ÇirkinlikKendin yap

Elleriyle Tenteler PVC tekne nasıl yapmalı?

bir tekneden balık tutma "sessiz avcılık" nin taraftarlar arasında ayrı bir zevk olarak kabul edilir. Hatta küçük bir deniz aracı en iyi balıkçılık noktalar seçebilir veya sövesidir izlemenizi sağlar. Bu durumda, damar mümkün olduğunca rahat olması arzu olurdu ve onun hobileri küçük şeyler düşürmek değil etmeye devam et. Bu göz önüne alındığında, birçok balıkçı teknesi pvc ellerde çadır olun. kullanılabilirlik, kalite ve düşük maliyet: Bunlar sadece kendini yetiştirmiş yapılar ana özellikleri birleştirebilir inanıyoruz.

gerekli tente musunuz?

Neredeyse her balıkçı bu soruya olumlu cevap verecektir. Böyle bir cihaz kavurucu güneş ışınlarıyla mükemmel koruma ürünleri, yem, ya da sadece su sağlayabilmektedir gölge oluşturur sağlar. Ayrıca yağmur oluşumu için basitçe vazgeçilmezdir. yol açtıklarını dalgaların kaptan kapsayacak böylece bazı ustalar elleriyle PVC teknelerde çadır olun. Ayrıca, bu ürünlerin otopark de çok iyi. Onlar malları kapsayabilir veya el bagajı içeride bıraktı.

Mağaza veya ev yapımı ürünler

Bugüne kadar, pazar türleri ve bunların kalite, işlevsellik ve maliyet ile ayırt edilir bu tür ürünlerin tasarımları bir sürü bulabilirsiniz. Ancak, çoğu balıkçılar tekne pvc ellerde çadır yapmayı tercih. Bu yüksek kaliteli ve pratik ürünler oldukça pahalı olmasından kaynaklanmaktadır. Ve bazen fiyat tekne maliyetini aşıyor. Ayrıca çadırların bağımsız üretim de geminin belirli model veya son kullanıcının kişisel isteklerine bazı bireysel özelliklerini barındırabilir.

Nerede başlar?

PVC yapılmış bir teknede bir tenteye yapacağız bu soru, acemi usta tarafından istenir. Nasıl para minimum miktarda harcama, ellerin kaliteli bir barınak yapmak için? bu gibi durumlarda Uzmanları ilk yapının türünü belirlemek için tavsiye edilir. imalatı ve işlevselliği karmaşıklığı bakımından farklılık ürünler, çeşitli türleri vardır aslında olduğu. Bunlardan en popüler olarak kabul edilir ve atanmasına ilişkin karar verilmelidir.

park

Bu ürün kabının içini ve otopark dönem bununla şeyleri korumak için kullanılır. Bu amaçla, tamamen kapalı tente PVC tekneler için uygundur. Aynı zamanda profesyonel tavsiyeler Bu amaçla neme uzun süreli maruz kalma dayanabilir bir muşamba veya diğer dayanıklı malzeme kullanmak için en iyi olanı katılıyorum.

koşu

Biz PVC tekneler için bir çadır yapmak hakkında soru sormak Genellikle, ürünün bu tip aklında var. oldukça farklı ve bazen çelişkili aynı zamanda profesyonel danışmanlık. bu cihazlar geminin ya da demirli hareketin anda güneş, rüzgar ve yağmurdan korumak için tasarlanmıştır gerçeği. Bu çadır balıkçılık rahat ve konforlu hale birçok açılış kenarlar bulunabilir. Bununla birlikte, bu tür bir ürünün gerçek yapısı, çok farklı olabilir. Bu teknenin tipine ve üreticinin kişisel tercihlerine bağlıdır. Çoğu zaman, iyileştirmeler her türlü maruz hatta fabrika çadırları, kendi görünümünü önemli ölçüde değiştirir. Bazı balıkçılar en uygun ve pratik kapak bu tür inanıyoruz, bu yüzden onu durdurmaya çalışın.

ön

Bu PVC branda tekne için en yaygın fabrikasıdır. Onların tasarımları Fotoğraflar genellikle belirli modelleri veya zevk tekne broşürlerde bulunabilir. Bu konut üçüncü ve hatta yarı yarıya burnundan tente tekne kapatır. Mükemmel hareketli dalgalar gemiyi koruyan ve kaptan için güzel bir gölge oluşturur. Bu, genellikle, açık arka bölümüne sınırlıdır, bu tür sistemlerin serbest alandır.

çerçeve

Güçlü temeller genellikle sadece kaplama varolan damar donanım çekin veya yüksek tasarım oluşturmak için plan olamaz durumlarda ihtiyaç vardır. Bu nedenle, karkas yapısının kendisini netleştirmek için gerekli malzeme ilk seçerim nasıl PVC'den imal tekne yatırmak için gerekli olan düzeni belirlemek için. Her şeyden önce, ürünün yeterince güçlü olması gerektiğini akılda tutmak gerekir. Bu durumda, hızlı sök ve monte olabilir. Ayrıca, tasarım fabrika sandalyeyle geminin benzersiz özellikleri tarafından oluşturulur.

Tekne uygun aksesuarlar değilse, o ayrı olarak satılır. Nihai ürünün Sabitleme kablolarını, bağlantı elemanları veya kilitler ile özel kemerler kullanılarak yapılır. karkasların imalatı ait bu özellikler göz önüne alındığında, iş iyi PVC veya diğer hafif malzemelerden yapılmış su boruları çekmek için. Bazı sanatçılar da çok iyi iş için uygundur eski kapaklı telefonların çerçeveler, çalışmayı tercih.

malzeme

Kendi elleriyle hafif malzemelerin iyi ile PVC'den imal teknelerde tentelerin dikmesi. Bu amaçlar için, bu çok uygundur çadır bezi veya maddeler nem yoktur. O renk ile şeffaf öğeleri birleştiren, PVC kullanmak en iyisidir inanılmaktadır. Ama böyle malzeme nedenle yağmurlu havalarda kullanmak çok uygun değildir havalandırma delikleri, bir sürü yapmak zorunda kalacaktır, hava kaçıran ve olmayacaktır.

kilitler, özel kilitleme halkaları, ip veya kordon ile bağlantı elemanları, kemer: Ayrıca çalışma için ek aksesuarlar gerekir. Temel olarak, bu elemanlar amacı, bir tente veya teknenin çerçevesine sağlam bir tespit, hem de kapı düzgün çalışmasını sağlamaktır.

Kesim ve dikiş

Eğer bir üründe kendiniz inşa planlıyorsanız, birkaç yararlı ipuçları sopa:

 • PVC'den imal teknelerde tentelerin dikmesi, ucuz kumaş veya eski paçavra dışarı bunları oluşturmak için en iyisidir. Çok pahalı bir malzeme ile yapıldığı gibi tüm çalışmaları yapmak önemlidir. Bu, teknenin tasarımının tüm özelliklerini anlamak için araç üzerinde doğrudan bez sığacak şekilde ve belirli kusurları bkz sırayla gereklidir.
 • Tipik olarak, doku hemen kare veya bir teknede çekme ve uyarlamak. yerine göre hemen katı ekler, yüzük, halatlar ve diğer parçaları konumunu not edin. Ayrıca hemen tüm gerekli delikleri yok.
 • Bitmiş modelin sonraki aşamada desen oluşturur. Onlar dikişleri arasındaki her elemanı ayıran, kartondan yapılmış olmalıdır. Daha büyük ve daha pürüzsüz bir parça, daha iyi olacak. Dikişleri süresini kısaltmaya parçaların çok sayıda oluşumunu önlemek için çok önemlidir.
 • desenler hazır olduğunda, onlar desenleri oluşturmak için kullanılır. O budama işlemi kuvvetli kaynaklar oluşturmak üzere malzemenin biraz bırakmak şablonun üzerine birkaç santimetre üretmek dikkate almak çok önemlidir.
 • Bundan başka, yapı toplanmış ve kullanılan tutkal tüm elemanlarını birleştirmek için bir. O sadece dikiş kolaylaştırmak değil, aynı zamanda önemli ölçüde hava geçirmez hale getirerek, tüm eklemleri güçlendirmek olmayacaktır.
 • Ardından vasıtasıyla dikiş işleminin kendisi, biri bir tentenin tüm temel unsurları bir araya getirmektedir.
 • Gerekli çalışmalarının son aşamada özel klipler veya yapıştırıcı kullanarak, bağlantı parçaları ve bağlantı elemanları ayrıntıları kurmak. Ardından kenar ve yüksek sürtünme planlanan yerlerde latki yoğun set dikiş.

Profesyonel tavsiyeler

Uzmanları da pratik öneriler bir sürü vermek:

 • Bir yapmak için nasıl soru incelenmesi elleri ile PVC tekneler için çadır, uzman kurulları en farklı ve sıradışı bulundu. Ama hepsi tasarım yüzme araçlarının belirli model için oluşturulan ve dikkate son kullanıcının kişisel isteklerine süreceğe gerektiği gerçeğine aşağı kaynatın. Bitmiş üründe Önemli - bu kolay. en dayanıklı ve güvenilir çadır herhangi iyi olmayacaktır bile gelen o yerleştirmek zor olacak ya da en balıkçılık engel olacak eğer.
 • Bazen çok pahalı bir materyal satın almak ve kendiniz kesmek için daha sonra, tüm yapıyı oluşturabileceği ucuz bir çadır satın almak çok daha kolaydır. bu ürünler her zaman gözlük uymayan Ancak, biz, çok dikkatli olmak gerekir. Genellikle uzmanları, yalnızca mükemmel onların ihtiyaçlarına uygun olduğunuz yayınlar, uğruna götürün.
 • dikişleri katılmak için Yapıştırıcı ve çok dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Bunları bozmadan seçilmiş malzemeler ile birlikte olmalıdır. Aksi takdirde, dikişler kuvvetle zayıflamış olacaktır.
 • eklemleri oluşturma iyi bir dikiş makinesi kullanılarak yapılır. Sadece bir kaliteli ürün elde değil, aynı zamanda büyük ölçüde çalışmalarını kolaylaştırmak olmayacaktır.
 • küçük tekneler bile deneyimli sahipleri dikiş işlemi en uygun ekipman ve deneyime sahip profesyonellere bırakılmalıdır olduğu düşünülmektedir. Bu yüksek kaliteli eklemleri sağlar ve pek maliyetini etkiler.
 • özel emprenye ve kumaşın su itici özellikleri ihanet diğer bileşikler bulunmaktadır. Bunlar nispeten yakın zamanda ortaya çıktı, ama zaten balıkçılar arasında olumlu kendini kanıtlamak için zamana sahip olmuş. Bazı kıyafetler işlenmesi için bunları kullanın. O kadar anlamlı bitmiş ürünün ömrünü artırabilir çünkü bu bileşikler çok iyi istismar uygulanabilir olduğunu.
 • Ile gerekli tüm aksesuarları satan mağazalarda satın alınabilir. Ancak, bazı üreticiler kitleri onların ürünleri bir tente oluşturulması için optimal uygundur satmak. Ancak, bu standart tasarım için tasarlanmıştır. Ve hemen hemen her zaman elemanlarında daha fazla donanım satın almak zorunda. Bu göz önüne alındığında, önceden gerekli parçaların tam sayısını belirtmek için gereklidir.
 • dikişleri oluşturmak için kullanılan lifler ayrıca neme maruz kalmamalıdır. Onların çürür ve şiddetle gerilmiş bu kabul edilemez. Bir başka emprenye sadece özelliklerini iyileştirirler.

Sonuç

predstavlonnoy bilgilere dayanarak, elleriyle branda PVC tekneler oldukça basit hale getirmek için sonucuna varılabilir. Ancak, bu araçlar, ilgili beceri ve sabır dolu bulundurmak kullanılabilirliğini gerektirecektir. Bu malzemenin seçimi ve inşaat işlerinde kullanılan teknik çözümlere çok önemli sorumlu yaklaşımdır. Bu nedenle, ilk başta usta acemi, bu konuda deneyimi olan bir uzman ya da birisi yardımıyla askere deneyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.