Yiyecek ve içecekRestoranlar hakkında yorumlar

"Attic": restoran (Moskova)

Moskova'nın sadece keyifli bir akşam geçirmekle kalmayıp aynı zamanda şenlikli bir etkinlik düzenleyeceğiniz kurumlarından biri "Attic". Restoranda bir bar, bir ziyafet salonu, Avrupa, Kafkas ve Japon yemeklerinin çok çeşitli yemeklerinin sunulduğu bir menü bulunmaktadır.

Adres ve iç mekan

"Attic" - rahat bir atmosfere ve olağandışı çevreye sahip bir restoran. İşletmenin iç adı ile örtüşüyor. Oldukça alçak bir tavan bulunan oda çok sayıda aksesuarla bezenmiştir. Burada, herhangi bir çatı katında olduğu gibi, birçoğu antikalar toplanıyor; bu da kurumun sanat yönetmeni sayesinde yeni bir hayata sahip. Makalede bir fotoğrafını sergileyen "Loft" restoranı Moskova'nın merkezinde yer almaktadır. Adres: st. Kuznetsk köprüsü, ev 7. Kurum antik bir malikanenin üçüncü katında bulunmaktadır.

Kurumun konukları, aşağıda daha ayrıntılı olarak tartışılacağı gastronomik sanat eserlerinin tadını çıkarmanın yanı sıra, dama, tavla ve diğer tahta oyunları oynayabilirler. "Attic" - ziyaretçilerin görüşlerine göre, sipariş etmenin ve nargile değecek bir restoran. Avrupa mutfağına ek olarak, menüde geleneksel Japon yemekleri de bulunmaktadır.

yorumlar

"Attic" - rahat ve sade bir atmosferin bulunduğu bir restoran. Bu, incelemelerin çoğunun kanıtıdır. Konuklar alışılmadık iç mekan, kaliteli yemekler kutlarlar. Fiyatlar gelince, burada görüş farklılık gösterir. Bazı ziyaretçiler, yemek maliyetinin çok yüksek olduğunu iddia ediyor. Diğerleri, bu kurumdaki alkollü içeceklerin fiyatlarının oldukça yüksek olduğunu düşünüyor ancak çok makul bir fiyata burada tam bir akşam yemeği sipariş edebilirsiniz.

Aşağıda, "Attic" restoranının sunduğu en popüler yemeklerin yanı sıra maliyetleri de listelenmiştir. Bu, kurumun fiyatlandırma politikasıyla ilgili kendi düşüncenizi oluşturmanıza izin verecektir. Ancak hizmet kalitesi, tabii ki sadece "Attic" restoranı ziyaret ederek değerlendirilebilir.

salata

"Attic" - her konukun gastronomik tercihlerine uygun yemekler sipariş edebileceği bir restoran (Moskova). Bu kurumun menüsünde, daha önce de belirtildiği gibi, Avrupa mutfağının yemekleri hakim. Ama aralarında yerli Kafkas yemekleri var. Bu durumda, çoğu işyerinin aksine, restoran "Attic" vejetaryenler hayal kırıklığına uğratmaz. Sonuçta, restoranın menüsünde az miktarda olsa da sebze menşeli bileşenler içeren salatalar ve atıştırmalıklar var.

Gürcüce sebze salatası fiyatı 350 ruble. Ünlü "Yunanca" 650 ruble'ye mal olacak. Moskova'nın merkezinde ana yemekler için fiyatların daha düşük olacağı bir kurum bulmak kolay değildir. Yine de, menüdeki tek tek öğelerin maliyetinin abartılmış görünebileceğini söylemeye değer. Yani, Atlantik Restoran müşterisine Tavuklu Caesar salatası bir kısmı 800 ruble mal olacak.

Et ve balık yemekleri

Bu kategori geleneksel Kafkas yemekleri, çeşitli Burger türleri içerir. Restorandaki şefin tarifine göre "Loft-burger" firmasını hazırlıyorlar. Menü ayrıca kraliyet karidesleri, karışık salata, kuzu askı ve kurdeleli biftek içeren bir kral yengeç sunmaktadır. Burada sıcak yemeklerin ortalama fiyatı 700 ruble. Fakat "Attic" restoranda garnitürlerin fiyatları bu seviyedeki işletmelerin çoğundan biraz daha yüksektir. Yani, sebze ile pilav bir kısmı 350 ruble mal olacak ve ızgara sebze - 400 ruble.

Japon mutfağı

Şaşırtıcı olmayan, ağ kurumlarında daha yüksek olan "Güneşlenmenin Ülkesi" nin geleneksel yemeklerini pişirmede uzmanlaşan "Loft" restoranda ruloların fiyatları. "California" nın bedeli - 750 ruble. Rolls "Philadelphia" 650 ruble mal olacak.

Tatlılar ve içecekler

Restoran menüsünde "Attic" adlı popüler tatlı çeşitleri vardır: kek "Esterhazy", tiramisu, elma strudel. Konuklar çeşitli meyveleri, çilekleri ve dondurmayı sipariş edebilirler. Ve nihayet, alkollü içeceklerin çeşitliliği hakkında birkaç söz söylemek gerekiyor. Ziyaretçi incelemelerine göre, "Attic" restoranda mükemmel bir çubuk grafiği var.

Bu kurumdaki alkollü kokteyllerin maliyeti ortalama 500 ruble. Menü, geniş bir viski çeşidi sunar: McAllen, Glenmorange, Aberfeldy, Johnny Walker. Bu içeceğin ortalama maliyeti, üreticiye, yaşlanmaya ve diğer faktörlere bağlı olduğu için zordur. Bununla birlikte, en popüler viski türlerinden biri olan Chivas Rigal'ın fiyatını belirtebiliriz. Bu markanın (12 yıl) İskoçya'daki güçlü bir içecek fiyatı 650 ruble.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.