BilgisayarlarYazılım

Ne uzatma dmg olarak hizmet vermektedir

Bu makale uzantısı dmg ne dosyalar inceleyeceğiz.

bilgisayar teknolojisinin geliştirilmesi her zaman özel süratini farklılık göstermektedir. Bu bağlamda, kullanıcı o kadar basit değil yenilikleri takip etmek için ihtiyaç her zaman. yenilikler doğrudan işin olağan özgünlüğünü etkilemez varsa durum karmaşıklaşır. Tipik olarak, bu gibi durumlarda, kullanıcı kendisine rastlıyorum yalnızca, yenilik ilgileniyor.

İlk biçim dmg araya geldi ve Windows üzerinde açmak için çalıştı, birkaç olası seçenek vardır. Microsoft'tan ilk işletim sisteminde istenen dosyayı açmak mümkün olacağı bir programı bulmak için kendinizi sunacak. Başka bir durumda, Windows yüklü programlardan biri açar, ancak ilk bilgilerin yanlış görüntülendiğini olacaktır. Üçüncü bir seçenek, sistem dosya uzantısı dmg olan ilişkili bir hata ile sonuçlanır. Katılıyorum, bu çok uygun değildir.

Ne dmg dosyaları ve ne yaptıklarını anlamak için, bu biçim sanal ortamda bunları kullanarak geliştirdiği olduğunu anlamalıdır Mac OS X - gol disk görüntüleri oluşturma. Genişleme dmg ortaya sık sorunların ana nedeni olan son zamanlarda ortaya çıktığında bu tür dosyalar ile ilk karşılaşması.

Yeni biçim önceden Apple'ın işletim sistemi uzatma img kullanılan değiştirir. Disk görüntüleri için yeni biçimin kullanımı sadece yeni nesil işletim sistemini destekler unutmayın, ve Mac OS mümkün değildir 9 ve önceki sürümleri açın lütfen.

Kabuk Mac OS X içindeki uzantısı dmg ile doğrudan açık dosyaları için özel olarak kurulan fabrika aracı var - Apple Disk Utility, diğer indirir disk imajını sanal sürücüde ve onunla birlikte çalışmak için bir dizi fonksiyonu gerçekleştirir. Ama Windows için böyle bir fırsat sağlamaz. Ancak son zamanlarda, pek çok yazılım geliştiricileri Bill Gates "çocuk" içinde sanal görüntülerle çalışmak için yarattık, örneğin ISO daha tanıdık formatta kod dönüştürme dosya uzantısı dmg tabidir.

Buna ek olarak, yeni sürümlerinde Apple yeni formatları için destek entegre etmiş özgür ve popüler arşiv, kullanımı yoluyla keşif olasılığı vardır.

Bu dmg uzantılı Windows dosyaları, bir üçüncü taraf programında doğru açtığınızda durumda dikkat etmek gerekir, tüm sistemin çalışması dikkat edilmelidir. bu duruma yana bir sonucu olarak, çeşitli sorunlar gibi, geçersiz dosya dernekler varlığını gösterir ve.

Ne açık dmg dosyası hakkında soru sormak önce, çoğu durumda bu dosyaları içeriyor bilgiler, Windows sahipleri için değeri temsil etmediğini belirtmek gerekir. Bu nedenle, işleme ve kod dönüştürme gereksiz bilgiler boşa zaman harcamak değil, sonuca farkında olmalıdır.

Böylece, dmg dosyaları bir şey Roket değildir ve bilgisayar kullanırken biçimlerinin doğal bir evrim kullanıcıya maksimum konfor sağlamak için ancak yeni Mac OS X uygulaması ile

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.