Yiyecek ve içecekRestoranlar hakkında yorumlar

Kazan'da nereye gitmek için: "Chayhona 2"

Kazan'daki salon-cafe "Chayhona 2", ziyaretçilerin sadece Gürcistan, Doğu ve Avrupa mutfağından lezzetli yemeklerin tadını çıkarabileceği Kazanka Nehri'nin setinde bulunur; aynı zamanda Kazan su alanının pitoresk manzarasının keyfini çıkarabilir. Yaz aylarında ziyaretçiler, harika bir ruh hali ve iyi bir iştah oluşturan açık terastan yararlanabilirler.

"Chayhona 2" (Kazan)

Burası, restoranın ziyaretçilerini oryantal samimiyet, konfor ve çarpıcı mutfağın atmosferine sokuyor. İç mekanın her detayı, en küçük ayrıntıyla düşünülür: Yumuşak kanepe, duvarlarda kuşların ve kuzuların görüntüleri, kafesdeki kuşlar, lambalar - hepsi kavramsal olarak.

Gözlerinizden önce, profesyonel bir aşçı ekibi ızgara veya tandır ocaklarında bulaşık hazırlar. Gürcü, Doğu ve Avrupa yemeklerinin hazırlandığı tüm ürünler sadece en iyi ve en yenidir. Sipariş vermediğinizden emin olabilirsiniz - meyve suyu, kebap, iştah açıcı mantı, pilav, deniz mahsullerine veya tatlı bir tatlılı makarna - en lezzetli yiyecekleri alacaksınız.

Çok çeşitli bar kartları, en iyi şarapları ve yazarın kokteyllerini içerir. Bu kokteyller, Kazan'daki "Chayhona 2" de geçirdiğiniz zaman hakkında hoş bir izlenim bırakacaktır.

Bir günde "Chaikhona 2" ye gelebilmek için, bir masa rezervasyonu için önceden dikkatli olmalısınız. Çünkü kafeler kafelerde olmayabilir. Kasaba halkının bu kuruma olan ilgisinin nedeni açık değildir: yetenekli ve iddialı şefin yarattığı menü lezzetli yemek taşmaları ile etkilemektedir.

Kurumun çalışma şekli

Kazan'daki "Chahon 2" de Kazanka kıyısının bir yanında Musina Caddesi'nde (1) bulunabilir. Açılış saatleri, cafe'nin çalışmalarının saat dörtte kadar uzandığı Cuma ve Cumartesi akşamları hariç, kurum tarafından 12'den 2'ye kadar düzenlenir.

"Chayhona 2" kafe (Kazan), 1000 ruble'lik sipariş miktarı ile eve veya ofise yemek gönderilmesini sağlar. Çekin ortalama miktarı 1000 ruble olarak çıkıyor ve bu, salon kahvesinde pişirilen yemeklerin minimum teslimat miktarı. Bu hizmet, bir restorana gitme imkânınız olmayan yerel mutfağı sevenler için uygundur.

Gezgin Yorumları

"Chayhony 2" (Kazan) ziyaretçileri tarafından kesinlikle hizmetin tüm kriterleri (bulaşıkların kalitesi, oda temizliği, servis, kolaylık ve park etme) en yüksek puana denk geldi. Buraya gelenlerin çoğu geri dönmeyi ve arkadaşlarıyla hoş bir izlenim bırakmayı planlıyor.

Kafenin misafirleri, burada egemen olan atmosfer hakkında ortak bir fikre sahiptir: tasarımda idam edilen doğu topluluğu unsurlarla aşırı yüklü değil, her şey tenha fakat çok rahat ve güzel. Deri ve boyalı kapakta bulunan geniş bir menü ellerinizde tutmak güzel, anında zihinsel olarak sizi doğu masalına götürür. Her yemekte, malzemelerin açıklaması ve sulu bir resim ile çanağın güzel bir tasarımı eşlik ediyor. Barın haritası da bir istisna değildi: Burada içecekler ve kokteyller sunulacak yemeklerle uyumlu bir şekilde eşleştirildi.

"Chayhona 2" nin Kazan'ın merkezinde bulunduğu gerçeğine rağmen, park alanı ziyaretçilere kafeterya için uygun bir şekilde organize edilmiştir. Doğu misafirperverliği için olması gereken her şey, misafirlerin konforu ve keyfi için burada yaratılmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.