SağlıkSağlıklı beslenme

Hızla 5 kg kilo nasıl

Eğer halinde hızla kilo vermek gerektiğinde her araçlardır. Gerekirse ve birkaç gün boyunca açlıktan olabilir. Sadece burada o kadar kendinizi hızı değer mi? Sıkı ama daha az tehlikeli açlık diyetleri kullanılarak 5 kg kilo mümkündü. Tabii ki, ağırlık bu miktar bir günde kaybetmek ya da iki sadece mükemmel metabolizması ile 5 kg can sadece insanlar üzerinde hızla kilo vermek bir süre boyunca o en az 3 gün gerekiyor ve olacak, çalışmaz.

Yine de, hala, özellikle onları karışmam, ama, birkaç gün içinde bu sonucu elde yardımcı olacaktır diyetler hakkında konuşmak, herhangi bir ekstra diyet insan vücudu için çok yararlı değildir. Ben çok gereklidir çabuk yalnızca kolay, ince büyümek demek.

molokachae üzerinde Kilo kaybetmek

Ben molokachae üzerinde olabilir 3-4 gün süreyle 5 kg ile kilo vermek, en basit başlayacağız. Bu süt ile olağan çay olduğu için, bu kelimenin korkmayın. iki şekilde içki hazırlayın. haşlanmış süt dolu bir litre olarak, gevşek siyah (olabildiğince ve yeşil) çayın 1-2 yemek kaşığı ekleyin. demlenmeye 30 dakika verin. gündüzleri olmak hazırlanan içeceğin iç. Ayrıca aksi yapabilirsiniz: kupa çay demlemek ve sadece süt ekleyin. İlk seçenek daha iyi olduğunu söylemek gerekir.

Yani, ekstra 5 kilo kurtulmak için, yalnız molokochay içmeye 3-4 gün gerekir. Açlık içecek mükemmel doyurur gibi işkence, nadir olmasıdır. Bu arada, toksinlerin vücut temizlemek yardımcı molokochay.

kefir diyeti

Ağırlık 5 kg Lose Eğer yardımcı olabilir kefir diyeti. Bu 4-5 gün gerektirecektir. Tek yapmanız gereken düşük yağ 1-1,5 litre boyunca her gün içmek için, yağsız yoğurt en iyisidir. her 2 saatte bir, gerekli içki ve yoğurt çokluğu eşit parçaya bölünmesi gerekmektedir. korkunç bir işkence açlık varsa, yarım elma (ama günde birden fazla elma) yiyin. Kefir diyeti sadece kilo değil, aynı zamanda yüz tazelemek için yardımcı olacaktır.

Diyet Larisa Dolina

Bu diyet böylece yaygara neden yaratıcısı oldukça büyük ilgi çekti - Larisa Dolina. zamanda, şarkıcı ince rakam olmasını isteyen herkesle paylaşılan sonra kilo, diyet ve kaybedecek kullanmak mümkün oldu.

Bir hafta içinde, diyet sadece 5 kg kaybetmek olamaz, ama bir diyet tüm 7. Çubuk Larisa Dolina sürece tamamen aşırı kilo orada sıfırlanmaz olarak olabilir. Burada hatırlanması gereken en önemli şey kuraldır: İhtiyacınız diyetin haftada konvansiyonel gücün haftalık dönüşümlü edilecek. Bu sonuçlar konsolide etmektir. Ama bu diyetin bir serbest haftasında, sen büyük miktarlarda yemek anlamına gelmez. Tüm favori yiyecekleri yiyin, ama küçük miktarlarda. Yani, 5 kg ile kilo vermek Aşağıdaki menü uygun oldukları takdirde iyi bir hafta içinde mümkün olabilir:

1 gün: 5 kaynatıldı derileri de patates ve 0, yoğurt 5 litre.

2. gün: krem 200 g yoğurt 0.5 litre.

3. Gün: peynir ve ayran 0,5 litre 200 g.

4. gün: 0,5 kg tavuk (kaplamasız ve bunların tuzları) ve yoğurt 0.5 litre kaynatıldı.

Gün 5: Elma 1 kg (300 g olabilir erikler) ve yoğurt 0.5 litre.

6. gün: yoğurt 1 litre.

7. Gün: Mineral 1 litre su.

Sen günde 5 kez yemek gerekir, ancak son yemek - kesinlikle 18.00 kadardır.

karabuğday diyet

Eğer kısa sürede 5 kilo kilo vermek gerekirse, karabuğday diyet oturabilir. 5-7 gün boyunca iyi bir karabuğday ve başka bir şey varsa, 5 kg kaybetmek mümkün olabilir. kaynar su ile buğday akşam bir bardak dökün. Gün boyunca, mümkün olduğunca sık karabuğday yemek. Bu şekilde, bu ürünün çok zordur var, ama bu güzelliği uğruna yapmaz. yeşil çay ve sıradan su içmek: daha iyi olur. Ben karabuğday hatta bazen yararlıdır üzerinde yardımcı olur, çünkü oturup da dikkat vücut temizlemek zararlı maddeler ve toksinler dan.

hızlı kilo vermek, sadece bir diyet ile sınırlı olmamalıdır. Onlar en zor değildir olsa her gün egzersiz yapın. Vücudunuzun çalışmasını sağlayın, bu vücudunuzdaki fazla yağ atılımını hızlandırır. Yani böyle sonra hızlı bir kilo kaybı kg çift hacimde bile belki, geri gel terk ettiğini aslında hazırlanacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.