ÇirkinlikInşaat

Temel bloklar

Günümüzde birçok kişi gibi erken doldurmak için tercih , sağlam bir temel bu süre üstünlüğü bir dizi var çok büyük bir yayılma vakıf blokları, almak rağmen:

güç ve sertleşir kümesi kadar beklemek gerek yoktur çünkü 1) kullanımları önemli ölçüde işin süresini azaltır;

2) fabrikada üretilen üniteler OTC test edilen tüm koşullar ve standartlar için uygundur;

Hala, nem direnci, sıkışma dayanıklılığı ve winterhardiness olarak özelliklere sahip vibropressing ve buharlama ile yapılan nedeniyle 3), en yüksek mukavemete sahip,

4) çok yüksek yangın dayanımı, konut binaları ve kentsel mekanların yapımında çok önemlidir;

5) oldukça karlı ve anlaşılır fiyatıdır. Yapı blokları mükemmel farklı işlevleri, bodrum duvarları ve diğer binaları taşıyan binaların tabanlarının yapımında kendini gösterir.

blokları satın Önemli olan hesaba alanın hidrolojik ve jeolojik koşulları, binanın teknik veriler almaya.

alt bölümlere Temel blokları aşağıdaki gibidir: PBS (temel blok duvar); sürekli temel; vakıf kirişler. Bu birimler sayesinde çok farklı konfigürasyonlar binaların taban yapıp en kısa sürede yapar formlar, hacimleri ve notlarının çeşitli gelir. inşaat sektörü FBS kullanılmak için en büyük talep, fiyat evin sağlam bir temel dökme çok daha düşük bitmiş FBS çünkü. Kuşkusuz, oldukça temel dökmek ve sıfırdan inşa etmek insanları işe daha almak ve hazır blokları yüklemek için daha iyidir.

Beton blok - sırasında popüler oldu bir inşaat malzemesi, vakıfların inşası ve bodrum duvarları. Genellikle FBS bloklar vakfa bütün yükleri ileten bant üsleri ve süpürgelik oluşturmak için kullanılır.

Beton temel blokları dikkate binanın beklenen yükü, amaç alarak seçilen ve hatta toprak ve hidrolojik durum bölge edilmelidir. Bunlar belirli kesikler ile boşluk monolitik veya monolitik vücudu yapılabilir. PBS blok durumunda doğru bulmak amacıyla - boyut ve kullanım kapsamı ile yönlendirilmelidir. Monolitik malzemeler doğal veya yapay vakıf üzerindeki yükü atar.

PBS içi boş - daha küçük bir kütleye sahip bloklardır ve ses yalıtımı performansını geliştirdi. Belirli kesiklere sahip bir beton blok - Mevcut kesikler boru ve her türlü kablo yerleştirmek için idealdir çünkü bu, iletişim cihazı için en iyi seçenektir. Bir içindeki küçük boşluğuna veya kullanılmış malzemeyi korumak için hafif birden boşlukları ile monolitik bir blok yapmak ve blok yapımı tarafından yapılıyor nasıl nedeniyle, üretim birimleri oldukça kârlı olduğunu hatırlayın, o bitmiş ürünlerin teknik özelliklerinin kalitatif ve yüksek seviyede açıklıyor şeydir. betonarme bugünün inşaat için en yüksek kalitede malzeme ve bu nedenle yapı elemanlarının üretiminde sıklıkla kullanılır. Farklı üreticilerin mümkün hızlı ve garantili kalitesi ile binaların, istenilen konfigürasyonda tabanını dolduracak hale getiren farklı marka ve boyutlarda bloklar bırakın.

büyük ölçüde kullanılan malzemelerin gerçek kalitesinin kalitesi ile belirlenir olduğunu herkese kesinlikle açıktır çünkü Yani, beton blokların yapımını kullanarak, sen en kaliteli inşaat ve inşaat kolaylığı ile kendinizi sağlamak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.