Spor ve SağlıkFutbol

Karim Benzema (Karim Benzema): Bir futbolcunun özel hayatı

Fransız futbol çok uzun zamandır en kültürlü dünyada olduğunu. Fransız futbolcu Afrikalı köklerinin her saniyesi. Ve sporda Fransızca konuşanlar noktaların biri şu anda Karim Benzema olduğunu. değil en iyi yolu, ne yazık ki, ve - Bu, aynı zamanda sahada değil, aynı zamanda bunun dışına sadece dikkat çekiyor inanılmaz bir oyuncu vardır.

Erken yaşında Karim

Karim Benzema fakir mahalle değil, Cezayir'den göçmenlerin en zengin ailesi, Lyon 1987 yılında doğdu. özel muamele kabul edilemeyeceği hakkında O, doğal olarak, dokuz çocuğundan biriydi, bu yüzden. Bu nedenle Karim Ros sıradan bir çocuk olarak, o futbol oynamayı severdi ve eski 8 yıl yerel küçük kulübün Akademisi'nde çalışmaya gitti. Biz Cezayir kökenli bir genç Fransız bilimlerde güçlüydü için söyleyemeyiz - ne yazık ki, bu onun zayıf nokta oldu, Karim futbol odaklanmıştır yüzden. bunun sonunda ortaya çıktı Ve, kayıp değil.

Fransa'da Yeni yetenek

1997 yılında, Karim Benzema en büyük kulüplerinden biri görmüştü Fransa, "Lion", ve yaşına göre topu elle inanılmaz bir yetenek ortaya genç akademi, kabul edildi. Ama o günlerde en fazla 17 yıl genç yetenek gençlik için özel olarak oynanan bu yüzden kulübü "Lion", kendi yıldız vardı ve ona böyle genç yaşta profesyonel anlaşmaya vardığını bile birlikte, Benzema rezervinde çoğunlukla çaldığı, bankta oturup sürdürdü . Ama uzun süre bu yüzden devam edemeyeceğini - 19 yıl içinde Karim tüm bu ve dikkate alınmalıdır kanıtladı. O yavaş yavaş Fransa'nın güçlü takımlarından biri ve en sonunda onun vazgeçilmez bir parçası haline geldi bir yer kazanmak başladı. Birlikte kaldığı süre içindeki onun kulüp ile orada kafasını dört şampiyonluk kupasını yukarıda kaldırdı aslında hiçbir şey, hem de bir Fransız Kupası'nı söylemek - 2008 yılında Karim Fransa'nın şampiyonaya en iyi skorer oldu.

rüya gerçek oluyor

Ama yine de - 2009 yılında oyuncuların kaderi büyük ölçüde değişti böylece Fransa Açık, en iyi 5 Avrupa Şampiyonası az prestijli olduğunu. Onun yetenek Madrid "Real" in benekli ve kraliyet kulüp ihtiyaç duyduğu oyuncuların transferi miktarı eksik değildi. Bu nedenle, "Aslan" 35 milyon Euro miktarını vazgeçmek mümkün değildir (2005'te daha "Lyon" ödeme "Chelsea": Maykl Essen 38 milyon Euro "Chelsea" taşındı iken). Yani Karim Benzema edildi yeni bir ülke - İspanya, en aynı sefer haline gelen bir oyuncu biri olan en güçlü kulüpleri içinde dünya. Nasıl bu kadar bir futbol dehası olduğunu kanıtlayabilir fakir bir aileden geliyor düşünebilir? Ama Karim yoktu düşünce için dinlenmek - o hemen başladı etmek savunuyorlar o kadar para ödenen için is değil nafile. o yeni, çok daha yüksek standart oyunlara, elbette, yeni bir ülke, yeni takım, yeni çevre uyum ve zorundaydı çünkü Tabii ki, ilk sezon o iyi yolu yoktu. Ancak, Karim yakında bugün "Real" hayranları memnun daha olağan futbol göstermeye başladı. Birlikte Royal Club Benzema ile zaten İspanyolca Kupası'nı ve Kupası'nı ve kazanmak başarmış İspanyol Süper Kupası'nı.

Fransa takımda Benzema

böyle oyuncular doluydu, bu yüzden forvet harika bir duygu - Daha önce belirtildiği gibi, Benzema takımda sadece melez Fransız değil. O 19 yaşında 2007 yılında milli takımı için yaptığı ilk yaptı ve ertesi yıl Avrupa Şampiyonası'na gitti. Benzema da yer aldı Avrupa Şampiyonası 2012 yılı, ama hiçbiri Fransa'da bu turnuva kazanmayı başardı. Bugüne kadar, onlarla 9 gol, milli takımı için 35 resmi maçlarda oynamıştır. Ama şimdi, kimin biyografi Karim Benzema, başarı seviyesi hala futbol standartlarına göre çok genç belirlenen zaten - daha birçok başarıları için bekleyen önünde o, sadece 26 yaşında.

Müslüman kanı

Benzema Cezayir velilerle Fransa'da doğdu gerçeğini göz önüne alındığında, o İslam'ı professes ve sadece göstermek için değil - Karim gerçekten din sadık destekçisi ve onun din gurur duymaktadır. Bir noktada o bile Karim Benzema yer aldı onun tişört istedi ve sadece Benzema, böylece bütün Müslüman ismini görebilirsiniz, ancak bu mantıksız bir sonucu olarak ortaya çıktı, bu yüzden gömlek oyuncu ve adı münhasıran kalmıştır. Böylece, dünyada bu dinin en bilinen taraftarlarının biridir. Karim Benzema - Bir oyuncu kabul edilir, ama onun bu kavramın yapışması durumunda ifadesinin yer aldığı bir Müslüman, hepsi bu, özel hayatında?

Genç evet erken

kimin kızı Karim Benzema bilmek istiyorsanız, o zaman büyük bir hayal kırıklığı yaşadı olurdu - henüz bulamadım oyuncuların çoğunluğu ya aşka karşı, ya da birlikte ya da evli, Karim acele yaşıyor olarak. Ayrıca, eldiven kadınları değiştirir. bilginin bucaksız farklı hikayeleri bulabilirsiniz kahramanı olan Karim Benzema, kendisi ve ağ üzerinden yaptığı son tutkusu sinek inanılmaz hızlı bir fotoğrafı. birçok durumda, oyuncunun maceraları iki değil çok uzun zaman önce tüm dünyayı sarsan, tam teşekküllü skandalı haline beri Doğal olarak bu, taraftarlar arasında ona popülerlik vermez.

reşit olmayan bir fahişe ile iletişim Benzema

Gelen 2010'da Fransa kırdı gerçek skandal, hangi aldı yer baştan Avrupa - İki futbolcu arasında Fransa, Karim Benzema ve Franck Ribery, bulundun, sanığın cinsel ilişki ile reşit olmayan bir fahişe. Futbolseverler muhtemelen onun adı Zahia Dehar, diye diye Ribery ve Benzema işaret ederek, tanınmış kişilikleri ile bir ilişkisi olmadığını söyledi bundan sonra yerel polis, bir baskın sırasında gözaltına alındığı biliyoruz. Frank hemen böyle bir olayın gerçekleştiğini itiraf etti, ancak Karim uzun süre kilidi. Bu bekletilen birden fazla mahkeme oturumu, pek çok düşünce olduğunu iki ünlü oyuncu arasında Fransız takımı irade gitmek için hapis fakat aniden uçlu erken 2014. Ocak ayında, herhangi Zakhia veya her ikisi futbolcularla görünmedi mahkeme, nihai zamanlanmış oturum oldu. onlar Zahiey ile temas sırasında bilmiyorum çünkü o değildi Sonuç olarak, her ikisi de, suçsuz bulundu 18. Ancak, hoş olmayan bir tat bırakıyor kalır hem futbolcuların - çünkü tarafından büyütüldü çocukluktan eşi Wahiba ve Karim uğruna İslam'a Müslümanlara ve Frank Müslüman gelenekleri.

Bir transseksüelle Haberleşme Karim

Hayır er Benzema yine başka merkezi, cinsel skandal olmayı başardı olarak skandal yatmak Zahiey vardı. Şu anda, hiç masraf futbolcu empoze etmez, ancak tüm dünyaya Benzema defalarca kullanılan fahişelerin Johnny eskiden Victoria hizmetlerini Transeksüel olduğu 2013 yılında haber gürledi. Benzema o bir transseksüelle ilişkiye farkında idi ve hatta ona daha fazla deneyim vereceğini söyledi. 6000 - Ama en büyük şok Victoria Karim ile ilk gece için 2000 Euro ödedi ve saniye olmasıydı. Ve bu basın uzun Karim bir ve bebeklikten onu yetiştiren cerrahi hasta büyükannesi için bir buçuk bin euro, bulamadık hakkında bilgi özellikli olmasına rağmen. Hatta daha önce orada teyzesini istedi Karim dan yardım bir bilgi, ama o bir futbolcu reddetti. Sonuç Benzema sahada gerçek bir futbol dehası olduğunu, ancak onun kişisel hayatı söz konusu olduğunda, fanlar daha iyi düşünmeye değil - Karim bir aziz değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.