Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Neden kuş üzümü rüya mı? yorumlama

Neden kuş üzümü rüya mı? gece görüş değerlerinin yorumlanması bazı rüya kitaplarında farklıdır.

Farklı kitaplarda Yorumlama

Bazı yayınlarda bu rüya frenk üzümü belirtmek - zenginlik etmektir. Ve, örneğin, Miller bu çilek cazip tekliflere rüya inanmaktadır. Sevgi, belki iş olabilir. Ama her zaman ilginç.

Şimdi Vanga gelen rüya tabiri bakmak. Expositor içinde kuşüzümü beklentileriniz aldatılmış olacağını gösterir.

Çoğu astrologlar zahmetli ve bazen hoş olmayan işleri ortaya olarak berry ile gece görüş davranın.

Neden rüyası kuş üzümü? Örneğin, onu toplamak, eğer bazı hedeflere ulaşmada gayret etmemiz anlamına gelir. rüyada dut daha küçük, daha kağıtları bu iş yatırım yapmak gerekir.

O kirli yıkama meyveleri rüya ise para ya pahalı bir şeyin kaybı söz konusu olabilir. Yeni öneriler tedavisinde dikkatli olmalıdır. Şüphe durumunda terk edilmelidir.

Frenk üzümü reçel rüyada

rüyada kışa reçel hazırlığına giriştiği Ama eğer hoş bir saptamasına bekleyebilirsiniz. Aile adam yarısı ilişkisinde yeni bir vizyon büyü olabilir. Evlenmemiş kızlar ciddi teklifler beklemelisiniz. Pazar günü için bu rüya hayatında ilginç karşılaşmaları habercisidir.

Siyah üzüm reçeli rüyasında sürüş keyfi sağlıyor. Gerçek plan ve beklentileri bağlı olarak, sevgi, mali ve sadece eğlence için olabilir. Örneğin, planlı aile tatil veya bir düğün ya da belki şüphe olan bir finansal işlemin hazırlanması, bir hayali vardı kişinin tatmin edecek şekilde, en iyi sonuçları elde bitirmek emin olun.

Birçok reçeller hazırladık nasıl hayran rüya, o zaman gerçekte beklenmedik bir mali zenginliği bulacaksınız.

çilek

Neden kuş üzümü rüya mı? Eğer bir çalı gelen meyveleri yeme varsa, birçok anlama gelebilir. onlar küçükse, o zaman yığılı sıkıcı hantal işleri, nereden beklemedi. Bir döküntü söz vermeyin. Onları yapmak gecikecek ve büyük zorluklar getirecektir. Ama sonuç sinir bozucu.

Eğer çalı meyveleri yeme arkadaş ve akrabaları için geçerli olduğunu, kendi bahçesinde yetişen, ya da ona ait olduğundan emin hayallerinin bir hayalperest olduğunu. Birisi ani hastalık veya yaralanma zarar görecektir ve hasta bir kişinin dikkat çekmek için uzun bir zaman var olması mümkündür. Ya da belki o kişi kayıp sağlık için arayışında tıbbi kurumlar aracılığıyla yürümek zorunda kalacaktı. Ekşi siyah meyveleri üzgün sonucu hakkında konuşmak. Tatlı da işler düzelecek anlamına gelir.

Neden henüz siyah frenk üzümü hayal? Eğer yabani meyveleri toplayarak ve yemek, bu yakın gelecekte, hoş bir tatil geçirmek zorunda anlamına gelir. Ya da sizin sevilen biri ile restorana gidecek. Ya da belki, ve kaderine bir şans karşılaşma. tatlı çilek - ilişki veya canlı gösterim devamında üzerinde güzel bir tatil. olursa olsun başlangıçta güzeldi, nasıl bütün hayal kırıklığı sona erecek Asidik ortalama.

Frenk üzümü çalılar

frenk üzümü Dikilen çalılar etrafında biraz dedikodu ve entrika kalmış demektir. Ve bunun nedeni hayalperest eylemlerini ve davranışlarını oldu. Başarılı bir işlemi veya satın övünme, kıskançlık yol açmış olabilir. Veya, aşk cephesinde tutum kin veya başkalarının kınama sevdiklerini neden olur. Hatırlamak ve davranış tarzını değiştirmek veya kıskanç ve geçmesi seçilen yüz çevir verilip düşünmek değer.

Çok iyi uyku önemi çalı üzümü yaktı ve hayalperest bu süreci denetleyen nerede. Bu, tüm kötü şeyler yakında geride kalacak demektir. anda varlığı hakkında unutmuştum Lady Luck, seni yüz ve uzun sabır için ödül çevirmek karar verdi. Ateşe ateşe edilir, ya da sadece çoktan başlamış gördüğümüz takdirde hatırlamak önemlidir. Bu çabalar mutluluğu mücadelesinde gerekli olacak olup olmadığını belirlemek olacaktır, ya da eline düşecek muhteşem bir yoldur.

Son olarak, küçük

Bu yazıda siyah dut ile gece görüş yorumlanmasını açıklar. rüya tabiri yoluyla başparmak gerek yoktur. görmede kuşüzümü hem iyi hem kötü göstermek olabilir. Önemli olan o rüya bilmek gerekir - bu sadece bir ipucu. gece görüş sırayla olarak, size bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.