OtomobilArabalar

Dış ayarlama "Kalina" çok yönlü kişi

varlığını bütün dönem boyunca, yerli "Lada Kalina" destekçileri bir sürü kazanmıştır. Bu araba Rusya ve Ukrayna'da çok popüler. Ve, aynı zamanda sadece gençleri değil emekliler satın. Böyle geniş bir talep artık Rus titizlik ve meydanda konusunda sürücüleri hatırlatır makinenin oldukça güzel bir tasarım katkıda bulunmuştur. Ancak, bazı ustalar arabanın aerodinamik performansını artırmak ve bunu bir daha sportif bir görünüm vermek hangi aracılığıyla yollarını buluyorlar. Bugünün yazıda harici ayar yapmak nasıl bakacağız.

"Kalina" çok yönlü bir kişi (şekillendirme fotoğraf yukarıda gördüğünüz) - Çok sık olan araba, sahipleri kendilerini "süslemek". Ve ilk şey işe başlamak için daha iyidir, bu standart diskleri değiştirmektir. Basit damgalama otomobile tehditkar bir görünüm vermez. Yapmak istediğiniz eğer, daha erkeksi ve sportif "Kalina", onun hafif alaşım jantlar ayarlayın. Neyse ki, bu tür ürünlerin çeşitliliği Bugün çok yüksektir ve doğru olanı çok zor değildir seçin. Ancak bu jant çapını seçme problemini oluşturur. Çoğu zaman, sürücüler boyutu ile deney ve 14 inçlik jantlar set yok, risk altında değildir. Tabii ki, orada seçenekler ve yüksek değerlerle, ancak manevra kabiliyeti özelliklerini geliştirmek için olası değildir. Hatta 15 inç jantlar viraja doğru makinenin girişini engelleyeceği gerçeği. Bu nedenle, en iyi seçenek bir standart boyutlu jantlar seçmektir.

Tuning "Kalina" çok yönlü kişi plastik "hileler" kurulumu olmadan yapamaz. Örneğin, tasarım yeni spoiler ve tamponlar tamamlayacaktır. Ayrıca bir seçenek olarak su sıçramalarına satın alabilirsiniz. Dış ayarlama "Kalina" çok yönlü kişi mutlaka üst spoyler montajı eşlik eder. ideal bir seçim modeli "Albatros" evrensel versiyonudur. Böyle şeyler yüklü olmadığı için arada, bu sadece station wagon, sedan uygular.

Ayrıca yeni optik bakabilirim. İşte ayar "Kalina" çok yönlü kişi onun "kız kardeş" organları hatchback ve sedan ile farkı yoktur. Optik üçünü aynısından. Bu nedenle, mağaza sınıflandırma modelleri dikkat olamaz. En iyi ayar kiti - Alman üretici "Bosch" dan optik bulunuyor. Bu şirket "ÖNCE" den "onlarca" ile başlayan VAZ tüm modelleri için bu tür malların etkin bir üretici faaliyet gösteriyor. sportiflik LED ışıkları katacak ve sözde önünde takılabilir Arkası "Angel Eyes". Ayrıca, yeni protivotumanok kurulumu yuvarlak alamadım. Bunlar (yaklaşık bin) ucuzdur. Ama etkisi, özellikle nefes kesici sis farları , yeni aerodinamik tampon entegre edilmiştir. Böyle ayar "Kalina" çok yönlü kişi kesinlikle sahipsiz bırakılmamalıdır. Sonuç olarak, başarıyla "Lada" yan dikiz aynaları üzerindeki LED tekrarlayıcı virajlarda görünümünü tamamlamak optik hakkında söylemek istiyorum.

Bunlar yerli Styling tüm ipuçları vardı araba "Kalina" çok yönlü bir insan. İç ayarlama - bu daha detaylı düşünülmesi gereken ayrı bir konudur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.