında mahkemede hazır iddiaya itiraz ettiği bütün, ortak kurtarmak davranır.
Aşağıdaki nedenlerden temelinde Tedarik Şirketi güç kaynağını sona erdirme hakkı var. ESO iptal hakkı veya kesinti elektrik arzında, bu gibi durumlarda Rusya Federasyonu st.546 Medeni Kanunu uyarınca güç kaynağının tamamen bırakma veya kısıtlama var:
tarifeye göre hizmetlerin sistematik ödenmemesi için 1. (Medeni Kanununun 523.) - bu yalnızca tüzel kişiler içindir.
2. Kontrol ve üstün garanti devlet denetçisi ihlali veya elektrikli ekipman uygunsuz hal durumunda elektronadzora zaman veya güvenlik yönetmeliklerine aykırı.
Yerinde kazaları önlemek amacıyla 3..
4. tesiste meydana gelen kaza, ortadan kaldırmak için

apartmanda dünyada kaybolması yaşayan bir kişi için - mum ışığında dinlendirici bir akşam geçirmek için bir fırsattır, ancak gaz, ısıtma, su, sağlık koşulları, havalandırma ve elektrik ile ilgili sorunlar sahibi kimlik özel ev için çok daha geneldir. göre elektrikli cihazların (PUE), kurallarına güç kaynağı güvenilirlik kategorisine göre bireysel parsellerde ve evlerde çok öncelik, üçüncü kategori değildir. Ve kesinlikle onarım veya sistem bileşenlerinin yedek güç arsa veya ev sağlar sırasında, bu tür binalar yirmi dört saate kadar elektrik olmadan da bırakılabilir demektir oluyor. özel modern evler, çalışmaları hayatımda kendi aktiviteleri için çok önemlidir, tüketiciler vardır. Bunlar, her şeyden önce elektronik güvenlik sistemleri ve alarm bulunmaktadır. Yukarıdaki müşterilerine soğuk sezonunda özel bir evin pompa ısıtma sistemi ekledi.

Gerekli kapasitenin soru gücünü seçiminde en önemli faktörlerden biridir. Bu kapasite toplamları hesaplanabilir veya aynı anda cihazlar veya en kritik elektrik tüketen ağı dahildir. lansmanından, dört kat artar tüketilen güçte. Birçok santraller kısa süreli aşırı izin, ama daha iyi ve bazen gerekli,% 30 güç kaynağı sağlayarak önceden sigorta. Için acil aydınlatma çoğu durumda buzdolabının ve işletilmesi yeterli benzinli jeneratör 2-3 kW +% 2.0 güç yedek güç. Yardımcı güç kaynağı, bir kaynak fazlı jeneratör basit ve basit olabilir. Üç fazlı girişi olan güç istasyonu trohfazy girdiye sahip tüketiciye elektrik sağlamak için kullanılır.

Kaliteli güç kaynağı, çünkü her endüstriyel işletme için çok önemlidir Bu bağlıdır üzerinde işletmenin başarısı faaliyeti, ürün kalitesi ve kar oldu. elektrik güç kaynağı Üretim çalışmaları sadece deneyim yılda kazanılan sahip profesyoneller ile başa gerekir. Bu görev soru kachetsvennogo tedarik şirkette önemli ve zaman alıcı, çok nüanslar olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.