Yiyecek ve içecekRestoranlar hakkında yorumlar

Saxon + Parole - efsaneye sahip restoran

Restoran, kesinlikle yemek yiyebileceğiniz ve iyi dinlenebileceğiniz bir yer. Bu nedenle, menü ve iç önemlidir. Ancak restoranın efsanesi varsa, olağan dışı yapar, herkes gibi değil. Özel bir yerle ilgileniyorsanız, Saxon + Parole - kesinlikle görülmeye değer bir restoran.

Efsane

Kurumun adı doğrudan ırkların geçmişi ile bağlantılıdır. Atlarla keskin olan her kişi Sakson, Şartlı tahliye isimleriyle tanışıktır. Bunlar, tarihte parlak bir iz bırakan iki güzel hayvanın isimleri.

Sakson, New York'ta düzenlenen prestijli Belmont yarışlarını kazanan muhteşem bir kara aygır. Eşsiz bir at sayesinde, sahibi Amerikalı sanayici Pierre Lorillard çok büyük bir servet kazandı. Bununla birlikte, Sakson'un kariyeri ne kadar parlak olursa olsun, Parola denilen başka bir aygırın başarılarıyla karşılaştırılamaz.

En şaşırtıcı şey şifrenin çok güzel, güçlü veya zarif olmamasıdır. Dışarıdan umutları olmayan, düzdü. Bu nedenle, at aniden geride bırakmaya ve rakiplerini tekrar tekrar kazanmaya başladığında, bir sansasyon haline geldi. Aygır, on iki yıl boyunca başarılı bir şekilde gerçekleştirildi, sahibine büyük para kazandı ve Ulusal At Yarışı Müzesinde bulunan Hall of Fame'e girdi.

Sakson, Yukarı ve Aşağı Manhattan'ın sınırında New York'ta bulunan bir restoranın sembolü haline geldi. Burada bir kişinin sosyal statüsüne bakılmaksızın tüm konukları görmekten memnuniyet duyarız. Moskova'da, Amerikan fikrinin uyarlaması olan kurumu ziyaret edebilirsiniz.

İç mimari

Restoranın tanımı "aristokrat" tanımına çok uygundur. Burası tam anlamıyla orijinal Amerikan kurumunun ikiz kardeşi, hem iç açısından, hem de menü açısından.

Tasarım pahalı ve zarif görünen nötr doğal tonları kullanıyor. Güzel bir avize, büyük aynalar ve mutlaka iki ünlü atın portresi, hikayesi restoran adına ölümsüzleşti.

Alan, daha rahat ve konforlu hissetmenizi sağlayan birkaç odaya ayrılmıştır. Salonların ruh hali biraz farklıdır, ancak genel stil açıktır.

Yumuşak ışık, bitişikteki doğal ahşabın zenginliği, tabloların ücretsiz bir şekilde düzenlenmesi, atmosferi sakinleştirir ve bir bardak iyi şarapla rahatlamış, telaşsız konuşur.

Restoraya ek olarak, kokteyl kartının neredeyse New York'un mutlak bir kopyası olması da ayrıcalıklı bir bar bulunmaktadır.

Saksonya ve Parole (Moskova): menu

Mutfakta Şef Brad Fermer başkanlığındadır. Marine lezzetlerine, taze balıklara, ızgara etlere ve New York tarzı spesiyalitelere (büfe ve mantar ) portakal mantarlarına özel dikkat gösteriliyor.

Deniz lezzetleri burada istiridye, bir deniz kulesi hizmet vermektedir. Buraya "ilk kurs" olarak adlandırılan bir atıştırmalıkta tavşan terrine, ızgarada ahtapot, orkinos veya sığır eti tartar, karnabahar'dan yapılan kremalı çorba önerilir.

Kızarmış ızgara baget ile mevsimlik musların sunulduğu ev kaplarını denemenizi öneririz.

Burada "ikinci kurs" olarak adlandırılan ana yemek olarak, biftek, burger, pişmiş balık, kuzu etleri, mantar lazanya arasından seçim yapabilirsiniz.

Tatlı için - viski, çikolatalı sufle, tarçınlı çörekler dondurma, ızgaralı çikolatalı ipek pasta ve çırpma krema.

içkiler

Sakson + Parole - şarap listesi, Amerika'nın ve Avrupa'nın şarap yapma geleneklerinde en iyi olduğu düşünülen örneklerden oluşan bir restoran. Burada, ünlü şarap evlerinin ürünlerini ve küçük fakat çok ilginç şarap imalathaneleri deneyebilir, böylece kendiniz için yeni bir şey keşfedebilirsiniz.

Bar haritası, tüm konukların son derece hevesli oldukları kokteyl çeşitliliği ile ünlüdür. Sakson + Parole - restoran, kokteyl tarifleri Manhattan'da sunulanlara neredeyse mükemmel şekilde doğru bir biçimde çoğaltılmaktadır. Şimdi, bunları denemek için okyanusun üzerinden uçmanız gerekmiyor. Tatlı, iştah açıcı, klasik ve alkolsüz karışımlar var.

Nerede bulunur?

Aristokratik bir yere benzeyen Restaurant Saxon + Parole (Moskova), Patriarshiye Havuzları'nın yakınındaki prestijli bir bölgede yer almaktadır . Burası başkentin varlıklı sakinleri tarafından çoğunlukla ziyaret edilir. Adres: Spiridonievsky lane, 12/9. Kurumda park yeri yok.

Hafta içi konuklar, on iki günden gece yarısına kadar bekliyoruz. Hafta sonları saat 10'dan gece yarısına. Bir tabloyu önceden 8 (903) 755-03-43 numaralı telefondan arayarak rezerve etmeniz önerilir.

Saxon + Parole: Değerlendirmeler

"Tripadvizor" sitesi, bu lokantayı ziyaret edenlerin 100'den fazla yanıt içeriyor. Beş olası noktadan dördünde gol attı.

Kuruma şık denir, tasarım düşünülür, mutfak övülür, özellikle kuzu ve burger, tahıl soslu biftekler, hizmet layık görülür. Çeşitli şarap haritaları, kokteyller ile işaretleyin. Özellikle oybirliği ile konuklar Manhattan kokteylini önerirler.

Ancak restoranın bulunduğu mekanın yalnızca onun erdemi olduğuna inanan insanlar var. Bazı ziyaretçiler tabloların birbirinden yeterince uzak olmadığına, ayrıca hepsinin yemeklerin sunulmasından ve bölümün boyutundan, şarabın fiyatından memnun olmadığını düşünüyorlar. Uyar ve belli bir yerde bir masa isterseniz mutlaka önceden rezerve edilmelidir, aksi halde çok başarılı bir şekilde yerleştirilemezsiniz.

Genel olarak konuklar, ziyarete değer bir restoran olan Saxon + Parole'u yazıyorlar. Hepsi kusursuz değil, fakat oldukça "lezzetli" ve manevi bir yer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.