Ev ve AileBayram

Noel en önemli belirtileri

Yüzyıllardır insanoğlu kendi torunlarına inanç ve gümrük her türlü miras iletir. o Noel zamanı başlayacak bu günden itibaren olduğu için her yerde, Noel şenlikleri düzenlenir, ve antik Rus cesur antik nefes - Değil kehanetleri ve en büyük Hıristiyan tatillerinden birinde bypass. Ve kendisini ve ailesini zarar vermemek için, işaretler Noel atfedilen bütün bu yürütmek için değerdi.

tatil arifesinde, Noel arifesinde o çiftlikteki bütün işleri bitirmek için gerekliydi "ilk yıldızı kadar" o oniki etsiz yemekler saymak emindim masada oturup zamanının geldiğini "sinyali" bir türüdür. Bu arada, bu gün bir şey yemedim - akşama kadar sıkı hızlıca gözlemledi. Şık avans hazırlanan ancak her durumda, hiçbir siyah elbise - Epifani şanlı bayram içinde yas elbiselerini giymek yanlıştı.

Ortodoks Hıristiyanlar önceki gece geçirmek Tapınağı'nda Noel namazı için. Evin Öncesi temiz temiz temiz, Noel belirtileri gerektirdiği gibi, pişirme kapları, Gümüş temizleme. Uzun geleneksel olarak kırmızı ve yeşil ladin Noel renklerin baskın olduğu konaklama dekore edilmiştir. Önemli bir özellikleri her zaman olmuştur: Bethlehem, Star değişik hayvanların bebek, melekler, heykelcikleri ile yemlik. Buna ek olarak, Katolikler ile dekore kapıları ve kapılarda asmak için yapılan Noel buketleri etrafına yerleştirildi Noel çelenk çam dalları ve samandan ve bu güne kadar. Evlerin dekorasyonu Zorunlu gereklilik - tatil sadece bir kaçı mumlar, bolluğu, Mesih'in ışığını sembolize eder.

fark ve insanların gözlem bir özellik karşılaştırma yeteneği.

• Noel'den önce İşaretler arifesinde fırtına erken yapraklar tahmin düşündürmektedir.
• Noel kesinlikle tahmin etmek kızları yasak, ama ertesi gün ve Epifani kadar bunu yapmak için izin verilir.
• Üst odasında geleneklere göre olan kilim özel tatil ile kaplıydı mavi çiçekler beyaz zemin üzerinde.
• Sen ruble esirgemeyen pazara yürümek ve alışveriş yapmak için, istisnasız bütün olmalıdır.
• Noel için İşaretler su içmeyin hiçbir durumda festival akşam yemeği sırasında tavsiye edilir! Böylece, içmek istediğiniz zaman, yıl boyunca dava önleyebilirsiniz, çıkıyor ve su yok ...
• Bu bir yana tüm ekonomik ilişkilerini belirlesin, dahası, eskiden hostes tatili, Vaftizi zemine topraklanmazsa bundan sonra ekşi krema ve yanmış simgeleyen arınma tüm çöp.
• Frost ağaçlarda kutlama ilk günlerinde demek tahıl iyi hasat yanındaki.
Noel sıcak olduğundan • Ve, sonra soğuk bir bahar olacak.
• Blizzard Noel ayrıca arılar iyi sürüsü anlamına gelir.
• gök parlak yıldız - bezelye kırpmak için.
• Ayrıca, işaretler ve Noel gümrük sözde o avcı ile mutsuzluk neden olabilir, hayvanların ve kuşların avı Noel zamanı yasaktır.
• Gün boyunca, misafir almak ve kendilerini ziyarete gitmek gerekir.
aile mutlaka birileri kör - • Noel dikiş eğer inanılmaktadır.

erkek ve kız bir grup evlerine gitti caroling arasında çok popüler özel, oldu, onlar Noel şarkıları seslendirdi ve espriler ile şaka şekilde yerine onları isteyen, para ve sahiplerinden davranır için yalvardı - refah, sağlıklı ve uzun ömürlü. aile dostu ve zengin Noel Yönetim Kurulu için İşaretler, aile evinde tatil arifesinde karşılamaktadır. Noel Arifesi Ocak 7 yol verir üzerindeki "Supper" Lean Doğuşu bayram lezzetleri, et ve balık yemekleri bolluk, tablolar yemekler çeşitli yanı sıra Rus doğanın genel karakteristikten kırmak gerekir bir yazı tamamladı - hızlı kırma zamanı geldi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.