Sanat ve EğlenceLiteratür

Ilde ağırlığı çok verdi Troyekurov? Roma A. S. Pushkina "Dubrovskiy".

büyük Rus yazar AS tarafından Roman Puşkin'in "Dubrovskiy" - yazar Rus toprak sahibi, usta-zalim Cyril Petrovich alışılmadık canlı görüntü çizen olduğu bir çalışma. bütün kötü alışkanlıklardan ile, o komşular ve yetkilileri tarafından saygıyla karşılandı. ilde Troyekurov büyük bir ağırlık verdiklerini anlamaya çalışın?

Kökeni ve komşularla ilişkiler

Kirill Petrovich - Bir beyefendi, asil bir aile Troekurova bir temsilcisi. O sadece zengin değil, aynı zamanda değerli bağlantıları vardır. Yalnızca bu Troyekurov ilde büyük ağırlık verdiğini anlamak için yeterlidir. Komşular her şeyde onu memnun etmeye çalıştı ve yetkililer onun ismini duyunca titredi. hafife Bu nezaketler Troyekurov şeyi alıp. Serfleri benzer bir pozisyon Cyril Petrovich kullanarak ağalarının, komşularına karşı cesur davranışı göze olabilir.

Demek ki, para, güç, iletişim anlamak kökeni - Onun emlak oldu illerinde Troyekurov büyük bir ağırlık verdi budur. Biz şimdi bu yüksek doğumlu beyefendi kimliğine açın.

Mengene eğitimsiz kişi

Bu pozisyon Kirill Petrovich son derece emin yaptı. Şımarık onun için her dürtü içinde vermeye hazır bir adam çevirdi. Yazar o küçük aklın bir adam olduğunu belirtiyor. Ancak, onun eylemlerinin dar kafalılık Troyekurov ilde büyük ağırlık verdi olmasından kaynaklanmaktadır oldu nüfuzunu, götürmek olamazdı. Söz ve ilgili bugün bu tür yanıtlar: çevre zihin ve saçma şakalar zengin ve noble petty tiran yokluğunu affetmeye hazırdır.

yaşam biçimi

Cyril Petrovich pozisyon ölçüde onlara boşta yaşam tarzı tutmak katkıda bulunmuştur. Onun misafirperver beyefendi olduğunu belirtmek gerekir: Evin her zaman onu eğlendirmek ve saçma sapan eğlenceli paylaşmaya hazır misafirler vardı.

Yazar notları gibi, hiç kimse belirli günlerde köy Pokrovskoye davetlisi olarak gelmedi cesaret edemezdi. Bunun nedeni - gentility ve zenginlik, ilde Troyekurov büyük bir ağırlık verdi.

Kirill Petrovich Gavrila Romanovich

Özel dikkat kıdemli Troekurova Dubrovsky ile ilişkisine dikkat edilmelidir. Onlar hizmetinde sadece komşular aynı zamanda yoldaşlar vardı. Gavrila Romanovich neredeyse Kirill Petrovich saygı tek adam olduğunu belirtmek gerekir. Kıdemli Dubrovsky herkesten önce kendi bakış açısından koruyabilirdi. O Troyekurov iller büyük ağırlık verdiklerini özellikle ilgi değildir, onun özgüvenini hiç kaybetmedi.

Gavrila Romanovich doğası ne olduğu sorusuna yanıtlar, gözlemlerini eklemeyi unutmayın bu onun - erkek itici ve tez canlı. Bu iyi doğumlu yoldaş-in hizmeti ile ortak olduğu, ama yazar akıllı ve terbiyeli bir adam olarak eski Dubrovsky bize sunar ve o Troekurova boşuna şımarık tiran olarak tanımlar.

Kirill Petrovich o dalkavukluk inmek yoktu çünkü Gavrila Romanovich, cesareti içindi saygı.

Bunların arasında meydana Rift, trajediye yol açtı. Bir üst düzey Dubrovsky, emlak Troekurova konukları, hizmetçiler Cyril Petrovich hangi şartlar hakkında kötü şeyler zengin toprak sahibi yaşamın köpekler çok daha iyi olduğunu kaydetti. Yanıt olarak, Psara biri belli beyler bir köpek köpek kulübesi malikanesini değiştirmek iyi olacağını söylemek cüretini. Troyekurov ilde büyük ağırlık verdi Ne onlar, Gavrila Romanovich gibi, konum, para, ilişkiler yoktu, özellikle de saygısız komşuları, ev sahipleri ile bile iletişim kurabilmesi için, onun dilini görevlileri başlattı.

Dubrovsky hakaret. O gitti ve bir özür talep eden bir mektup Troyekurov yazdı. Böyle bir ton memnun narsist otoriter efendi değil. Aynı zaman zarfında Dubrovsky ahşap çalmak Cyril Petrovich'in mülkü üzerindeki bir serf bulur. Atların Rob hırsızlar, o oymak için bunları söyler.

Bu Troekurova öfkeli yol açar. O korkunç intikam karar ve yasadışı Kistenevka, zengin emlak Dubrovsky el koyar.

Bu deneyimler Gavrila Romanovich ölçüde zayıflattı açmıştır. Zaman geçtikçe, Kirill Petrovich intikam almak için kendi arzusu çok ileri gittiğini farkında olduğunu ve barışmak, eski bir dostu gönderilen, ama nefret Troekurova görünce, Dubrovsky ölür.

Her iki karakter yaygındı Ataklık ve düşünülmeden eylemler, büyük ölçüde mutsuzluk neden oldu.

Genelde, gentility, zenginlik ve bağlantılarda - ilde Troyekurov büyük bir ağırlık verdi budur. 1 Eylül'de cevap bu soruyu kısaca şöyle gelebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.