Ev ve AileBayram

Nasıl orijinal düğünde evliler tebrik

bir kez düğünde ziyaret edebiliyoruz, muhtemelen en fark ve belki de tüm evliler için hediyeler çok orijinal değil ve tebrik sözleri tüm kereden fazla duymuş bazı yorgun ifadeler vardı. Bir gri kitle olması ve yeni evliler sıradışı iltifatlar sürpriz yapmak istiyorum istemiyorum, ama bunu nasıl bilmiyorum? Aslında, fikirlerin yapılanmaları çok, onların hayal tek dönüş gerekiyor. Eğer iyi çalışmaz varsa veya bir şey ile gelip tembel ise ne kadar orijinal evliler tebrik, o zaman bu yazı gerçekten unutulmaz hediye olduğunu, söyleyecektir.

Neden önceden tebrik ile gelip gerekiyor

Bazı Konukların vermek ve sadece kendi düğün öncesi arifesinde, yeni evli söylemek hangi kelimeleri ne düşünmeye başlar. Bu tam olarak doğru değildir. misafir hızla düğün töreninde belki zaten ne diyeceğini ile gelip ya da ilk durak kartlarına içine almış olan bir şiir okumak, böylece sonunda çıkıyor çünkü. Bazıları için çekinmeden bunu mümkün değildir. Sonuç olarak, birkaç dinler tebrik ve onlar dinlemek, eğer dinlenmek zor. Yeni evliler, elbette, yaptığı konuşmada tür sözler duymaktan memnun ve önceden konuşma hazırlayacak eğer onlar size teşekkür edecektir. Sonuçta, sadece o zaman, zaten kaybolur dediğiniz gibi birçok yeni evliler ve zaman söylemedi fark olur.

özgün ve herkesten farklı, özellikle - selam hazırlanmıştır. İnsanlar batmasına dinlemek ve bu bir gerçektir. Biraz çalışma değer Yani, yeni evliler tebrik ilginç anlamaya değerli zaman harcamak.

Bir düğün tebrikler ne olmalıdır

ciddi tebrik bazı misafirler, yaptığı konuşmada içermeyen bir sonucu olarak davet dinlenme ve gelin ve damat sıkılmaya başladınız bazı nüanslar vardır. Bunu önlemek için, bu anları bilmemiz gerekir. Peki, nasıl bir düğün tebrik olunur?

Her şeyden önce, içten. Tebrikler, kalpten gelen, yanlış veya ezberlenmiş kelimelerden daha bin kere duymaktan memnun olacaktır. Daha iyi hissettiğini ve nefesini altında bir şey, bir parça kağıt okumak için daha kendinizi ne düşündüğünü söylemek. Tabii ki, kendine bir kopya kâğıdı yapabilir, ama sadece bir şartla. Örneğin, eğer şiir kendi oldu. Eğer misafirler okumadan önce bunu söylemek ve çift hemen kulaklarını dikmek edin.

İkincisi, tebrikler uzayan edilmemelidir. Birkaç orijinal tebrik düğünde yeni evliler, biz de dikkate bunun uygulanması için gerekli zamanı almalıdır. Birisi 10 dakika süren bir konuşmanın sonunda dinlemek sabır olacağı olası değildir. Kısalık ve parlaklık - bunlar iyi bir ağız selam iki ana bileşenleridir.

Üçüncüsü, tebrik için sözlerini seçerken, narin olması gerekir. Örneğin, sadece kadınların çeşitli gelin veya damadın kızın hayatı maceralarını sulu ayrıntıları söz etmeyin. Bu tür ayrıntılar sadece rahatsız evliler hissettirecek, aynı zamanda ebeveynleri ve tatil zorlanacaksınız.

Orijinal Ne hediyeler olabilir

  • Tur paketleri. çift onların balayı geçirmek nereye seyahat etmek seviyorum ve henüz karar vermedim, bu, çok güzel bir hediyedir. Yani zaman gelin biliyor ve planlı bir tatil damat yok, özellikle eğer buna değmez, geri kalanı için gitmek zorunda üzeredir son dakika, vermek bu. Genellikle, bu nedenle ile evliler tebrik düğün günü sadece göze yakın akrabaları oldukça pahalı bir hediye.
  • Araba. Bu kesinlikle en orijinal ve güzel bir hediye olacak, herkes ödemek olduğunu. Bir araba satın almak yeterli para yoksa, size katılmaya konuklardan birine sormak. Muhtemelen herkes bir arabanın bir hediye almak istiyor, bu yüzden çift bu hediye hakkında çok mutlu olması muhtemeldir. Eğer kutlama doğrudan makine ayarlamak ve yeni evliler sadece anahtarları vermek veya gelin sunmak ve onlar büyük bir yay ile bağlı yepyeni bir araba, göreceksiniz nerede, dışarıya çıkmak için damat olabilir.
  • Para. Mezhepler herhangi bir olay için bir hediye olarak modası geçti hiç. onlar sadece bir zarf veya kartpostal içinde kutlama failleri teslim Ama eğer orijinal olmayacaktır. Para - aşağıdaki makale hediye eğer orijinal olarak, yeni evliler tebrik açıklamaktadır.
  • Hediye sertifikaları. mobilya, ev aletleri veya başka bir şey: paranızı istediğiniz vermez ise, faydalı bir şeyler satın almak için gelin ve damat sertifika verebilir. Yani istenmeyen hediyeler önleyebilirsiniz ve genç onlar gerçekten günlük yaşamda kullanışlı olanı satın mümkün olacak. Uygun bu şekilde yeni evliler, anne, arkadaş, yakın ve uzak akraba tebrik etmek. Bu çok yönlü bir seçenektir.
  • Fantezi şeyler. Bu tür şeyler işlevsel olmalıdır. Yeni evliler pek heykeli herhangi tanrı personifying gerekir. Bu, elbette, hiç genellikle çok sıradışı hediye, ancak görüş pratik noktasıdır. Hatta çöp kutusuna gönderilecek bile bu konuda unutmak veya - En iyi ihtimalle, gelin ve damat heykelcik bir rafta tozlanmak ve en kötü ihtimalle koydu. Ben yeni evliler tebrik edebilirim, aynı anda sıradışı ve pratik ne olurdu? Örneğin, resme yapılacaktır yeni ailenin baş harfleri kazınmış sıradışı performans veya gümüş meyve için pahalı bir vazo, verebilir. Bu istediğiniz herhangi bir şey olabilir, ama şeylerin kullanışlılığı odaklanmak yoktur. Örneğin, damat ve gelin dairelerin bütün duvarları zaten onlarla asılı eğer, bir resim vermek uygun olmaz.

Ne hediyeler orijinal olmayan

  • Yararsız biblolar. Onları zaten yukarıda belirtilen Hakkında, burada ekleyecek bir şeyim yok. Küçük heykeller ve heykelcikler - düğün için bir yetenek.
  • Ev aletleri. sadece genç el bu para olduğu gibi, orijinal olmayan hediyedir. Buna ek olarak, ev aletleri gelin ve damat herhangi performansı ve hatta şeyin kendisini alamıyor. Düğünde bazı misafirler ütü veya Multivarki vermek durumlar vardır. evliler tebrik ederken mi? Düğünde o gelin için bir hediye sertifikası sunan ve mutlu damat daha iyidir.

Orijinal nakit hediyeler

Para, prensip olarak, herhangi bir tatil vermek, ama bu onlar sunulacak olan nasıl, bu orijinal mevcut bağlıdır bu.

Aynı anda diyerek kurdele yardımıyla Birkaç fatura sıradan tuğla alıp ona bağlanması yeni bir aile yuva yapımında başından söyledi.

Para ağacı da iyi bir sürpriz olacak. Nakit şemsiye ile benzer bir seçenek. "Aile Bankası": Para okuyacak bir çanta veya kavanoz, yerleştirilebilir.

Eğer yeni evliler tebrik kadar soğuk düşünüyorsanız, bir ATM yapmak mümkündür. temeli elbette, gerçek bir cihaz gibi bunu yapmak için dekore etmek zorunda kalacak, büyük bir kutudur. Yeni evliler karton dışında, örneğin ATM'den kartı el kesmek gerekir. onun "nakit" için gelin ve damat testleri veya cevap sorular birkaç geçmesi gerekecektir. Para her geçen aşaması için veya tüm yarışmalarda sonunda taksitle ödenebilir.

Özgün hediye olarak Tüketici elektroniği

Yukarıda belirtildiği gibi her nasılsa özel bir şekilde sunmak eğer, aletleri, alışılmadık bir hediye olacak. ve hayal vardır içermelidir yapabilirsiniz. Fikirler bunu nasıl, aslında, herhangi bir sayı düşünebilirsiniz.

Örneğin, kahve makinesi ile gelin ve damat yatakta kahve getirmek için birbirine ihtiyacı hangi spor ayakkabıları, verebilir. Ya genç çiftlere taze meyve suyu hazırlamak için portakal vermek, ama onlara o do meyve sıkacağı vermek daha kolaydı. Bir elektrikli süpürge sunmak ve onun süpürge yanında ve böyle bir şey söylemek: Başka iyi bir fikir düğünde evliler tebrik etmektir "Eğer elektrik süpürgesini kırmak, her zaman eski sürümünü kullanabilir - Bir süpürge, bu yüzden kesinlikle hayal kırıklığına değildir."

Finansal yatırımlar olmadan özel Selamlar

Herhangi bir nedenle genç tebrik göze alamaz ya da maddi hediyeler için bir uygulama yapmak istiyorsanız, o zaman masraf olmadan bunu yapmak için yolu vardır.

Bir seçenek olarak - aşinalık gelin ve damat veya onların yaşlılık olan yolu gösteren, örneğin, bir sahne ile gelip. esas olarak, sözde düğün katılıyor ne düşündüğünü yansıtan şarkıları alabilir. Örneğin, kelimelerin sonra: - "dört deniz, dört güneş", misafirler -, gelin "Ben bir padişah olsaydı", şarkı fragmanını içine, "Ne damat rüyalar" "o bira deniz olsaydı", "büyük akşamdan selamlar ". şarkı seçimi daha iyi, daha komik olacak. Eğer yeni evliler tebrik kadar güzel düşünüyorsanız, o şarkılar, uygun kostümleri elbise olabilir.

Nasıl değil toplum içinde konuşma, tebrik

İstediğiniz veya birçok insan önünde konuşmak korkuyorlar yoksa, sonra kutlama, evliler hayatında herhangi anları mühürlenecek kolaj veya bir videonun, şeklini alabilir. Fotoğraflar eşlik edebilir kutlama kelimeleri.

Eğer gelin ve damat tebrik edecek videoyu kendisi kaldırabilir. Eğer çizgi şeklinde espri ile yaparsak büyük avantajı vardır. Örneğin, bu Serge yanma tarzında yapılabilir. Ama bu daha uygun tebrik arkadaş eşler olduğunu.

beraberlik halinde Selamlar

gelin ve damat mizah anlayışı varsa, onları biraz oynayabilir. bir kutu içinde paketlenmiş bazı ucuz yemekler, al ve çok pahalı bir ve güzel hizmet veren söylüyorlar. siz, eğer genç taşıdığınızda kazara bırakın. Çatal bozuk, mutlu olmaktır söyle ve yeni setleri satın almak için para vermek.

Hatta orijinal evliler tebrik olarak? güzel kurdele kravat, lahana yaprakları üzerinde iki çatal sökün ve tekrar pick up. Genç ver ve CPMP farklı seks orada gizlidir onlara. İlk bebek dişi bulunursa, o zaman, bir kız olacak bir erkek eğer - Bir erkek. Kocani'deki PUPS gelmedi zaman geline söyle ve böyle bir şey damat: "Bunlar yetişkin ve hala çocuk lahana bulunur inanıyoruz" O zaman yeni evliler gerçek bir yeteneği ver.

Bir çizgi hediye çekleri yapılan veya kimlik gibi. Örneğin, bir eş ve kocası lezzetli bir akşam yemeği yeme veya arabaları sürüş belgesi satın alınması için sertifikalar. Sen karı koca bakım iki çizgi talimatları yazabilirsiniz. Onların içeriği, örneğin, olurdu edilir: böylece kat ve vermek, kesmek, ellerinize yem çok giymek, ölümüne kadar değil sevmek.

anlam Tebrikler

gelin ve damat ve iki küçük balık akvaryum verin. onlar orada onları başlattığınızda, yeni bir ailenin doğum sembolü haline gelir. Para sözlerle bir şemsiye verebilir: "Evinizin her zaman iyi hava olacak edelim." Şeker ya da tatlı hayat sembolize edecek büyük bir lolipop ve sabun - saf aşk. Bu sabun bağımsız yapılırsa harika olur ve ona para gizlemek içinde şeffaf torba içinde önceden sarılmış olur.

yeteneklerini kullanarak tebrik etmek nasıl

Eğer varsa yetenekli bir insan hediye olarak kullanabilirsiniz. Belki portre çizim iyisin, iyi şarkı veya göbek dansı nasıl yapılacağını bilir. Kendi kompozisyonun bir şiir de harika bir hediye olacaktır.

Gördüğünüz gibi, orijinal doğum aileleri ile yeni evliler tebrik kaç yolu vardır. Önemli olan o tatil daha canlı ve unutulmaz hale gelecektir, hayal gücünüzdür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.