ÇirkinlikInşaat

Karkas: kiracı, proje ve inşaat gözden

Bugün, belki de sadece bazı avantajlar farklılık olacak hiçbir inşaat teknolojisi yoktur. Eksiklikler ve olumsuz özellikler tüm yöntemler için kullanılabilir. Ancak, ev çerçevesi, gerçek aşağıda okuyabilirsiniz hangi kiracı, fiyat ve kalite, hem de işletme maliyetleri ve maliyet açısından idealdir.

pozitif yorumlar

Sahipleri çerçeve evler böyle binalar düşük inşaat maliyeti unutmayın. Günümüzde bu teknoloji bu faktör hesaba bile bitirme ve vakıf maliyeti alarak korumuştur en uygun fiyatlı biri çağrılabilir. Bu koşullar dünya çapında çerçeve teknolojisi yaygın olduğunu göstermektedir. Karkas, gözden anlamlı inşaat hızlandırmak farklılık tüketicilerin görüşüne göre, negatif ve pozitif ikisi de olabilir kiracı. Evin inşaat işlerinin döngüsünün süresi en düşük biridir. Bu nedenle, bir ay içinde orta boy bir kare tipi yapı oluşturmak mümkün üç kişiden oluşur yapıcıların bir takım.

Yapım hızının Yorumlar

Müşteri vakıf ve bitirme çalışmasının yapımını gerektiriyorsa, süresi 2 aya kadar artırılabilir. Karkas, gözden böyle bir yapıya satın almadan önce sahipleri, farklı minör operasyonel maliyetler vurguladığı gibi, okunması gereken kiracı. ısıtma maliyetleri düşük olduğu gerçeği yanında, evin sürekli bakım ihtiyacını anlamına gelmez. Dış duvarların periyodik güncellenmesi gerekiyor ahşap yapı, aksine.

ısı iletkenliği yorumlar ve ses yalıtım özellikleri

Kereste çerçeve ev, bir satın alma yapmadan önce size bilinmelidir ki fiyatları, bugün popülerdir. Alıcılar genellikle kare teknolojisi konut gelecekleri tercih de cephelerin düşük ısı iletkenliği nedeniyle. Bu kışın ısıtma kaynaklarının maliyetini düşürür, çünkü büyük bir artı olarak adlandırılan ve sıcak havalarda serin tutmak edilebilir. Böylece, karkas evler rahat bir iç mekan iklimi özelliğine. Çevreleyen yapılar esnek ısıtma sistemi sağlayan düşük ısı kapasitesine sahiptir. Bu, özellikle ihtiyaç olan odalar için geçerlidir. sahipleri konforunu artırmak, para kazanmak için bir fırsat var. daimi ikamet için tasarlanmamış evler için olduğu gibi, sahiplerinin gerekirse en kısa sürede binayı ısıtmak için yeteneği var.

Karkas, kiracıları, konut edinimi önce size ilgi olmalıdır gözden onlar mükemmel ses yalıtım özellikleri vardır. Bu tavan ve bölüm içinde yapım sürecinde ses emme yüksek seviyelerinin elde edilmesi için izin verir ses yalıtımı, yatırılır olmasından kaynaklanmaktadır.

büzülme ve bir vakıf seçme hakkında yorumlar

Çerçeve teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir ev seçimi, bu tür konut sahipleri tarafından vurgulanmıştır gibi, sen duvarları içinde iletişimi açmak amacıyla mümkün olacak. Bu özellik, herhangi bir ek maliyet sağlar çerçeve teknolojisi, aynı zamanda, özel amaçlı aracına ilişkindir, havalandırma kanalları, elektrik ve ısıtma boruları / su bölme duvarları veya duvar içinde bulunurlar. Bu estetik avantajlar binayı sağlar. Eğer hafif vakıf bir tür oluşturmak için seçebilmesi Fin-çerçeve evler, düşük ağırlığa sahip. Tasarım Yapım hızını artırarak, kaydetme, sığ döşenecek. Modern tüketiciler manipülasyon tamamlandıktan sonra ev çekinmez gariplik beğenisine var. Bu hareket, hem de iş bitirme inşaatın tamamlanmasından hemen sonra başlayabilir nedenle önemli bir avantajdır. Ağaç nem gerekli seviyede kullanıldıysa, duvarlar bozulmayacağı ve ev operasyonun birkaç yıl sonra onun geometrisini sürdürecek.

çevresel ve sismik direniş hakkında yorumlar

Fin çevre ahşap yapılı evlerin güvenli nedeni olacak şekilde binaların bir ana bileşeni olarak kereste davranır. Buna ek olarak, çevre dostu yalıtım tipi bazalt ya da mineral yün, yönlendirilmiş şerit tahta ve alçı levha kullanılarak. Malzemeler performansını artırır ve insan sağlığını tehdit olmayan doğal bileşenlerin bir işlem ürünü olarak hareket eden, yapımında kullanılmaktadır. Alıcılar bitirmek üzere çerçeve ev bağımsız ve kolaylıkla yapılabilir. Duvarlar sıvalı ve içinde ek demiryolu oluşturmaya gerek yoktur. Bu yüklü macun eklem ve yeri vidalar için yeterli olacaktır. Bir sonraki aşamada, ana hatalarla yok gibi, uyum sağlamak gerekmez duvarlar duvar kağıdı başlayabilirsiniz. Bu özellik aynı zamanda tavana için de geçerlidir. plaka üst üste gelmelerin mevcudiyeti ile olduğu gibi çerçeve evin zemin şapı doldurmak için gerekli değildir. pürüzlü tabanının yüzey işlem için hazırdır. Bu aynı zamanda sadece maliyetleri, ancak zaman azaltır. Böyle bir yapı, deprem bölgelerinde monte edilebilir, bunlar 9 puan bir yük altına. Açıklayıcı bir örnek vermektedir olarak Japonya'da bir konut çerçeve teknolojisi için bunu kullanmayı tercih. Kereste çerçeve ev donma ve erime döngüleri çok sayıda geçmesi mümkün kalmaya. Belirli bir seviyede sıcaklık rejimi muhafaza etmeden kalıcı veya periyodik ev çalışabilir.

Yıl boyunca inşa etme imkânı

Yılın herhangi bir zamanında, uzmanlar ve yerli ustaların göre, inşaat başlamak için. Ancak, termometre -15 derecenin altına düşmez. Kış çerçeve evler ağır eli teknikleri kullanılmadan inşa edilebilir, yalnızca küçük bir ekip tarafından elde edebilirsiniz. Bu sayede işlerini yürütmek için yapım süreci masif unsurları kullanmak zorunda değildir olmasından kaynaklanmaktadır.

Duvarların benzersiz tasarımı hakkında yorumlar

Çerçeve evini montajı özel bir teknoloji üzerinde gerçekleşir, bu iç iletişim kolay erişim yanı sıra ısı yalıtımı ulaşmasını sağlar. Bu birkaç yıldır inşaat ömrünü uzatmak yardımcı olacaktır yenisi ile ısıtıcıyı değiştirmek için gerekli olabilir. Duvarlar, kare ev sahiplerine göre, bir avantaj olan, yuvaların yoksun. Mükemmel bir düzgünlük yüzey ve mevcut sızıntı yalıtıcı ile doldurulur. Kullanılabilirlik vetroizolyatsionnyh zarı tamamen duvarların içinde hava kütlesi akışını ortadan kaldırır. Gerektiğinde, tavan ve duvarlar demonte edilebilir, işlem ucuz ve hızlı inşaat olacağını, yeni yere toplamak mümkün olacak.

konfor Yorumlar

Kereste çerçeve ev, fiyatları ıslak döngü kullanılmadan inşa 1,2 milyon ruble arasında değişebilir. Bu su kaynaklarının mevcudiyeti tamamen bağımsız yapı, aynı zamanda, ortam sıcaklığı sağlar. tesislerinde İçeride sahiplerine göre, rahat bir ortam operasyonun süresi boyunca korunur. Bu ahşap ve alçıpan kullanımı ile elde edilir. Duvarlar böylece metrekare tasarruf düşük kalınlıkta olması.

Duvarlar boominess hakkında olumsuz yorumlar

Bir çerçeve ev seçerken, kendi oluşturmaya başlayabilirsiniz, ancak bu binalar ve tüm bazı dezavantajları vardır. Diğer olası arasında, özellikle gulkost zeminler ve duvar yapıları dikkat çekmektedir. alıcı tarafından vurgulanan Bu dezavantaj, temel odun tüm tavan ve duvarlar arasında bir özelliğidir. Nedeniyle yeterince nemli titreşimleri izin vermez verilen bir kalite düşük kütle tasarım. Bu sorunun kısmi bir ses ve ısı yalıtımı kullanımını ve ayrıca bunların mineral ve bazalt yün göre ağır yalıtım kullanımına izin verir çözer.

hazırlanması gerekliliği konusunda Olumsuz yorumlar

Çerçeve Ev projeler çoğunlukla profesyoneller tarafından yarattı. Bu, bu teknolojinin doğasında eksi varlığı nedeniyle. Bu düğüm ve sabitleme şemalarının varlığı içeren bir yetkili proje hazırlanması gerekliliği oluşur. Teknolojik olarak bu binaların hepsi diğerlerine nazaran daha karmaşıktır. Proje, uygun becerilere sahip uzmanlar tarafından çizilmelidir.

Bir çerçeve evin inşaatını yürütülmesi

Çalışmaya başlamadan önce, taslak çerçeve evler düşünmelisiniz. Bazıları makalede sunulmuştur. son derece önemli bir adımdır temeli, cihazın işlem. En yaygın monolitik betonarme bant tabanı böyle inşaat teknolojisinin kullanımı için de geçerlidir. Bir vakıf bloğu, yığın veya sütunlu tipini seçebilirsiniz. Wizards bel temelini oluşturacak panoları, döşeme başlar. Bu temele yerleştirilir. Bu noktaya kadar çatı malzemesinin bir yüzeyini konulması gereklidir. Barlar köşe bölümlerine örnek bağlanacaktır. Sen demet mevcut yöntemlerden birini kullanın, ama pratikte en sık aşağıdaki seçeneklerden birini kullanılabilir. Biz "pençe" denir bir önyargı altında numunenin bahsediyoruz ve pürüzsüz günlüğünün yöntemi, bu "yarım ağacında" denir. köşelerinde bileşiğin kurulları çapa veya çivi ile güvenli bir uyum üretmelidir.

vakıf panoları tespit etmek için geniş bir düz rondela ile sağlanır fındık, kullanılmalıdır. ikinci ahşap ile temas alanını artırmak için gerekli olan. Biz cıvata, barlar kullanımını dışlamak ya da dar, montaj tarafından düzelttiyse Kötü bağlantı sonuçlanan bağlantı elemanları çubuğuna battı neden olabilir. İlk arasındaki Babadalyaların montaj sürecinde köşesini yüklenecek. köşe mesajların kesiti geri kalanından farklı olmalıdır. onlar takviye kullanılan edilebilir olarak panoları çapa, köşe mesajların alt köşelerinde sabittir Bu nedenle, metal köşeler güçlendirdi. Yükleme sırasında, ara dikmeler sabitleme köşeli elemanların iki yöntemden birini kullanabilirsiniz. Bu sabitleme Köşe Çıkarma teknolojisine raflar çemberleme içerebilir. bağlama galvanizli metal açılarının kullanımı ile yapılabilir raf. Durumda kereste kalınlığı kesme masrafını azaltmak için gerek yoktur, çünkü İkinci seçenek, daha hızlı ve güvenli montaj olacağını belirtmek gerekir.

Nihai iş

çerçeve güçlendirilecek sonra, başa çıkabilirim kirişli tavanlara. Delikli metal parantez veya köşeler kullanılması önerilir. çatı çerçeve evin temeli yapımı aşırı bir çarpışmanın önlenmesi için, sadece hafif malzeme kullanılarak düzenlenmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.