BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Walkthrough ve Hileleri - "Zombotron 2"

Çok uzun zaman önce popüler oyun "Zombotron" uzun zamandır beklenen ikinci bölümünü gelene. Hatta birincisini görmemişti, o zaman biz yine de onu daha iyi tanımak öneririz. oyunda ana karakteri kontrol ve onun gemisi harap sonra hepsi başlar.

karakter farklı canavarlar çok sayıda yaşadığı, en iyi yerde sadece değil. böyle bir ortamda ayakta kalabilmek için, kesinlikle bir süre sonra, daha güçlü olmak için orada da yalnızca daha hızlı gelecek ama çünkü belirli bir hile "Zombotron 2" kullanmak istiyorum. Zaten ana anlamak mümkün olmuştur gibi görev bu kana susamış yaratıklar imha olacaktır. Bu oyunu hızlandırmak için bir arzusu varsa Elbette, o zaman hile farklı kullanabilirsiniz.

"Zombotron 2", örneğin, sağlık üzerinde "hack" benzersiz seçmenize olanak sağlar. Ancak, buradaki herkes zorluklar ile başa çıkmak için nasıl seçer.

kaynaklar

Oyunda "Zombotron 2" şifreleri ve kodları indirmek ve bunları yüklerken buna göre, herhangi bir sorun olması gerekir, şu anda serbestçe kullanılabilir mevcuttur ve. kana susamış canavarlar savuşturmak amacıyla, kahramanı sağlanan ve tek bir kopyasına sahip ağır hizmet silahlar, geliştirilmiş edilecektir. Ayrıca, geliştiriciler dikkate karakterin geçişi sırasında kurşunla sona ermelidir bu noktaya almış, bu nedenle aksi kaybı kaçınılmaz olacaktır, onları doğru kullanmak gerekir.

Hileleri "Zombotron 2" ve kullanımları

Daha önce belirttiğimiz gibi, her yeni seviyede canavarlar ve zombi ile daha olacak. Bu nedenle, gelişiminin yüksek seviyelerde, sen hileleri kullanabilirsiniz. kolay geçmesine bunları kullanarak "Zombotron 2". Ancak, eklemeler oyunun çeşitli uygulamak için fırsat var. Örneğin, bir sınırsız cephane için hile yanı sıra ölümsüzlük olabilir. Eğer güvenilir kaynaklardan indirmeye başlamak gerekir bu hile kullanmak için oyunun versiyonunu sızdı. Bu ilginç fırsatlar bir yeri vardır. Şimdi şarj kurtulmak ve sonsuz cephane olsun. Ayrıca yüksek hızlı çekim kullanabilirsiniz. U tuşuna basarak yardım etmek için para ekleyin ve ek kitleri düğmesi I. verir

silah

Ben de yeni bir misyon mutlaka açık olmalıdır çeşitli gövdeleri, rastlamak gerçeğini belirtmek isteriz. Böylece kahramanın ek mühimmat alacak. Eğer gövdelerinin bir çift kaçırırsanız Şimdi, sonra bir sonraki seviyeye kabukları, sen yeterli olmayabilir. Bu noktada, yardım hile gelebilir. "Zombotron 2" kaynakları üzerinde çok katı sınırlamalar koyar. nasıl oynanır kullanıcılara daha açık hale getirmek için, proje geliştiriciler hızlı görevle başa mümkün olacak hangi çeşitli ipuçları kurduk. Şimdi hileleri nasıl kullanılacağını biliyoruz. "Zombotron 2" - alışılmadık bir hikaye ile heyecan verici bir proje.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.