Spor ve SağlıkKilo kaybı

Kilo kaybı için atlama ipi idealdir!

kilo vermek ve estetikten uzak Zhirkov kurtulmak adına, herkes bu hedefe ulaşmak için nispeten ucuz ve basit yöntemlerle aramaktadır. İyi bir sonuç için her durumda, yani karmaşıktır yaklaşım gereklidir, Makul egzersiz ile doğru beslenme (diyet) birleştirir. Genellikle spor yapan ilgilenen kişiler ve tembellik için. Her gün uzun süre aynı şeyi yapmak için eğer Nitekim, er ya da geç, bıkmak lütfen ateşkes ve bu nedenle dersler terk edileceğini olacak. spor kulüplerinde oldukça pahalı oranları - Birçok hayal kırıklığı bir başka yönü. Ama kazanmak için ve iyi ruhları vücudunuzun getirmek için birçok kamu ve ucuz yolları vardır. Ve aralarında halat olduğunu. Diyet Üzerinde atlama, çünkü bir egzersiz bisikleti pedal veya üzerinde bitkin daha fazla ağırlığı atmak çok daha hızlı olabilir, ideal koşu bandı. Biz sadece kenara pratik ve açıkça buna sadık kalmak için zaman ayarlamak gerekir.

İngilizce ip atlama "ciddiye atlama" olarak adlandırılan ve şimdi bile spor bir yönü ile gelip. Herhangi siluet için iyi bir model olması dışında ciddi atlanıyor, aynı zamanda vücut bazı hastalıkların üstesinden gelmeye yardımcı olur. Kardiyovasküler sistem, temizler, kasları daha güçlü hale gelir varisli daha iyiye sırtlarını, bacaklar ve kalçalar formunu damarları ve uzak selülit güçlendirir! Bu kilo kaybı için harika eylemler ip var!

Bildiğiniz gibi, sürekli çalışan, ancak en hızlı olabilir şeklinde olsun. kilo kaybı için atlama ipi sadece 15 dakika içinde ona atlama 200 kadar kalori yakar iken, çünkü kısa sürede bu sonucu elde etmek yardımcı olur. spor üniforma, iyi hava ve koşu ayakkabıları için gerekli, ip de herhangi bir zamanda daha çok eve atlayabilir. Hatta çok şişman kişiler bu sporda yapabilirsiniz.

Eğer karar verirseniz bir atlama ipi ile egzersiz beş dakika boyunca yerinde olağan atlama ile eğitime başlamak gerekir tam olarak ne - kilo kaybı için. Eğer zor bulursanız, yavaş yavaş haftasında zaman artan, iki ile başlayabilir. yavaş yavaş hızını hız, yavaş yavaş başlayın. (- sağdan sola), sadece üç beş dakika sonra "at" atlama devam - zaman aynı, ileriye atılmış birer bacaklar birini Sonra her yürüyerek sıraya atlamak. (- sağ sol) ve halatın yavaş devirde iki küçük atlama beceri alınması üzerine yanlarına poluprisedaniya atlama ekleyerek egzersizleri zorlaştırıyor. şey çok sert verilirse, egzersiz ertelemek daha iyi olur, vücudunuzun tepkisini izle.

Derslerden sonra, biraz su veya yeşil çay bir bardak içmek için arzu edilir. Ve tabii ki, size sağlıklı bir yaşam tarzı, geceleri yedi sonra yemek uyku ve yaşamayan, doğru beslenme uymalıdır. sen mantıklı ve aynı zaman diyet de sopa eğer kilo kaybı için atlama ipi sonra hızla, düzenin görünümüne yol açacaktır. kesinlikle dersten önce olmaz, enerji eksikliği, baş dönmesi baktığından - Bu proteinler, yağlar ve karbonhidratlar kendilerini sınırlayan, sert bir diyet oturmak, spor yapmak, mümkün değildir. Biz her şeyi ölçülü olması gerektiğini hatırlamalıyız.

Gerçek ve basittir - emin halat yardımı ile kilo kaybı emin olun? ucuz satın almak, ancak şekil ve ruh geliştirmek için cihaza çok fayda getirir - O zaman devam et. Asgari nakit maliyet, zaman ve çaba, ama o kadar iyi! Düzgün olmalıdır ipi seçin - 2.10m kabuk uzunluğu muhtaç 1,52 m'ye kadar büyüyen bir kişi için; 1.52 1.67 cm - 2.5 m uzunluğunda bir ip; 167 cm'den - 280sm. Ama en yüksek ihtiyaç halat uzunluğu için 3.10 m. Alışveriş dışarı çıkarak istenen görüntüleri hatırlamak ve her ihtimale karşı yanınızda metre alın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.