ÇirkinlikInşaat

Vida kazıkları: onların yardımıyla vakıf tamir

Hatta çok iyi kalitede ve sağlam evine bazı hataların inşaat yapılmış olsaydı, vakıf onarmak gerekebilir. Evin zemin haddeleme açıksa ek olarak, bu mümkündür. Genellikle bu amaçla Burgulu kazık kullanılır. vakıf tamiri onlarla en etkili ve yeterli basittir. kendiniz yapmak Onun kolay.

Vida kazıkları nedir?

Bu cihazlar, içi boş bir boru oluşturmaktadır. Bir uçta özel kesim bıçakları vardır. Onları kullanarak gereken derinliğe zemine boru vidalama oluşur. Diğer ucunda baş mesafesi olduğunu. Görevi - Eğer vakıf vida kazıkları tamir zaman, ev temelini desteklemek için.

Nerede kullanılır?

Vida kazıkları heyelan alanlarında toprak güçlendirmeyi kuleleri ve elektrik hatları, çitler, reklam panoları reklam, iskele, iskele, kutup yapımında kullanılır.

Nasıl yapılır?

Tabii ki, ideal bir seçenek - bir özel mağazada bir vida kazıkların satın alınmasıdır. tüm kazık, sertifikanın kalitesini gösteren teknik pasaportu: Sonra tüm gerekli belgeleri sağlamalıdır. Personel ticaret organizasyonu, tüm sorularınıza cevap gerekli tavsiyelerde ve seçiminde yardımcı olmak zorundadır. kazık satın alırken pasaport belirtilen parametrelere dikkat gerekir ve tüm özelliklerini karşılamaya.

ev yapımı kazıkları SNIP 2.02.03-85 göre yönlendirilmelidir zaman "Kazık temeller." Tüm ürünlerin doğru bir vida kendisi yapmak çok zordur. Genellikle dik açı seçmek için başarısız. Nihai kaynak ürünleri iyi bir uzman kaynakçı bırakılmıştır.

Vida kazıkları: vakıf onarım

Evin temelini tamir zaman vida kazık kullanmak en iyisidir. Bu tasarım, çok yönlülük yalan, düşük karmaşıklık, (kaya dışında) herhangi bir toprak uygulaması kolay ve kaldırma yeniden planlama kısmı olasılığı avantajları. Evde vakıf vida kazık onarım yürütülmesi, istenen derinliğe bir fırsat oluşturmak için ve daha sonraki dokruchivaniya tüp var, peyzaj alanı kaydedin.

Yapım şüphesiz avantajı derhal (150 yıl ve tedavi kazık özel bileşim 200 yıla kadar sürecek) temel inşaat dayanıklılık vardır. korozyon direnci üzerinde büyük bir etkisi Bu tasarım var dezavantajları da vardır, ve kaçak akımlar kazık çapa ve hazne duvarının boru kalınlığının seçiminde toprağa, olası hatalar. Ayrıca, ne zaman bir ev yapımı kaliteli önemli kaynaklar olduğunu.

Demek ki biz işin ilgilenen vida kazık kullanmak en edilmektedir olduğunu bulmuşlardır. vakıf, hem de diğer lyuby işin tamiri birkaç aşamada gerçekleşmelidir:

  1. Önce evin altında toprak analiz gerçekleştirmek gerekir. Onun, yoğunluğunu hesaplamak olduğunu ırkları ne bulmak gerekir.
  2. tamamen değiştirmek ya da sadece vida kazık kullanılıp kullanılmayacağını: Sonra, anlamak için, evin temeli hasar derecesine karar vermelidir. Bu durumda vakıf tamiri bağımsız yapılabilir.
  3. hasarın boyutunu tanımladıktan sonra, yuvalar ve ahşap sütunları kullanarak, ev yükseltmek için gereklidir. evden bu işin öncesinde, mobilya yapmak için ağırlığını azaltmak mümkün olmalıdır.
  4. Evin çevresinin boyunca ve taşıyıcı duvarların altında ışını içine gerekir. Bunlar doğru binanın boyutunu yansıtmalıdır.
  5. Zemin dikey vidalı vida yığınları içine yaklaşık 30-40 cm'lik bir mesafede duvarları boyunca.
  6. Tüm yığınları aynı seviyede kesilir. Evin altında kirişler bağlı bunları kaynak olarak.
  7. Eski temeller sonra kaldırılabilir.

Burgulu kazık yardımıyla vakıf tamiri oldukça basit. Aynı zamanda o çok güvenilirdir. Biz günlük evler için tamir teknolojisini nitelendirdiler. Ancak, aynı yöntem güçlendirdi ve binanın beton monolitik vakıf edilebilir. Gerekli olan alan vida yığınları vida ve çapa ve kaynak cihazları ile güçlendirmek için yeterlidir. Eğer kır evi Burgulu kazık temeli onarımını tamamladıktan sonra, kapatmak için gerekli ve sıcaktır. Bunu yapmak için, pek çok yolu ve çeşitli inşaat malzemeleri vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.