Sanat ve EğlenceFilmler

Eğer kızlar için Disney çizgi ne görüyorsun? Ne gençlere yönelik çizgi filmlerinden görebilirsiniz: Liste

Eğer çizgi film görebileceğiniz merak ediyor musunuz? Bu makale kız ve eski gençler ilginç olacak Disney ve diğer popüler stüdyoları iyi eserlerinin bir listesini sağlar.

"Alice Harikalar Diyarında"

Peki, çizgi film görülebilir? Liste klasik Disney çizgi ile başlar "Alice Harikalar Diyarında". O 1951 yılında geri serbest bırakıldı ama bugün bile çekiciliğini kaybetmemiştir. Bu hikaye sıklıkla ekrana aktarılır, ancak Amerikan stüdyo çalışması en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Film parlak renkler ve masal ruhunda mantıksız ve tuhaf karakterlerle dolu, hikaye neredeyse tamamen korunmuştur.

"101 Dalmaçyalı"

Eğer hayvanlar hakkında kızlar için çizgi film ne görebilir? "101 Dalmaçyalı" dünyaca ünlü çizgi film sadece haline değil, aynı zamanda köpeğin çılgınca popüler ırkı vermiştir. Dalmaçyalı artık o kadar sık karşılar, ama her durumda, kaçırılan yavru maceralarını anlatan zorlayıcı bir hikaye bugün ilginç görünüyor.

"Küçük Deniz Kızı"

Sen gördüğüm kadarı sormak 11 yaşında kızlar için karikatür? Tabii ki, "Küçük Denizkızı", animasyon bu şaheser insanlığın güzel yarısı için özel olarak oluşturulduğu için. Ustalar kasvet orijinal kaynağından film kurtardı Sebastian yakışıklı, dost pisi ve Ariel haklı Disney prensesler arasındaki yerini aldı ekledi.

"Güzel ve Çirkin"

Eğer Disney çizgi ne görüyorsun? "Güzel ve Çirkin" - animasyon stüdyosunun bir zafer. Zeki sorumlu ve iyi okumak Belle en ünlü karakterlerinden biri haline gelmiştir. sert ve büyüleyici hem canavar, sevgili yaptığı hediye en romantik jest haline gelmiştir animasyon tarihinin, ve fikri hevesli konular filme eşsiz cazibesi verdi kale doldurmak için.

"Aslan Kral"

Büyük Disney filmlerinden başka - "Aslan Kral" Bu resim her zaman en iyi listelerine yol açar ve animasyon üst olarak kabul edilir. İzleyiciler, bir yavru aslan hikayesi dokundu babasını kaybetti ama sadece büyük bir dramatik hikaye bu karikatür başarıya taşıdı. "Aslan Kral" izleyiciler kaybı ile empati izin ve sonra bir kez daha hayatın tadı hissetmek ve yeniden doğacak.

"Pocahontas"

aşk hakkında karikatür ne görebilir? Kesinlikle bir "Pocahontas". Bu hikaye gerçek olaylara dayanmaktadır. doğa ile uyum dünyasından Hint prensesi sev, İngiliz askeri, dünyanın endüstriyel gelişme, savaşı önlemek için. Bu karikatür hoşgörü ve anlayış öğretir.

"Mulan"

Mulan - başka bir "atipik" Disney Prenses. Cesur erkek kıyafeti güzel konuşkan ejderha elbiseler şirkette kız ve savaşa gider. Bu babasına değil, aynı zamanda Çin'in bütün sadece kaydeder.

"Lilo ve Stitch"

Küçük bir kız hakkında bu fantastik hikaye seyirci huzursuz kazandı. hayatında gerçek bir uzaylı silahtır sıradışı hayvan Teyel, görünmeyen ederken Lilo barışçıl, ablası Nani ile Hawaii'de yaşıyordu. Lilo sabırla iyilik öğretmek ve arkadaşı, aynı zamanda seyirci sadece seviyorum.

"Tangled"

Her harfine eski masalları yeni ve ilginç bir şey haline dönüşür zaman tanıdık Çocuklar ve gençler seviyorum. Bu çarpıcı bir örnek - popüler bir çizgi film "Tangled." Prenses Rapunzel - ve hiç bir prens, ama gerçek hırsız - umutsuz ve yaramaz kız ve Prens gibi bir kule bekleyen kurtarma çürüyen bir bebek değil. Çift bukalemun Pascal ve atı Maximus eşlik etti.

"Toy Story"

Çocuklar genellikle oyuncak hayat buluyor olduğunu, çocuk odayı terk veya uyumadan gerektiğine inanıyoruz. Bu film oyuncak asker ve bebek gizli dünyasına bir bakış sağlar. Tüm oyuncaklar küçük usta onları seven duracağını, kaybetmek ya da bir yere unutmak korkuyorlar çıkıyor. Bu hikaye şeyler dikkatli bir tutum öğretecek Çocuklar, ama yetişkin ve yaşlı çocukların peluş ve plastik arkadaşlar hatırlayacaktır.

"Sevimli Canavarlar"

komik karikatürler ne görebilir? Pek çok çocuk dolaba karanlık ve canavarlar saklanarak korkuyorlar. Ama "Pixar" stüdyo çalışanları erkekler ve hatta daha kız korkar canavarlar kendileri ve çünkü operasyonel ihtiyaçların sadece onları ziyaret önerdi. Kapıyı, "Canavarlar, Inc." dışarı bakmak ve diğer taraftan nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

"Soğuk Kalp"

Bu karikatür bugün çok popüler ve şarkı "gelsin ve unut" her yaştan kız duyulabilir. cadı Elsa ve kız kardeşi Anna hakkında bir masal izleyici tarafından sevilen. sert ve soğuk kış - Elsa eğlenceli ve rahatlatıcı yaz ve Elsa temsil gibiydi. Onlar Olaf komik yaz sıcağında, iyi bir adam Kristoff ve onun ren geyiği Sven hayal şirin kardan adam eşlik ediyor.

"Prenses Mononoke"

Sen gençler için çizgi film görebileceğiniz merak ediyor? "Prenses Mononoke" Büyük çocuklar için idealdir. Bu insan ve doğa çarpışması hikayesi. Bir yandan, sevgi ve uyum üzerine kayıtsızlık ve açgözlülük dramatik hikayesi - diğer taraftan, büyüleyici büyü ruhu ile doldurulur.

"Despicable Me"

Aradığınız varsa, 13 yaşında kızlar için çizgi filmlerinden gördüğüm kadarıyla ardından "Despicable Me". teybe dikkat Ay'ı çalma - Ana karakter yüzyılın suç işlemeye yönelik bir cani Gru vardır. Yani aniden kırmaya üç yetim kızlar için baba hislerini ortaya çıktı etmek sadece onun planları var. Sarı köleleri - Özel Mansiyon onun yardımcıları vardır. Çocuklar, onlar ayrı kaldırılmış olduğunu o kadar çok seyirci sevdim animasyon özelliğini.

"Ruhların Kaçışı"

Japon animasyon dünyasına büyük bir ilk adım - Eğer "Ruhların Kaçışı" animasyon filmi stüdyosunda "Ghibli", aşina değilseniz. Anne ve babamla Chihiro Kız yanlışlıkla ruhların arazi içine düşer. O, birçok macera yaşamaya karşılamak ve fantastik masal kent sakinleri ile arkadaş olmak ve cesaret, bilgelik ve şefkat gösterecek, ebeveynleri kaydedip eve dönmek için. Çeşitli büyülü yaratıklar, alkollü içkiler, gerçekten şaşırtıcı ince tanrıların Kaleydoskop.

"Nightmare Before Christmas"

Korku hikayeleri her yaştan çocuklar tarafından seviliyorsunuz. Bu karikatür etkisi çeşitli canavarlar ve ölüler tarafından doldurulan, Cadılar Bayramı gerçekleşir. Jack Skelington kez yanlışlıkla Noel kasabaya düşer ve orada çok, o karar bu tatil insanlara kendini vermek. Aşırı şekerli Noel videonun yorgun olanlar için büyük bir çıkış olabilir bu karikatür görüntüle.

"Yürüyen Şato Howl '

"Yürüyen Şato Howl" - harika Japon animasyon başka örneğidir. Bu karikatür biz kötü cadı yaşlı bir kadın dönüşmüştür bir kız bahsediyoruz. yaşlı bir kadının görüntüsü, Sophie evinden ayrılır ve cadı ve büyücüler canlı Heath, gider. Orada o tavuk ayakları üzerinde bizim kulübe prototipi haline ev büyücü Howl, yürüyen kale, düşüyor.

"Shrek"

Bu çizgi animasyon yeni bir dönemin işaretlemiştir. Modern "yanlış" masalları güzel bir örneğidir. Büyülü Prenses kalesinde baygın, ama hiçbir acelesi prens (mükemmel değil, bu arada) onu kurtarmak için. Yeşil Ogreyi - Onun yerine bir canavar gönderir.

"Wallace ve Gromit: Tavşana Laneti"

Tek parça mucit Wallace ve sadık yardımcısı Gromit - Filmin ana karakterleri. yaşadıkları İlçe, sevgili dev sebze rekabeti yaklaşan olarak gerçek bir "bitkisel ateş" kapsar. Korkunç kemirgenler savaşçıları tavşan - Arkadaş çünkü onlar, her evde bekliyor. Oyun hamurları karakterler klasik Disney gösteriş tercih çocuklar ve insanlar gibi olmayabilir. Ama ilginç küçük şeylerle dolu ilginç bir hikayesi ile bu karikatür, kesinlikle İngiliz mizah ile görmüş ve küçük Skeç, "Oscar" aldı hak ediyor.

"Ratatuy"

Fransız mutfağı ve ... sıçanın zarif bir öykü. Karikatürün ana vurgulamak - onun unutulmaz karakterler: canlı ve büyüleyici Remy, bahtsız Linguini, soğuk ego, şişman Gusteau'nun, histerik Zhivoder ve baştan çıkarıcı Colette.

"Ejderhanı Nasıl Eğitirsin"

Ailecek çizgi film ne görebilir? Hem yetişkinler hem de çocuklar ejderhalar ve Vikingler tarihini tadı zorunda kalacaktır. nefes kesen uçuş ve büyüleyici Bezzubik - İçinde dostluk ve bakım ve aşılması engeller ve en önemlisi yoktur.

"Yerçekimi Falls"

Bu yazıda, animasyon filmi bahsediyoruz, ama liste yeni Disney serisi görmezden büyük çocuklar ve ergenler için olduğu "Yerçekimi Falls" basitçe mümkün değildir. Gençler kepçeye ve Mabel onların yaz tatillerini geçirmek gerektiğini küçük bir kasaba, içinde ulaşır. Bir çocuk Yerçekimi Falls mistik sırları hakkında anlatır gizemli günlük bulur. dizi tabii ki, izleyici özenli memnun edecek, farklı küçük şeyler ve paskalya yumurtaları ve referanslar her türlü doludur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.