SağlıkAnti Age

En iyi yolları 40 yıl sonra sağlıklı kalmak için

insanlar yaşlandıkça, onlar korkuyla kendi vücudunda büyük değişiklikler bekliyor. Özellikle heyecanlı buluşma kadınlarda olgunluk gibi görünüyor. Ve daha kırışıklıkların değil. insanlığın güzel yarısı temsilcileri ekstra kilo, eklem ağrısı ve gri saç görünümünü dehşet. Tüm bu korkular anlaşılabilir ve açıklanabilir. 40 yıl sonra, vücutta metabolizma hızla yavaşlar. Ama bu kadınlar yeni koşullara adapte olamaz anlamına gelmez. Eğer önümüzdeki yıllarda sağlık korumak istiyorsanız, size aşağıda açıklanan yöntemlere dikkat etmenizi öneririz.

Gıda miktarı takip edin

rahat bölümlerini azaltın ve öğle ve akşam yemeği her şeyi takip. Tavsiye edilen günlük kalori sınırını aşmamak için, bu yüzden sizin için gereklidir. toplu olarak yiyecek minimal efor enerji değeri ile günde 1500 kalori geçmemelidir.

Şeker unut

çay ya da kahve tüketilen eğer şeker vazgeçin. tatlılar izin verilen sadece minimum miktarda, biraz tereyağı ve kırmızı şarap. Eğer içecekler, şeker muadili stevia tatlı tadı olmadan yaşayamaz edin. Bu şişlik kurtulmak yardımcı olacaktır.

Daha sık yiyin

Kontrol açlık yemekler bölecek. tabakta yemek miktarını azaltmak, sen günde 2 saatte 4-5 kez yiyebilirsiniz.

bilinçli yiyin

bilinçli yeme başladığınızda gerçekten aç hissettiğinizde, ancak, kolayca bir kaç ay içinde birkaç ekstra kilo kaybedebilir. En büyük düşmanlarınız vardır - bu can sıkıntısı ve stres. Tanıştırır ve bir aperatif istediğiniz her zaman kendinizi işgal bir bardak su içmek. Bu aşırı yemekten sizi durduracak.

işlem görmüş gıdalardan uzak durun

İşlenmiş gıdalar vücudun boş kalori verir. Ama mineraller, vitaminler ve lif gerekir. Organik meyve ve sebzeler üzerinde eğilerek, vücudunuzdaki kimyasal sayısını Trim.

Kendi yemeklerinizi hazırlayın

bütçe izin verdiğinde, her gün restoranlara gitmek cazip. Ancak, şef onun imzası çanak ekledi asla bilemezsiniz. yenen gıda kontrolünü korumaya çalışın, ancak bunun için kendiniz pişirmek gerekir. Ama eğer sos şeker tek bir gram olmadığından emin olabilir.

gerçekçi olun

kilo, ama yapamazsın o istiyorsanız, o zaman sorun zihniyet yatıyor. Doğru frekanslarda zihninizi kurun ve gerçekçi şeylere bakmaya çalışın. Gerçekten size yardımcı olacak bir programı geliştirin 40 yıl içinde kilo çok daha karmaşık 20'den edilir kaybettin.

sinir durdurmak

Eğer "güle güle" anksiyete derken, o hayat güzel göreceksiniz. Geçmişe endişelenecek hiçbir mantıklı, bu asla dönecektir. o henüz gelmedi, çünkü aynı zamanda gelecek hakkında endişe anlamsızdır. Ağır ahlaki yükünden omuzlarınızı sunun.

Bitki besinler hapları yerine

Eğer diyabet veya hipertansiyon gibi ciddi bir hastalık, tanısı olsa bile, hap avuç dolusu yemeye gerek yoktur. şeker ve tansiyon performansını izleyin. Sen şaşıracaksınız, fakat normal gıdalar yardımcı olmak için bu rakamları getirmek. diyet olarak fazla sebze, fındık, tohumlar ve tam tahıl ekleyin.

unlive

Yaşam tek diyet ile belirlenmez. Size düzenli olarak sürdürecek sağlıklı alışkanlıkları bir dizi olmalıdır.

"Hayır" rafine karbonhidrat Say

40 yıl sonra metabolik süreçlerin yavaşlaması ile bağlantılı olarak rafine şeker değil, aynı zamanda hızla sindirilebilir karbonhidratlar ile sadece veda etmek gereklidir.

Daha fazla su içmek

Yavaş yavaş günde bir litreye temiz su tüketimini arttırır. Ayrıca, taze salatalık diyet ekleyin. Bu hileler stresten aşırı yemekten önleyecektir.

Kendini güçlük etmeyin

Her gün ölçeklerde kalkarken alışkanlığı bırakın. Bunu zaten çok daha zor, çok gereksiz duygular kaçının lütfen edilmektedir yetişkinlikte kilo vermek biliyorum. Bunun yerine, sadece ayda bir kez ölçüm yapın.

Gıda bağımlılığı kurtulun

Diyetler ciddi kısıtlamalar odaklanmak, ama senin durumunda gıda bağımlılığı kurtulmak için gereklidir. kilolu değildir ve tatlı ve nişastalı gıdalar için bir özlem - Sorunun farkındayız.

kalori saymak

Biz yaşayan ciddi ağrılı kısıtlamak itiraf. Eğer lezzetli bir şey için kendinizi tedavi etmeye karar verirseniz önemli değildir. Dikkatle ürün bileşimini ve kalori değeri okuyun. Eğer kabul ve taze domates ile değiştirin eğer kolaylıkla makarna sosu porsiyon yiyebilirsiniz.

Yüksek yoğunluklu egzersiz alt oranı

vücudumuzun yaş gelince, onlar 20 yıl önce eğitim yoğunluğunun aynı düzeyde sürdürmek olamaz. Nasıl, koşu bandında güçlerini göstermek gözlerinde bir bakış gerçeği alıp ayak azaltmak istemem.

Diyet Eğitim değiştirmeye çalışmayın

Tüm diyet önemli hatalardan biri spor salonunda kalori çalışmak için arzudur. metabolizmayı yavaşlatır unutmayın. Stratejin biraz eski.

senin hormonların öğrenin

Vücudunuzdaki değişimleri çıplak gözle görülebilen ise nedenleri çok açık değildir. Vücudunuzdaki hormonların düzeyi hakkında doktorunuza danışın. Bu gıda alımı ve fiziksel aktivite dengesini hesaplamak için yardımcı olacaktır.

kafein alımını azaltın

40 yıl sonra tüketilen kafein miktarını azaltmak için gerekli olduğunu duymuş, ama yine de bu tavsiye kulak vermedi. norm (günde 35-80 mg) sopa deneyin. Tam olarak espresso bir bardakta bulunan.

Doktorlar tavsiye almadan takviyeleri kullanmayın

Bugün, reklam baskısı altında, kolayca "gençlik ve güzellik uzatan sihirli hap." Bağımlısı olabilir Ancak, vitamin atamazsanız ve beslenme takviyeleri şu anda kendi. Eğer yeterli D vitamini veya kalsiyum yoksa düşünmek bile, dikkate gıda ile tüketilen minerallerin miktarını almaya unutabilir. , Profesyoneller Güven bunların eksikliği kadar zararlı aşırı besin çünkü.

uyku Programı

Gençler günde 4-5 saat uyku ve aynı zamanda yorgun hissediyorum. Ne yazık ki, o günler çok gerilerde kaldı ve şimdi en az 7-8 saat yeniden inşa etmek gerekir.

Öğün başına protein 20-30 gram

Biz yaşlandıkça Maalesef, bizim kaslar zayıflamaya başlar. iyi durumda tutmak için, protein gereklidir. Her yemekte sen proteinin 20-30 gram tüketmek emin olun. kas dokusu yağ yerini unutmayın.

daha fazla antioksidan

Yaşımız ilerledikçe vücut daha fazla antioksidan ihtiyacı var. Bunlar bazı kanser türlerini önlemek bile, yaşa bağlı cilt problemleri mücadele bağışıklık fonksiyonunu artırmak ve yardımcı olur.

omega-3 yağ asitlerinin diyette dahil

Son on yılda bu modaya anathematize yağlı gıdalar haline gelmiş olmasına rağmen, bazıları çok yararlıdır. Balıklara, zeytin yağı, fındık, avokado bulunan bir omega-3 yağ asitleri.

Kalp için diyet iyi yapın

Daha genç yaşındayken, kardiyovasküler sistem ile ilgili endişelenecek olası değildir. Bu yararlı ürün yardımıyla "motoru" bakmak zamanı. lif açısından zengin lif diyet tercih ediniz, kandaki kolesterol seviyesini izlemek. benmari kendi yemeğinizi hazırlayın ve işlenmiş et atın.

Kalsiyum seviyesine dikkat edin

Olgun insanlar için pusuya yatıyor diğer önemli konu - Kemik dokusunun incelmesi. Kırık istenmeyen önlemek için kalsiyum alımı izlemek. Bu süt ürünleri ve diyet takviyeleri alınabilir.

Unite Grubu

Benzer hedeflere sahip kişilerle ekip, sağlıklı alışkanlıklar uygulamak çok daha kolaydır.

hobileri unutmayın

takviminize bir göz atın. En sevdiğiniz faaliyetleri için fazladan birkaç saat var mıdır? Bu sorunu çözmek için zamanı. Yaşamın tadını zamanı.

Bir arkadaşınızı arayın

Uzun süredir devam eden sosyal bağları korumak unutmayın. arkadaşlar ara ve yürüyüşe davet. Bu yüzden rutin faaliyetler daha keyifli hale gelir.

sürdürmek

Ve geçmişte aşırı egzersiz, o hareketi terk etmek hiçbir neden izin verin. bunu yaparken, durma, yürümek yüzmek ya da bisiklete binmek mümkün değilse. Fiziksel aktivite metabolizmayı normale ve kas kaybını önlemeye yardımcı olur.

takviyeli kariotrenirovok dikkat

Ciddi kardiyo yardımıyla normale döndü ağırlığını getirmeye çalışıyorsanız, onlar iştah teşvik biliyoruz.

düşünmek

Spor salonuna Yürüyüş vücudu güçlendirir ve meditasyon aklın alıştırma. Meditasyon, insanlar stres, depresyon ve anksiyetenin etkisini azaltmak. Ayrıca uyum yardım yoga içine zihin ve beden getirmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.