OtomobilArabalar

Kendi arabanız yıkayabilir: soruyu Yanan?

Avluda sen, şehrin kenarında rezervuar yasaktır olamaz da gayet ... Ve kendi arabasını yıkamak nerede? en olası tüm seçenekleri göz atalım.

Kirli bir araba sürme - sadece şehir yollarda makinelerin saflığını gerektiren bir yasaya uymak için bir başarısızlık olduğunu, ama genel olarak, kötü bir küçük şey ve ahlaksız. Sonuçta, biz böyle bir makinenin konak hakkında ne söyleyebiliriz? o olmalı o sadece gerçeği oldukça onun demir atı karşılık gelir. Ve şehrin sadece bir araba yıkamak için nerede sorusu ve hiç de sezon dışı ve kış gelişine ile küresel soruna dönüşür.

Ve hepsi bu değil. Bunların dışında, günün konudaki diğer sorunlar vardır. Öncelikle, oto yıkama makinası bir bedeli. İkincisi, işin kalitesi genellikle kurumların çalışanlarının profesyonellik derecesine de bağlıdır, aynı zamanda itidal.

Yaşadığınız şehir, kendi araba yıkayabilirsiniz özel lavabolar için öneriler varsa, bunları yararlanmak gerekir. Katılıyorum, bu çok uygundur: Mali maliyetlerinin tasarruf zamanı (kuytu bir yer bulmak umuduyla, şehir dışında gitmeye gerek) ve vicdanım (mahvolmadı ekoloji, kurallar ihlal edilmez).

O arabayı yıkamak mümkün olduğu yerlerde değil bilmek önemlidir, ama aynı zamanda doğru nasıl yapılacağını böylece lake kaplama ve ince çizik sildim yer algılamak için araç üzerinde kurudu. Aracın sahibi normalde sünger ve paçavraları sebebiyle de olur. Bu, yumuşak bir bez gibi görünüyor - aklama makinesi en iyi vasıta "güneş yanığından." Ama su ve çamurla emprenye, bu kadar zımpara, değil narin paçavra. Bu arada, mikro çizikler otomobilin pas vücudun oluşumuna doğrudan bir rota açmak. korozyonu durdurun cilalı edilebilir. daha mikro çatlaklar, daha sık bu işlemi gerçekleştirmek gerekir.

özel bir deterjan ile veya onsuz, hafif basınç altında, su - Sonuç doğru oto yıkama olup.

Dikkatli olun, odalar da çizilmeye karşı oldukça duyarlıdır. Bunlar, en azından doğru yıkanmalıdır.

o arabayı yıkamak mümkündür yere yasal olarak özel olarak bu eylem alanı için belirlenen şantiyelerde veya diğerinden ayrılışını aittir.

Arazinin mülkiyeti kendiliğinden orada çamaşır makinesine güçleri vermez unutmayın. Dürüst olmak gerekirse, sahip olduğunuz arazi ekoloji, sadece zararlı değildir, aynı zamanda bakış estetik açıdan çok iyi değil. yarda temiz olmalı - Burada yeme ve uyku ve evin, temizlik ve düzenin izleyin.

Kir makineleri sadece doğal tozdur içinde. toprak kirliliğinin ana kaynağıdır - paralarını Endüstriyel yağlar, bitüm ve özel aletler. Bu nedenle, araba sahibi hâlâ "kirli iş" kimse gelecek nesillere, bu nedenle, doğanın önemli hasara neden olur ve yakalanan tenha bir yer, eğer. Tüm teknik kir toprağa değilse makine, düşer yıkanabilir olduğunu drene fırtına kanalizasyon, yağmur suyu akışları ile birlikte - nehirde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.