SağlıkAnti Age

BIMF - Yaşlanma Yeni Teknoloji Duraklar

bilimsel ve teknik bölüm

Biyolojik-bireyin Gerekçe ilkesi

Tıbbi teknoloji (BIMF)

Bu bölümü, yazarın karşılaştığı sorunu yazarken: hangi dil ve hangi terimleri sunum yapmak. Tarif etmesi kararlaştırılmıştır

BIMF çeşitli teknolojiler ve herhangi "bir sanayi dili" konulu bir bildiri içerdiğinden en basit, diğer sağlık çalışanlarına belirsiz ve ayrıntıları yapabilirsiniz.

çünkü öncelikle teşhis prosedürlerinin yüzlerce çeşit terapötik tekniği olarak önemli önerilen teknoloji BIMF kimseyi tedavi edilmez.

1. Temel ilkeler ve onların eleştiri.

Bu bizce, arama çalışmalarındaki en büyük noktalarında, unutulmamalıdır

ilke ve tıbbi tedavi araçlarının bir adam. Bunu bilenler sıkıcı olabilir, ancak için, hala ne kadar anımsıyorum.

Antibiyotiklerin gelişiyle, sonra da insanlığı göründüğünde önce

edinme ve "en iyi" kullanmayı umuyordu demektir

Bu açılmak üzere görünüyordu. Herkes "sihirli mermi" bir tür bekliyordu

(Ehrlich). Bundan başka, mikrobiyal direnç tespiti üzerine için

antibiyotikler, öfori umutsuzluk yol verdi. Aynı zamanda bilim adamları At

bitkisel ilaç ve doğal malzemelerle ikinci "daldırma" yapılmış

(Mumya, köpekbalığı kıkırdağı, Chaga, ücretler otlar) bir girişim harika bir doğal bulmak için

anlamına gelir. antioksidan genetiği ve proteomik keşif geliştirme,

Birçok biyolojik açıdan aktif maddeler, bunların reseptörlerinin tespiti, güçlü kimyasal farmakoterapi gelişimi çıkmaz teorik ve pratik farmakoloji ve tıp çıkış yolu gösteren gibiydi. Tabii ki, bazı hastalıkların tedavisinde konservatif elde başarılar, kimse inkar eder. Ancak bu başarılar yeterli değildir.

İnsan genlerinin Deşifre küçük vermiştir. öldürücü sentez ilaçlar AIDS'e çare yoktur. İnsan genomunun bile 30-35000 genler gen fonksiyonu ve bunların etkileşimi seçeneklerinin çalışma hesaplamak bile teorik olarak imkansız neredeyse sonsuz seçenekler ve kombinasyonları, sağlarlar.

Kanser ve diğer hastalıkların tedavisinde başarısızlığın nedeni, protein biyokimyası genomlarının polimorfizmi (değişkenlik) 'de yer almaktadır. Hayır, hatta en iyisi, yaratıcıları göre, uyuşturucu asla gerçekten çünkü ona özgü "kendi biyokimya" ve "kendi genetik" nin, belirli bir hastanın vücudunun "biyokimya" içinde% 100'e ne kadar. Nasıl onlar kişiden kişiye farklılık? Cevap: insanlar birbirinden her farklıdır kadarıyla. "Evrensel" biyolojik (hücre, doku) terapisi - fetal, embriyonik terapi kullanabilir ve son olarak kök hücreler yönünde girişimler vardı.

Buna paralel olarak, ancak, kişiselleştirilmiş tıp gelişmeydi.

Bu parçaları oldu. (Gibi muamele) kendi kanı (otohemoterapi) geçileceği kullanılmış, kurulduğu homeopati (Samuel Hahnemann), onun ilkeleri kişiselleştirme seçiminde kullanıldı

homeopatik ilaçlar (sıkı ayrı ayrı) ve her bir hastanın madde (hastalıklı doku) olan ilaçlar (nosodes, renozody) belirli tiplerinin üretiminde kullanımı. Bireysel biyolojik malzeme (salgıları, kan) hasta (L. Yaschenko, Kırım, Ukrayna yöntemi) hazırlanması. Kendi kanserine karşı tedavi (immünoterapi) amaçlarına uygun anti-kanser aşısı malzemesi - Bugün, örneğin, bazı yabancı Biofirm (şirket «Antigenics Şirketi») aynı hastalar için hasta kanserli tümör dokusundan yapılmıştır.

Böylece, konservatif tedavisinde iki ana eğilimleri ayırt edebilir.

İlk.

Tıp neden (etiyoloji) almaya çalışırken ya da hastalık mekanizması (patogenez) gelişiminde. örneğin vücuttaki patojenleri yok etmek, bulaşıcı hastalık: Buna göre, örneğin, antibiyotikler, bu nedenle düşmek temelde kabul edilir. Antihipertansif ilaçlar genellikle hipertansiyon farklı mekanizmalar (patogenez) üzerinde hareket eder.

Özellikle himiolecheniya Ancak dikkat edin. Hatta kronik hastalıklar için, çoğu durumda, ilaçlar "acil" yardım kullanılır. gün - Yani ilaçlar en iyi izleyecekler kullandı.

yıllar ve aylar etkili ilaçlar, hayır. Onlar, bütün dedikleri gibi, olsa

kronik hastalıklar, yani yoksul yaşam tarzı seçimleri kaynaklanır

Uzun süreli ve akut hastalıklar ve sefalet - şans meselesi.

Kronik hastalıkların tedavisinde bu tür yatırma veya çeşitli "akıllı lipit nanocontainers" ya da uzun süreli formlarını (örneğin, Bitsillin) uygulanması uygulamadan olarak, ilaç etkisini uzatmak için çalışırlar. Buna ek olarak, çoğu kez kronik hastalıklarda ilaç işlemez hale ve düzenli değiştirmek zorunda: hasta veya genetik patojene ait antijenik bileşimin gövdesinin "kimya" olarak değiştirin. Ya da, başlangıçta ilaçlar nedeniyle hastalar ve patojenlerin organizmanın genetik veya biyokimyasal polimorfizm (çeşitlilik) için çalıştırmayın.

Bu tedavi, bu yaklaşımda, bir yakalama veya kullanılmış ilaçlar patolojik sürecin sadece bir kısmını etkiler ve kimyasal yöntemler ile üretildiği için doğaları gereği bunlar, vücuda tamamen yabancı bulunmaktadır.

İkinci eğilim.

Bu garip ilkelere dayalı açıkça görülebilir kişileştirme, ama olmaz. homeopati, en iyi ihtimalle bu hastaya, homeopatik ilaçların sınırlı listesinin "type" tanımladı. Otohematerapi (Kendi kanıyla tedavi) istenen etkiyi vermedi: kanda sadece tedavi için ve örneğin tam olarak belli değil, hastanın kendi kan sepsis tanıtılması fizibilite. Ve bu imalat ve kendi imal biyolojik ürünlerin uygulama gerçekten tek taraflı görünür fizibilite, modifiye hastalığı, yani patolojik olarak değişmiş dokudur. Bu Vücudun bağışıklık yanıtına Ancak yapılır hesaplama. Ama kanser gibi zaten hastalıktan bitkin yeterince bağışıklık sisteminin güçlü karşı saldırı, cevap verebilir?

Tartışmalı influenza aşılarının etkinliğini, patojenlerin genetik varyasyonları ile bağlantılı AİDS ve kansere karşı aşılar elde imkansızlığı ve hasta hücreleri (heterojen) organizmanın genetik instabiliteden. Nasıl "yakalamak" değişen patolojik durum hastalık sürecinin genetik değiştirme, patogenezi değişen ve hızla (kanserinde sözde "pathomorphosis" hücre ve dokuda HIV AIDS, heterojenite) patolojik mikroorganizmaların genetiği değişiyor? Nasıl hızla değişen ne yakalamak için? Çok hızlı genetiği değiştirilmiş patolojik süreci falan değiştirerek çok çabuk tedavi etmek ilaçların "donmuş" çeşitleri gibi?

Ayrıca, bulunmuştur: insan genomu patojenik protozoa (patojenler) da dahil olmak üzere, bilinen tüm genom içerir. (Evrim bu "suçlu"). Nasıl kanser ve AIDS kendi DNA istikrarsızlık durdurmak için? yalnız hastalığın DNA başında Ya, ardından bunun farkı nedir? Burada kanser ve AIDS aşısı üretimi başarısızlığını yatıyor. Nasıl bir biyolojik zırh (biobronyu) oluşturmak için özellikle tehlikeli enfeksiyonların?

biyolojik, biyoteknoloji - - üçüncü, tekrar eden bir eğilim vardır tedavi edici serum, interferonlar, insülinler pirogenal (tifo de elde edilmiş), prodigiozan, bifidus, lakto-bakterinleri, vs, bu alotropik tümü .., bu elde edilen yabancı hücreleri ve (mikro) organizmalar.

genellikle, ve önlenmesi ile ilgili olanlar hariç olarak Aşılama, burada başa olmaz.

Herhangi bir yan etki yapmayacak olan, ancak daha fazla ve tedavi olacaktır: replasman terapisi (kan yerine geçen protein hazırlıklarını ...) kullanırken, doktorların asıl sorun için mükemmel ve doğru bir "satırında" vücudun biyokimyası ile ilaçtır. Dolayısı ile de, hastanın vücudu ile "uyumlu" için farklı örnekleri kullanılarak enjekte edilmiştir. replasman tedavisi ilaçlar da biyolojik olarak bireysel değildir.

kanser ve AIDS tedavisinin amacı - genetiği değiştirilmiş hücrelerini öldürmek ve sonra normal hücrelerin (lahanası ve ailelerini) havuzlarının büyümesini izin vermek.

Günümüzde girişimleri birimi normalleştirme Genetik vb "vektörler" genetik mühendisliği teknikleri (transfer ve gen karıştırması) kullanılarak plazmidler, virüsler, kullanılarak Vitrum (-tube teknolojisi) içinde bir ara madde manipülasyonlar olan hastaların hücrelerinin üretilen, otizm (otozomal) sahibi Böyle başarıları zorluklar ve bilinen ve müthiş genetik problemler mütevazı ve.

Dalga genetik hakkında iki kelime. Bizim düşüncemize göre, çünkü E.Shredinger normal, DNA aperiyodik sinyali üreten bir sorun vardır - DNA aperiyodik. Şimdiye kadar, bildiğimiz kadarıyla, elektromanyetik spektrumun genişliği karşısında Aperiyodik sinyalleri üretebilen jeneratör kurulmamıştır. Dalga terapisi kesinlikle biyolojik ticari araçlar, bu "ortalama" olduğunu.

Bu bir kural, yabancı maddelerin, organizmalar, mikro-organizmalar ve yabancı genetik olarak kullanarak, dolambaçlı bir yol tıp ve farmakoloji içinde, yani uzak - genetik ve belirli hasta kişinin vücut biyokimya normalleştirmek için çalışıyoruz, yani - onu tedavi etmek.

başkasının kullanılan kök hücre tedavisinde var veya kendi hücreleri. kök hücrelerin tedavisinde temel sorun, bizce nedeniyle böyle anların karar verilemezlik terapötik etkinin distorsiyon: 1. her durumda hiçbir olasılık istenen organ, doku veya odak haline kök hücrelerin hedeflenen teslim orada üretmek olduğu; 2. somatik hücre, bir kök hücre, her temin etmek mümkün değildir; 3. kök hücreler, vücudun boyunca rastgele dağıtılmıştır kan girmiştir; 4. Doğru yere kök hücreleri alma garantisi yoktur; 5. dolayı kök hücrelerin rasgele dağılımına tedavi sonucunu tahmin değildir. 6. kök hücrelerin terapötik etkisi sadece konumu yerine çok yakın alanda görülmektedir; kök hücre etkilerinden tüm vücut üzerinde 7. sistemik etkiler, özellikle gösterilmemiştir, çünkü dolayı kök hücrelerin ve nicel tutarsızlık hala yerel işlem: (fiziksel) somatik sayısı ve kök hücreler uygulanan hücrelerin sayısı.

Onların çok yönlülük - - doğrudan eylem için birçok hedef üzerinde Son zamanlarda, biz de uzak ilaçların yarattığı etki dar seçicilik gelen trendi not edin.

Her durumda, hangi nihayetinde sağlık durumuna bir dönüş anlamına gelen (hastayı) tüm bireysel metabolizma (Homeostaz) ve / veya onun genetik hepsi normalize, tedavi etmek ve bir kişinin bu tür etkilere ve ilaç kullanmaya çalışır tedavi etmek.

Bu nedenle, genetik dahil olmak üzere bütün organizma (canlı bütün sistem) tüm mekanizmalarını, açığa konservatif terapötik (farmakolojik) yaklaşımı, - açılmadığından ve buna uygun olarak kullanılan edilmemiştir.

Ve son olarak, sonuncusu. evre 4 kanserli spontan (kendiliğinden) umutsuz kür hastaların bireysel gerçekler aynı önermek: moleküler, hücre altı, hücresel, doku, organ, vb: tüm organizasyon seviyelerinde, normal bireye bir dönüş var Yani normal, "kullanım" kurallar dönüş olduğunu - şifa ve tedavinin nihai hedeftir. Peki neden "normal" tedavisi için kullanılmasın?

Kurtarma ve sağlık teneke kutuya normal vücut iade ve doğrudan totipotent hücreleri kullanılarak tam biyolojik bilgiyi taşıyan kendi sağlıklı fiziksel (somatik) hücrelerin kendi Aynı yerli biyolojik, biyokimyasal, genetik bilgiler kullanılarak yapılmalıdır anlaşılmaktadır.

Gerek bir kişinin doğmuş ve genetik hastalığın göstergesi olabilir görünür hiçbir belirti ve problemler ile yaptığı yıla kadar yaşamış olsaydı, o muhtemelen varsayılan olarak olduğunu bilmek bir hekim olmak insan genetiği aslen normaldi. Yani, şifa amacıyla BIMF bedensel hücrelerinde kullanmak ve kişinin sağlığına kavuşmasını edebilirsiniz.

Bununla birlikte, "normal" bir somatik hücre durumuna tanısı için sıralama olarak kullanılabilir (okuma) genomunun (pahalı bir yöntem, rahatsız, genom izlenmesinde kullanmak hantal) ya da "belirteçleri ortak patolojilere genom teşhis" - mevcut değil histon proteinleri ( özellikle, genomun durumunu değerlendirmenin daha az doğru yöntemi -. Rus onun dinamik gelişmesinde - Paponov yazar Vladimir D. ve arkadaşları, KOÇLARIN Tıp Genetik Araştırma merkezi, Moskova) ..

Hedefler - ilke ve kimyasal farmakoterapi ilkelerine (yöntemler) dışında dayalı kişiselleştirilmiş tıp ve tedavi bilimsel temelleri geliştirmek - Rus Hükümeti tarafından kabul edilen 2011, - Dönem 2007 Rus Teknolojik Kalkınma Programı ilgili bölümlerde öncelik olarak belirlenmiştir. Bu hedefler bizim tarafımızdan sağlanır.

Bugüne kadar verimli ait (görüş yaratıcıları tarafından) ve en güvenli tedavi ile amaçlarla - dünyanın önde gelen ilaç ve biyoteknoloji terapi seçimi ve ilaçların üretimi "bireyselleşme" elde edilebilen maksimum kullanır.

Gerçekten de, ilaç üreticileri üretiminde, "evrensel" kişiselleştirme, bireyselleştirme uğruna, aşağıda listelenen aslında gerçek bir tane olup, biyoteknolojik teknikler antijenik grubu, bu aynı ilaçlar oluşturan biyolojik maddelerin ilaçların spesifik özelliklerine, ve böylece yeniden (tesviye) antijenitelerini ortadan kalkar , allojenik (biyolojik yabancılık). Dolayısıyla bu tür ilaçların "tüm" uygulanacak "evrensellik" takılır.

ilaçların imalatına Bu yaklaşım dolayısıyla çok biotherapy kök hücrelerin kullanımı gibi ve onların heterojen (yabancı) anlamında "sıfırlanmış" ve - kullanım için "evrensel" talimatlar.

Böylece, Alman karmaşık hazırlıklar «Topuk» ve / veya İtalyan «OTI» (Officine Terapie Yenilikçi) içerirler (veya kullanmak niyetinde)

homeo (benzer) + Organotropona değiştirme (ikame) katkı maddeleri.

(Bkz., Sırasıyla, örneğin, Alman şirketin hazırlıkları Katalog Genel Tıp 2011-2012 "Biologishe Haylmittel GmbH Heel", JSC "alfa Leporis», 2011. www.heel.com) (Hızlı Başvuru 'ilaç endişe OTI www Özeti'. otiomeopatici.com).

Organik-ve dokuya özel, hücre düzenleyiciler (peptitler, vs.) çeşitli organ ve hücreler (kalp, beyin, epifiz bezi, ince bağırsak, kalın bağırsak, eritrositler, karaciğer, yumurtalıkların - ve, son olarak da kadar ilaçlar farmasötik olarak aktif maddeleri ihtiva eden düğümleri, meme bezi, kas hücreleri, böbrek, kemik iliği, pankreas, hipofiz, akciğer ve bronşit, mide, prostat, dalak, timus çocuk, tiroit, rahim, testis, cenin embriyo dokusu), yayınlanan bugün lenf «vitOrgan» şirketi ( Almanya).

Bu ilaçları sunan «vitOrgan» olası kesin bireyselleşme ilaca maruz kalma kişiselleştirme kadar görmemektedir. Bu ilaçların kumaş temiz çevre ve daha temiz feed'lerdeki kaldırdı (henüz) hayvanlardan yapılır.

Günümüzde, Rusların zihniyetleri hem besinlerin hem de tıbbın vatandaşlığa kavuşturulması yönünde açık bir şekilde hareket etmiştir. Kimyasal farmakolojide kullanılan ilaçların tüketilmesi ve kullanılması daha az şansı vardır. İnsanlar yüzlerini doğaya açarlar ve kimyasal olarak sentezlenmiş ve yüzsüz olanların yerine doğal ilaçları ve yiyecekleri tercih ederler.

Yukarıdakilerin hepsine bakarsak, dünya farmakolojisinin ve biyoteknolojisinin yakınlaştırılmasını, ilaçların kendilerinin biyolojik olarak bireyselleştirilmesi ve teknolojilerin üretimleri için bireyselleştirilmesi (bio) konularına değinmeliyiz.

Biraz daha zaman ve "herkes alacak" ilaçların Biyolojik Bireysel Tıbbi Teknoloji (BIMT) yöntemleriyle alınması ve tedavi edilmesi gerektiği.

O zaman kim bu teknolojinin önceliğini sürdürecek?

Kullanım metodu

Biyolojik olarak bireysel tıbbi teknoloji (BIMT)

Standart eczane ürünlerinin tedavisi veya kişileştirilmesi için,

Bilgi vermeden.

Hastalıkların vücudunu iyileştirme amacıyla, çekirdek içeren, sağlıklı, canlı hücreler, hastanın vücudundan çıkarılır.

Comment.

Hücrelerin vücuttan çıkarılması, invaziv (kesilme, delinme yoluyla) ve invaziv olmayan (kanlı olmayan) yöntemle (örneğin, bir camın veya hücresel bir kazıyıcının üzerindeki parmak izi) yapılabilir. Herhangi bir hastalıklı organizmada, bu, tüm hücrelere% 100 zarar veren kalıtsal bir genetik hastalık değilse, sağlıklı genetik ile sağlıklı olan her zaman sağlıklı somatik (bedensel) hücreler vardır. Gerekirse, dokular veya organlardan alınan görme de dahil olmak üzere, örneğin operatif erişim yoluyla herhangi bir hücre alınır. BİYT amaçları için, çekirdek içeren (ökaryotik) ve bir diploid (tam, çift) kromozom içeren normal hücreler ekstrakte edilip kullanılır, yani tam bir genom potansiyel totipotent hücrelerdir. Modern genetik tarafından iddia edildiği gibi, genetik bilgiler de dahil olmak üzere, genetik bilgi de dahil olmak üzere eksiksiz bilgi içeren totipotent hücrelerden çıkarılan gövde hakkında: bütünsel bir organizma (Dolly koyun), potansiyel olarak totipotent bir hücreden gelişebilir.

Yardım.

Kesinlikle, dokulara ait bedensel (somatik) hücrelere günümüzde nontotipotent hücreler denir, ancak bunlar türemiş değildir. Totipotente yalnızca embriyonik kök hücreler denir. Hatta indüklenen kök hücreler (iPS) pluripotent olarak adlandırılır ...

Temel önem taşıyan şey, diploid somatik (bedensel) hücrelerin tam potansiyel totipotency taşımasıdır.

Ayıklanan hücreleri özel bir biçimde (teknolojiler) kullanarak, bu hücrelerin tüm içeriğinin maruz bırakılması, izole edilmesi ve çıkarılması ya da bu hücrelerden gelen tüm biyolojik bilgiler nedeniyle manipülasyonlar ve eylemler yapılır. Bu durumda, gerekirse, hücrelerin hücresel türü (doku aksesuarları) isteğe bağlı olarak veya tesviye edilebilir veya korunabilir veya değiştirilebilir. Ardından hücresel içerik veya hücresel içerikle ilgili tüm biyolojik bilgiler, özel bir ortamda (taşıyıcı) özel bir şekilde çarpılır (çarpılır).

Comment.

Bu BIMT'daki ana aşamadır. Hücreleri bu aşamada işlerken, hem standart hem de bilinen teknikler ve teknolojilerin yanı sıra, tek bir teknolojik çevrimde birleştirilen özel (know-how) kullanılır. Hücreler ve / veya içerikleri, kimyasal sol-jel teknolojilerine, mikromanipülasyona, hücre kültürlerinin laboratuarında kalma veya büyümeye, vakum etkilerine, kriyoterapiste etkilere, mikro nanolayerler ve gözenekli yapılandırılmış materyalleri kullanarak etkilere tabi tutulur ... Bazıları , Bütün aşamaları birleştirerek, teknoloji.

Özel bir durum ve biyolojik bilginin çarpımı bugün, örneğin, teorik olarak 1971'de anlatılan ve pratik olarak 1983'te önerilen PCR teknolojisi (polimeraz zincir reaksiyonu) 'dır.

PCR'de, bilindiği gibi, DNA (parçalan) biçimindeki biyolojik bilginin çarpımı (çarpma, çarpma, çoklu kopyalama, büyütme) oluşur.

İçerisinde sağlıklı hücre hakkında biyolojik, yapısal bilgiler içeren, yani hücresel sağlık hakkında çoğalan bu taşıyıcı, kişisel sağlıklı somatik hücrelerin ele geçirildiği bu hastanın organizmasına dahil edilir.

Comment.

Vücutta tanıtıldığında biyolojik olarak bireysel bilgileri içeren taşıyıcının tüm somatik hücrelere ulaşması ve nüfuz etmesi garanti edilir. Böylece, tüm somatik hücreler bir anda maruz kalacaklar. Unutmayın: taşıyıcıdaki biyolojik olarak bireysel bilgilerin fazlalığı çarpımı (çarpımı) ile sağlanır. Örneğin, 10 hücreden elde edilen biyolojik bilgiler, milyonlarca ve milyarlarca kopya çarpılabilir. Böylece, bu bilgilerin etkisi, milyonlarca ve milyarlarca bu hücrenin eylemine eşit olacaktır!

Böylece, hastanın vücudu kendi (kesinlikle biyolojik-birey!) Fazla alır. Norm hakkında, sağlık hakkında bilgi. Vücudun sağlıklı bilgi fazlasının patolojik bilgi ve süreçleri tersine çevirmesi (geri) garantilenir, yani - durumu normalleştirir ve hastayı iyileştirir. Kendi biyolojik sağlık bilgilerinin fazlası, organizmanın herhangi bir etkiye karşı direncinin zaman zaman normale oranla çarpıcı biçimde artmasına neden olacaktır.

BIMT'nin avantajları ve özellikleri

(Biyolojik olarak bireysel tıbbi teknoloji).

BIMT, birleşmiş olup, belki de, sadece yaşamak için kullanıma uygun, nano, biyolojik, kriyo, vakum, hücre, sol-jel, pharm-, bal-, mikro-enstrümantal - her türlü günümüzün ileri teknolojilerini bir araya getirmektedir Sistemler ve aynı zamanda birleştirici - "beşinci" unsur içerir. Aynı zamanda plazma teknolojileri, aletler ve laboratuvar cam eşyaları imalatı ve üretimi için yüksek sıcaklık vakum ekipmanları da kullanılır.

Teknoloji, tüm vücudu, ayrıca kendi organlarını ve dokularını teknolojik süreçteki uygun değişikliklerle birlikte (iyileştirmenizi) sağlar.

Açıklama.

BIIMT yöntemi otolog organ ve dokuların büyümekte olan mevcut teknolojilerini başarıyla geliştirebilir.

BIMT metodu ayrıca bütün organizmada yaşa bağlı değişikliklerin durdurulması veya tersine çevrilmesi (tersine çevrilmesi) amacıyla kullanılmasını mümkün kılar.

BIMT metodu, standart farmasötik müstahzarların bireysel olarak kişileştirilmesine, "yapılarını değiştirerek, yapısını değiştirerek", hastanın organizması ya da hücreleri ve dokuları ile biyokimyasına izin verirken, ilaç moleküllerinin mekansal şekli ampirik formülünü değiştirmez. (İlaç üreticisinin hakları ihlal edilmemektedir). BIMT yöntemiyle değiştirilen farmasötik preparat, hastanın vücuduna tamamen uyar ve bu nedenle en fazla terapötik etkiye sahip olur ve aynı zamanda yan etkileri veya toksik etkileri en aza indirgeyerek bireysel olarak uyarlanır.

Açıklama.

BIMT'nin bu uygulaması, uyuşturucu üreticileri arasında - farmasötik şirketleri (farmasötik işi) ve diğer taraftan ilacın kendi içeriklerinden yapılmış olduğu tamamen bireysel "kimyasal olmayan" bir ilaç teknolojisi olan BIMT arasında bir uzlaşma olacak "altın bir" orta olacaktır. Nihayetinde, BIMT teknolojisi, esasen tedavide kimyasal farmakolojinin kullanımını dışlar; farmasötik kimya endüstrisini böyle gereksiz kılar. Bununla birlikte, ortak terapötik etkiyi arttırmak için BIMT ve standart kimyasal müstahzarlar kombinasyonu kullanılarak böyle cesur bir ifade yapılabilir ve edilmemelidir.

Bilindiği gibi, bir molekül ile aynı ampirik formüle sahip popüler C vitamini (askorbik asit), yalnızca biri insan vücudunda biyolojik aktiviteye sahip olan 28 mekansal konfigürasyona (izomerler) sahiptir. Uzaysal yönelim çoğu zaman ilacın etkisiz kalmasının kilit nedenidir. Ve doğrulama olarak: Bugün prion hastalıklarına (spongiform ensefalopati = inek çılgınlığı = scrapie , vb.) Sebep olan mekansal konformasyonun değişmesi, bugün nasıl iyileşeceğini bilmiyor. (Prionlar çeşitli proteinlerdir).

Bugüne kadar üretilen tüm ilaçlar mekânsal bir yapıdadır ve bu nedenle mekansal olarak uyumludurlar.

BIMT yöntemi için, farmasötik preparatın başlangıçtaki uzamsal yapısı önemli değildir: hasta organizmasının (veya hücrenin) biyokimyasının bireyselliğine uygun hale getirilecektir.

BIIMT yöntemi, hastalığın nedenlerini (etiyolojisi) ve hastalık gelişim mekanizmasını (patogenez) yok sayması bakımından eşsizdir; bunlar kalıtsal hastalıklar hariç olmak üzere önemsiz hale gelir.

Bu yöntem aynı zamanda prionun ve belli genetik hastalıkların iyileştirilmesini mümkün kılar ve ikinci durumda, hastanın ebeveynleri ve / veya tutumluları (kardeşleri) hayatta kalırlar.

BIMT yöntemi altında, günümüzde bilinen ve bilinmeyen tüm mekanizmalar ve tüm hücre içerikleri hakkında biyolojik bilgiler artacaktır.

BIIMT aynı hastadan farklı bilgi kullanımına izin verir, vücudun patojenleri veya hücrelerindeki (dokuların) genetik değişkenliğine rağmen başarılı bir şekilde iyileşebilir.

BIIMT, "sorunlu" organların ve dokuların hücreleriyle çalışmanıza izin verir: vücutta olduğu gibi ayrı ayrı ve birlikte. Yöntem, BIIM sürecinde istenen sonucun elde edilmesi için yalnızca "genç" nesiller kullanılabileceği için Haiflik sayısının (bedensel hücreler, telomereler, telomeraz problemleri için mitoz sayısının 50'ye sınırlandırılması) sözde problemine dokunmamasını göz ardı etmeyi mümkün kılar. Yani "ilk, erken" mitozlardan gelen hücreler.

BIIMT'de kullanılmaz: genetik mühendisliği (karıştırma ve gen aktarımı yöntemleri), organizmaların klonlanması, radyasyon ve diğer çevresel zararlı veya zararlı teknolojiler. BIIMT altındaki dış çevreye verilen biyolojik emisyonlar, sadece elle veya sabunla vücuttan çıkan emisyonlarla kıyaslanabilir.

Kullanım metodu

Biyolojik olarak bireysel tıbbi teknoloji (BIMT)

Yaşlanmayı (yaşlanma karşıtı) durdurmak amacıyla, know-how'ı açıklamadan.

Kısaca teknoloji aşağıdaki kaynaklardan oluşur: hücreler genç bir organizmadan çıkarılır. Organizma yaşlıysa, hücreleri çıkarıldıktan sonra, hücre kültürlerinin laboratuvarına yerleştirilir ve burada in vitro çoğalırlar ve canlandırırlar. Alınan veya alınan genç hücrelerden biyolojik bilgi çıkarılır ve taşıyıcıya aktarılır, burada çoğalır (çarpılır). Daha sonra bu "genç" biyolojik bilgiyle bu taşıyıcı vücuda aşırı bir şekilde sokulur ve tüm hücrelerine nüfuz eder. Böylece, vücut, en azından yaşlanmayı veya gençleşmenin etkisini durduracak olan kendi biyolojik "genç" bilgilerini aşacaktır. (Daha ayrıntılı bir açıklama sağlanmaktadır.)

Böylelikle, BIIMT'yi bütüncül bir organizmada kullanırken, kesinlikle bireysel (kişiselleştirilmiş, kişisel):

1. tedavi;

2. anti-aging (gençleştirme) veya biyolojik yaşın sabitlenmesi;

3. standart eczane ilaçlarının kişileştirilmesi;

4. Biyobrojenite: Kişisel toplam önleme (vücudun tüm koruyucu biyolojik özelliklerinde güçlenme).

Bütün bu teknolojileri aynı kişiye uygularken, aynı kişiyi alacağız fakat tamamen yeni bir kalitede! Aynı zamanda kendisi de kalacaktır, yani aynı kişide, aynı kişilikte, kişilikte kalacaktır.

Aynı şekilde, BIMT projesi, üniform temelin - BIMT - korunacağı aynı 4 alt projeye ayrılabilir. Ve elbette dört yönün tamamı bir BIMT Merkezi'nde uygulanabilir.

Kullanım metodu (metot)

Biyolojik olarak bireysel tıbbi teknoloji (BIMT)

Yaşlanmayı (yaşlanma karşıtı) durdurmak amacıyla, know-how'ı açıklamadan.

Kısaca teknoloji aşağıdaki kaynaklardan oluşur: hücreler genç bir organizmadan çıkarılır. Organizma yaşlıysa, hücreleri çıkarıldıktan sonra, hücre kültürlerinin laboratuvarına yerleştirilir ve burada in vitro çoğalırlar ve canlandırırlar. Alınan veya alınan genç hücrelerden biyolojik bilgi çıkarılır ve taşıyıcıya aktarılır, burada çoğalır (çarpılır). Daha sonra bu "genç" biyolojik bilgi taşıyan bu taşıyıcı, yaşlanmış bir (yaşlı) organizmaya fazladan sokulur ve tüm hücrelerine nüfuz eder. Böylece, vücut, en azından yaşlanmayı veya gençleşmenin etkisini durduracak olan kendi biyolojik "genç" bilgilerini aşacaktır.

Comment.

Hücrelerin vücuttan çıkarılması, invazif (kesilme, delinme yoluyla) ve invaziv olmayan (kanlı olmayan) yöntemle (örneğin camdaki parmak izi veya hücresel sıyırıcı) yapılabilir. Çıkarılan genç hücreler veya elde edilen genç hücreler, kullanılıncaya kadar kriyobankta saklanabilir. Hücrelerin kriyoprezervasyonu onlara konservasyon sağlar, yani pratik olarak - eskimez. Gelecekte, eğer bu organların veya dokuların doğru veya lokal olarak "gençleştirilmesi" gerekiyorsa, gerekirse, dokular veya organlardan alınan görme de dahil olmak üzere, herhangi bir hücre, örneğin, operatif erişim yoluyla alınır. BIIMT amaçları için, çekirdek içeren (ökaryotik) ve bir diploid (tam, çift) kromozom içeren normal hücreler çıkarılır ve tam bir genom - totipotent hücreler kullanılır. Modern genetik tarafından iddia edildiği gibi, genetik bilgiler de dahil olmak üzere, tamamen ortadan kaldırılan organizma ile ilgili eksiksiz bilgi içeren totipotent hücrelerdir: bütünsel bir organizma, totipotent hücreden gelişebilir. Yani, organizmanın bir bütün olarak, canlı bir sistem olarak tüm biyolojik ihtiyaçları, yetki veren hücrenin potensleri (yetenekleri) tarafından sağlanır veya sağlanabilir. Bu nedenle potansiyel totipotent hücreler BIIMT'de kullanılır.

Genç veya gençleşmiş hücreler özel bir şekilde (teknoloji), bu hücrelerin tüm içeriğinin maruz kalındığı, ekstrakte edildiği veya ekstrakte edildiği veya bu hücrelerden gelen tüm biyolojik bilginin manipülasyonları ve eylemleri gerçekleştirilir. Bu durumda, gerekirse, hücrelerin hücresel türü (doku aksesuarları) isteğe bağlı olarak veya tesviye edilebilir veya korunabilir veya değiştirilebilir. Ardından hücresel içerik veya hücresel içerikle ilgili tüm biyolojik bilgiler, özel bir ortamda (taşıyıcı) özel bir şekilde çarpılır (çarpılır).

Comment.

Bu BIMT'daki ana aşamadır. Hücreleri bu aşamada işlerken, hem standart hem de bilinen teknikler ve teknolojilerin yanı sıra, tek bir teknolojik çevrimde birleştirilen özel (know-how) kullanılır. Hücreler ve / veya içerikleri, kimyasal sol-jel teknolojilerine, mikromanipülasyona, hücre kültürlerinin laboratuarında kalma veya büyümeye, vakum etkilerine, kriyoterapiste etkilere, mikro nanolayerler ve gözenekli yapılandırılmış materyalleri kullanarak etkilere tabi tutulur ... Bazıları , Bütün aşamaları birleştirerek, teknoloji.

Özel bir durum ve biyolojik bilginin çarpımı bugün, örneğin, teorik olarak 1971'de anlatılan ve pratik olarak 1983'te önerilen PCR teknolojisi (polimeraz zincir reaksiyonu) 'dır.

PCR'de, bilindiği gibi, DNA (parçalan) biçimindeki biyolojik bilginin çarpımı (çarpma, çarpma, çoklu kopyalama, büyütme) oluşur.

İçinde genç sağlıklı hücre hakkında malzeme biyolojik, yapısal bilgi çarpın içeren taşıyıcı, yani - gençlerin hücreye karşılık gelen hücresel içeriğine - onun kişisel sağlıklı somatik hücreler başlangıçta çekilen edildiği bireysel hasta (istemci), gövdesine yerleştirilir.

Comment.

erken mitozun ilk - "gençlik hücre" dir koşulu ve gençlik tekabül hücrelerin içerikleri, ifade eder. Bir biyolojik olarak tek tek bilgi ihtiva eden bir ortam, ne zaman bir garanti ulaşır verilir ve somatik hücrelerine nüfuz eder. böylece bir kez tüm somatik hücreler vardır maruz kalacak. Hatırlama: onun çarpma (çarpma) tarafından sağlanan desteğin aşırı biyolojik-kişisel bilgiler. Örneğin, biyolojik bilgilerin 10 genç (ya gençleşmek) hücreleri milyonlarca veya kopya milyarlarca kadar çoğaltılmış olabilir çıkarılır. Böylece, aksiyon ve bu bilgiler milyonlarca ve bu hücrelerin milyarlarca eylem tarafından asimile olacak!

Geri çekilen sağlıklı somatik hücreler vücut, BIMF yaşlanmayı veya gençleştirme durdurma amacıyla uygulanmasını gençleştirici hastalığın kazara transferinin imkansızlığını garanti.

Böylece, hastanın vücut kendi aşan alacak genç durumuyla ilgili bilgiler (kesinlikle biyolojik birey!) - Genç hücrelerin durumuna. durursa veya yaşlanma hastayı gençleştirir - Vücutta aşırı genç ve bilgilerin yani, durdurmak ve yaşa bağlı değişiklikler ve süreçleri (notlar) geri ters garantilidir.

Avantajları ve özellikleri BIMF

(Bio-tek tek tıp teknolojisi)

yaşlanmayı veya gençleştirme durdurmak için.

BIMF biridir ve günümüzün gelişmiş teknolojilerin belki her türlü birleştirir - nano, biyo, kriyojenik, vakum, cep, sol-jel, ilaç, bakır, mikroinstrumentalnye - canlı uygulanmasına sadece konuyla ilgili sistemleri ve aynı zamanda bir birleştirici içerir - "beşinci element". İkinci ve plazma teknolojisi, aletler ve laboratuvar cam işleme ve üretimi için yüksek sıcaklık vakum aleti.

Teknoloji tüm vücudu canlandırmak sağlar, ve ayrı ayrı organ ve dokuları - proses tekniği uygun değişiklikler ile.

en

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.