HobiDikiş

Kendi elleriyle İlginç elbise

Yorgun garderobchik kişisel eşyalar? Sıcak yaz günlerinde ne giymek biliyorum ya acilen kutlama için kıyafet gerekli değil mi? kendi elleriyle Elbise - bir yol herhangi durumdan. Basit modeller bir saat içinde yapılabilir. En zor fazla zaman gerektirir, ama pahalı bir butik gibi görünecektir. yeni elbiseler almak için, şık elbise mağaza çalıştırmak ve büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz. Basit elbise kendi elleriyle ucuz olacaktır. birkaç farklı seçenek düşünün.

kendi elleriyle Rahat elbise kumaş ve tişörtler veya tank üstleri bir parça yapılabilir. yüksek bel ile rahat ve özgün bir elbise alın. Bir T-shirt koymak ve seçilen bir tarzda, meme boyutu ve nihai ürünün tercih edilen bir uzunluğuna bağlı olacaktır kesim çizgisinin istenilen yükseklikte, üzerinde işaretleyin. Bir yelek için uygun olan çamaşır renklerinin bir parça seçin. Eğer kalın bir bez alırsak, o zaman etek biri tabakasının yeterli olacaktır.

Bu tür şifon veya krep de belkemiği kumaş gibi bir malzeme seçildiğinde, etek için iki katmana gerektirir. bir ve bir buçuk ya da kalça çevresi iki katından fazlasına ihtiyaç etek ayrılık. eteğin uzunluğunu ölçer. Bu overlok dikiş veya bir zikzak kullanılarak kapalı yan dikiş, kesme ve dikiş. Üst kenar uzunluğu bel boyutunun biraz daha bir ipe toplamak. Alt kenar tokası ve dikişli.

etek koymak ve üst elbiseler overlok kullanarak dikiş tedavi dikilir. Gut-burkan özel olarak üretilmiş ön yüzünde. Böyle bir ücret, bir geniş kemer yapabilir veya almaya hazır bir uygun renkte. Onlara yapabilir, kendi elleriyle Elbise siyah tişört çizgili ve tek renkli malzeme ile ve ekose kumaş veya T-shirt. Her durumda, sen harika bir seçenek çeşitli yazlık giysiler olsun.

bir açık omuz ve kumaşın sıradan dikdörtgen parça ya da büyük bir eşarp elde edilen eğik paçalı kendi elleriyle en basit elbise. Özellikle bu tarzda güzel uzun giysiler görünüyor. kanat hafif malzeme uyluk çevresinden biraz daha büyük bir genişliğe ve uzunluğa al - arzu edilen uzunlukta elbiseler. bu bir kol altından geçer ve ters omzuna bir düğüm atılarak, böylece bir kumaş parçası sarılmış.

Biz belli bir noktadan başlayarak, rahat kollu derinliği ve dikili yan dikişi not edin. yardımı ile etek ve boyun davranın boru, dantel veya basitçe dikilmiş. Bizim elbise hazır. Onun için güzel bir düz renk kemer almaya sadece kalır. Bu tarz ince figürü, onun başarılı dökümlülüğü ve küçük bir bacak açma harika görünüyor.

Bir akşam için dışarı mükemmel uyacak Yunan elbise sadece bir saat içinde yaratılan kendi elleriyle. Üretiminin için, iki göğüsler ve bel çevresi altında çevresine eşit bant, iki elbiseler uzunluğuna eşit kumaş parçası, ama en az üç metre ve biraz hayal gücü gerekiyor. Malzeme perdelik iyi oturuyor ve uçan bir silüet yaratır birini seçin. Mükemmel ipek, viskoz, şifon, kadife ya da ince jarse.

Biz yarıda bizim 3 metre segment eklemek ve gelecekteki elbiseler uzunluğuna karşı gelen, sadece bir buçuk metre olsun. Omuz dikişleri yerini alacak kumaş katlayın. Biz otchertiv ondan geleceğin elbise, yaklaşık 15-20 santimetre bir kesi etek dik, orta ve viraj bakıyoruz. Biz başının üzerinde üzerinde bir kanadı koydu. Biz kesim ön ve arka derinliğini not edin. Dikkatle kesti. Yan bölümler üzerinde bel hattını not edin, bu işareti dikmek için.

overlok veya kenarlama kullanarak elbise etek davranın. kollu ve boyun Doku kesitleri de işlenir. göğüsler altında, çıplak vücut örgü ankraj. Don elbiseler preform ve güzel göğüs drape dağıtma, malzeme bandının sabitlenir. kesik bel hattına gelirse, aynı şekilde biz başka bir kaset düzeltmek ve belden de perdelik pin up.

Biz aynı kesim yapmaktadırlar ve arkasında kasetlerde örtü sıkın. Dikkatle sabitlenmiş ve iğneyi çıkarmak olduğu bir pozisyonda bez çakmak. En gumption yakın dekoratif örgü, iç bantla birleştirerek ve dikiş. Kaldıraç sönük bırakılabilir veya omuz aynı bitirme banttan dikili bir ringlet'e tarafından toplanır. Bizim Yunan tarzı elbise hazırdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.