ÇirkinlikInşaat

Sıcak bir ev inşa: Bağlantı çubuğu

Rağmen çeşitli yeni teknolojiler kullanılan modern inşaat, klasik yöntemler birşey kayıp onların ilişkisi. Örneğin bugün, yüzlerce yıl önce, keresteden evler, hamamlar ve diğer nesnelerin çok popüler bir yapı gibi. Başka bir teknoloji olduğu gibi, aralarında bazı sırlar ve incelikler ve baş kereste doğru karışımı var olduğunu vardır.

bağlantıların çeşitliliği

Herhangi konut yapımı için temel gereksinim, dış hava etkilerine karşı iyi koruma sağlama yeteneğidir olduğu bilinmektedir. Ahşap bir evde sıcak değil scavenged açıları Garanti köşe ortak kereste, sözde edilir "Isıtmalı açısı". Bu bileşik, en etkili ve çok uzun zamandır çeşitli yapımında kullanılmış olan
ait binalar yapın. aşağıdaki gibi onun özü: çubukların bir araç çubuğu oluk, aynı boyutlara sahip kesilir onunla maç olarak, belli bir büyüklükte sivri ucu kesilir içinde.

Nedeniyle bir taç alet eklem sıkı kenetlenme için, yüksek kalitede ve köşelerde yalıtım güvenilir bir sisteme olsun. kitlenmesi, yerli diken, "kırlangıç" (yerli diken bir tür) ile: kiriş bağlantıları için çeşitli yollar vardır. Köşe bağlantıları görünüm türüne bağlı olacaktır

Evde inşaat süresi. Bu arada, kompleks bileşik her zaman nesnenin geliştirilmiş performans garanti değildir. bir salma (uç kısımları ahşap duvar düzlemine gömülü) ya da çıkış (belirli bir uzunluk aday duvar düzlemi için kereste uçları) - geç ışınları gibi iki yöntem vardır. Bu ışının sürümü ile harika bir bağlantı görünüyor, ama dış termal binaların yalıtımı veya bunların için cilt dış cephe kaplaması başlıca komplikasyonlar ortaya çıkar. Bu yöntemin diğer bir "eksi" verimsiz malzemenin kullanılması ve evin iç alanını minimuma indirmek. Bütün bu sorunlar tahliye olmadan yerleştirme kereste sırasında önlenebilir.

çiftleşme ışın teknolojisi

Teknolojik tarafta, bağlantı çubuğu testere kullanmadan, parketki kullanarak yapmak çok daha kolay başak. Ama bu araç olmadan yerleştirme "kırlangıç" vazgeçilmezdir. örgü tipini belirleyin, sen başlayabilirsiniz şablonları üretimini düzeni kereste. şablonlar, kereste hazırlama süreci önemli ölçüde basitleştirilmiş ve hızlandırılmış. eklemlerde keser evin büzülme telafi etmek için daha büyük yapılmalıdır. ahşap bir bileşik olacaktır yeri bunlar daha önce ventilasyon azaltmak için özel bir yalıtım koydu. mezhventsovogo izolasyon aracılığıyla duvar açıları ve boşlukların Isıtma. Bir sonraki halkanın montajdan önce serilir. Yalıtım kenevir ya da jüt ve kenevir, keten atık üretimi yapılabilir. Bu arada, son iki malzemenin bant çok daha pahalı çekme, ama işletmek çok kolaydır. yalıtım kalınlığı en az 3 cm olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.