ModaAlışveriş

Ne dövme "Uzay" nedir?

Uzay her zaman keşfedilmemiş çekti. Tür dövmeler çok popüler konular olduğunu sebebi olması muhtemeldir. Kural olarak, vücut bu tür rakamlara başvuran kişiler de hayalperest realistler olan bu ilginç görüntüler için bazı opt rağmen. Dövme "Cosmos" (kollar, bacaklar, omuzlar, karın, sırt, vs.) vücudun farklı bölgelerinde yapıyoruz.

nedenle somut halidir - Antik çağlardan beri, evren inanılmaktadır. Ama bunun ötesinde, aynı zamanda barış ve düzenin sembolüdür. Bu yüzden dövme "Cosmos" anlamına geldiğini ortaya çıkıyor.

değer

gök cisimlerin görüntü Şekil iç ve dış uyumu için arzu etmektedir.

Ne zaman bir kişinin dolguları bir dövme üzerinde yaptığı vücut "Kozmos", o zaman vasıtalarının o is devam eden anlamak önemi kendi "Ben" (dahili) ya da başka bir mola dışarı ötesinde anlayış içinde ölçekli bir dünya.

Genellikle gezegenlerin görüntü sırayla seçiyor ile bir dövme onun "Başlangıçta" odaklanmak. Güneş tasvir edilirse, vücuttaki kazanılmış güç ve enerjinin sahibi. Şekillendirme Ay dileklerinin gerçekleşmesi yapma bahseder.

Ne elemanları kullanılmaktadır?

Antik gezegenlerin sembolleri nüfuz alanları üzerine ederlerdi. Eğer Merkür tasvir edilecektir dövme "Uzay", yaparsanız Örneğin, sen iletişim ve iş yardımcı olması bekleniyor edilecektir. Sen aşk ilişkisi kurma istiyoruz? Sonra Venüs'ün görüntü ile bir dövme yapmak.

Dövmen Güneş ise, güç, gençlik ve doğurganlık gücünü sembolize eder. güneştir - Dişil Ay ve Dünya'yı ve erkek somutlaştırır.

gezegenlere ek olarak, gösterilebilir yıldızlı vücuda ve takımyıldızların. İlginç bir dövme "Cosmos" yapmayı planlıyorsanız, o zaman yıldız iyi şanslar, doğurganlığı, sağlık, ölümsüzlüğü ve şans sembolize bilmeli. Bir resim, yani daha hassas olsa da bütün türler bağlıdır, çünkü, olamaz. Yıldız, birçok din ve kültürlerde bulunur, ancak herhangi bir şey spesifik, onlar bağlantılı değildir ve bu nedenle evrensel görüntüleri kabul edilir.

Dövme "Kozmos" bir töreni ve evrenin kendisinin bilgeliktir. Bu nedenle, çizimlere benzeyen vücut üzerinde paketlenmiş olanlar, sezgisel evrenin kurduğu yakın ilişki anlıyoruz.

Son olarak, küçük

Şimdi dövme "Cosmos" demek olduğunu biliyorum. Bu modelin tam değer gösterilmiştir ne bağlıdır ve uygulama sitesinde. Dışarı durmak istiyorum? Sonra böyle bir dövme dikkat edin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.