Yiyecek ve içecekRestoranlar hakkında yorumlar

Restaurant Koreana, St. Petersburg: adres, menü ve yorumları

St. Petersburg, Rusya Federasyonu'ndaki en ilginç, güzel ve zengin şehirlerden biridir. Buraya pek çok ilgi çekici yeri var, ancak şu an amacımız St. Petersburg'daki Kore mutfağının popüler restoranını incelemektir çünkü bugün tartışmayacağız.

"Koreana" St. Petersburg'daki en iyi restoranlardan birinin isminin, herkesin Kore mutfağının ulusal yemeklerini deneyebileceği yer değil, sadece. Arkadaşlarınızın, ailenizin veya meslektaşlarınızın çevresinde rahat ve ölçülü bir eğlence için her şey vardır. Koreana gibi bir restoran, menü, incelemeler, iş planı ve her şey hakkında aynı şeyi konuşalım.

Temel Bilgiler

St. Petersburg'da, şimdi (2016 sonlarında), büyük talebe sahip 3 Koreana lokantası var. Kore mutfağının orijinal veya biraz tadil edilmiş tariflerine göre hazırlanan olağanüstü lezzetli ve kaliteli yemekler servis ediyorlar.

İlk restoran "Koreana" (St. Petersburg), Gorokhovaya Caddesi'nde (17. evde) bulunur. Siqueiros Caddesi'nde (11. evde) ziyaret edebileceğiniz ikinci kurum. Zincirin üçüncü restoranı Varshavskaya Caddesi'nde (23. ev, 1. bina) yer almaktadır.

Buna ek olarak, Gorokhovaya'daki kurumun günlük 12 günden gece yarısına kadar çalıştığını belirtmek önemlidir. Restorantların geri kalanı aynı anda açıktır ve bir saat önce kapılarını kapatır.

Bir şeyi netleştirmek için kurumların yönetimini aramalısınız:

 • Gorokhovaya Caddesi - 312-27-60;
 • Siqueiros caddesi - 296-45-63;
 • Varshavskaya Caddesi - 915-42-26.

Kuruluşun mutfağı hakkında faydalı bilgiler

Zincir restoranlar, sadece Kore mutfağı değil, göründüğü gibi hizmet vermektedir. Burada Japon yemeklerini tadabilirsiniz. Buna ek olarak, sipariş mevcut ve Çin mutfağı. St. Petersburg'daki restoranların temsilcileri, kurumlarda sunulan yemeklerden gurur duyuyoruz, çünkü her şey sadece taze ve kaliteli ürünlerden oluşuyor. Bu basit nedenden dolayı, ağın herhangi bir restoranının bir aile yemeği ya da iş toplantısı için olduğu kadar iş yemeği ya da bazı kurumsal etkinlikler için de uygun olduğunu söyleyebilirsiniz.

Adresini yukarıda seçebileceğiniz "Koreana" (restoran) herhangi bir kurumda, garsonlardan idareye kadar sadece deneyimli çalışanlar çalışıyor. İsteğinize göre bu ya da çanağı seçmek için garsona danışmak mümkündür.

Eşsiz lezzet ve şık sunum

St. Petersburg'da bulunan Koreana restoranları aşçılar, Koreli mutfağın sadece baharatlı baharat ve yanan baharatlarla değil, aynı anda birden fazla kez denemek istediğiniz lezzetli ve gerçekten unutulmaz yemekler olduğunu kanıtlıyor. Tabii ki, bu yönde en zor ve farklı olanlardan biri, vejetaryenler, rulo / suşi severler ve et severler burada yiyebilir.

Kore restoranı Koreana gibi bir kurumun temsilcileri konukların isteklerini daima göz önünde bulundurur; bu nedenle herhangi bir sipariş edilen yemek hem akut varyasyonlarla, hem de az miktarda zekâ eşyasıyla pişirilebilir.

Birçoğu geleneksel bir Koreli masanın üzerinde her zaman çok sayıda tabak, bardak ve çeşitli kaselerin olduğunu biliyor. Ağın restoranlarında bu gözlemleniyor çünkü bu emir birkaç yüzyıl öncesinden daha önce kurulmuştur.

menü

"Koreana", bir restorana giriş yapmayı denemekle kalmayıp evde veya ofiste sipariş verebileceğiniz bir mutfak işletmeleri ağıdır. Ağın resmi web sitesinde, yemek istemek için St. Petersburg şehri için tek bir teslimat numarası (8 (812) 938-57-29) gösteriliyor. Yemeklerin teslimatı 11 ila 23 saat arasında yapılır. Siparişinizin nakliye masrafları ikamet ettiğiniz yere (Admiralteysky, Central, Vyborg - bin ruble'den, diğer alanlardan (Ring Road'da) - bir buçuk bin rublele) bağlı olarak bin ila bir buçuk ruble arasında değişir.

Menünün kendisi birkaç bölümden oluşmaktadır:

 • "Şef önerir";
 • içecekler;
 • salatalar;
 • çorbalar;
 • tava;
 • Tavuk yemekleri;
 • Et yemekleri;
 • Deniz ürünleri yemekleri;
 • rulo;
 • Yan yemekler;
 • tatlılar;
 • İş yemeği.

"Koreana" (restoran, St. Petersburg) gibi bir kurumda bazı menü bölümlerini tartışalım.

"Şef önerir" ve salatalar

Şefler 490 ruble için "Tyampon", 325 ruble için "Kun Mantu", 340 ruble için "Kimchige", 390 ruble için Cheyuk Pokkim, 680 ruble'lik Samgepsal, "Kuk-su" için 335 ruble ve diğer yemekler.

Klasik bir kuşkonmaz salatası size 125 ruble, bir salata "Kimchi" ise 140 ruble alacaktır. Ayrıca Sukchu Namul (130 ruble), Kosari (185 ruble), Ve-Cha (230 ruble), Kaktugi (170 ruble), Funchoza salatası (190 ruble) sipariş edebilirsiniz. , Siyah mantar salatası (110 ruble), "Tangin Che" (90 ruble), "Kadi-he" (195 ruble), "Meek işkence" (95 ruble) vb.

Tavuk, et ve deniz ürünleri

Bu bölümlerde seçim çok büyük değil, ancak yemekler en iyi ve lezzetli. Örneğin, "Spicey Tavuk" 390 ruble, "Takogi pokkim" - 345 ruble, "So nalge tigim" - 325 ruble, "Chicken Vings" - 390 ruble.

Et yemeklerinden "Cheyuk Pokkim" (390 ruble), "Samgepsal" (680 ruble), "Kalbitim" (565 ruble), "Kalby pokkim" (390 ruble), "Kimchi pokkumpp" (375 ruble ), Kimpab (235 ruble), Tok İzin (450 ruble), Omrise (275 ruble), Tansuyuk (440 ruble), Kremalı Kimpaba (255 ruble), Peynir Tokpoki "(290 ruble), vs.

Ve 395 ruble'lik Khimul piebimpab, 330 ruble için pişmiş midye, 395 ruble'lik Odino Pokkim'i veya 490 ruble'lik Nakti Pokkim'i denemek ister misiniz? Evet? Sonra restoran zincirlerinden birini ziyaret etmeniz gerekiyor!

yorumlar

Hatırladığınız gibi, Koreana Restaurant, Japon, Kore ve Çin mutfaklarından yemekler sunan bir kurumdur. Her şey klasik tariflere göre kaliteli ürünlerden yapılır.

Restorasyon zinciri müşterileri, hizmet düzeyi, yemekler için makul fiyatlar, bu yemeklerin tadına, hızlı teslimat ve aşçılık mesleği ve diğer personel gibi. Bazıları hala, örneğin belirli bir bölgeye bulaşıkların uzun süre teslim edilmesi ve benzeri gibi bazı küçük kusurları buluyor.

Genel olarak, her kurum "Koreana" (restoran, St. Petersburg), arkadaşlarınızın veya ailenizin arkadaşında iyi vakit geçirmek için ideal bir yerdir. Burada lezzetli ulusal yemekleri ve tatlıları tadabilirsiniz; bu da sadece sizi değil çocuklarınızın da mutluluk vericidir. İş yemekleri veya çorbalar hakkında ne düşünüyorsun? Seçim gerçekten harika!

Hoş bir dinlenme ve iyi bir ruh hali!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.