SağlıkTakviyeler ve Vitaminler

İyi Vitaminler Amerikan: bir isim listesi

Her birimiz sağlıklı olmak ve mümkünse tıbbi bakım ve doktor ziyaretleri olmadan yapmak, uzun bir süre yaşamak ve istiyor. insan Bu doğal isteği çok etkili çeşitli reklam vitamini kompleksler, biyolojik açıdan aktif katkı maddeleri ve antioksidanlar geliştirilmesi için kullanılabilir.

Bu ABD'de özellikle başarılı. Burada üretilen ve yaklaşık 3500 multivitaminler ve mineraller ile çeşitli besin takviyeleri satılmaktadır. İstatistiklere göre, on Amerikalılar dışında yedi bu katkı maddelerinin bazıları kullanın ve düzenli olarak bunu yapmanın aynı onlarca dört.

Amerikan vitaminler rafta katkı maddelerinin miktarı, sağlıklı bir yaşam tarzı bir ölçüsü olduğunu, bu kadar uzun kullanımları dahası, norm haline geldiğini Avrupa ülkelerinde pazarlanan. o her kişiyi tek tek karar vermesi gereken, Yani.

vitamin kompleksleri sadece hayatımıza girmesi olarak Rusya'da, diyet takviyeleri kullanımı üzerinde hiçbir istatistik olduğunu. Ayrıca bu yazıda vitaminler (ABD), bazıları Rus pazarında görülebilir ve bunların alımı üzerindeki etki üreticileri vaat nelerin üzerinde durmak çalışacaktır.

Yerli veya ithal?

Doktor onu vitaminler reçete bu soru hemen hemen her Rus tarafından verilmektedir. Bugüne kadar, bizim terapistler Takviyeler tayin ve sadece ciddi bir hastalıktan sonra vücudu güçlendirmek için özel bir kurs tavsiye içmeye hiç aceleniz olduğunu belirtmek gerekir.

Ancak, reklam sonucudur ve ABD tüm parlak hedeflere büyüleyici, vitamin pazarımızı sel başladı. Eğer eksik vitaminlerin hangi gösterecek olan özel bir analiz sonrasında herhangi vitamini takviyesi bir doktor tarafından reçete edilmelidir: Aslında ben okuyucularımız bazı ardor soğutmak istiyorum. Ama yeterli uzatmadan, en etkili sistemlerinden dikkate doğrudan devam edelim.

kadınlar için

İstatistikler vitaminler veya ABD iç sıklıkla insanlığın güzel yarısı kullandığını göstermektedir. gerekli maddelerin bir stok telafi etmek vitamin desteği ile gelirken bu adil seks ve diyet için daha duyarlı tüketici coşku pazarlama yönelimi katkıda bulunur.

En popüler sistemlerinden biri firması Solgar gelen «Kadın Çoklu» olarak kabul edilir. Vitamin ve minerallerin Bu tam tamamlayıcı her gün. Özellikle yoğun kadınlar için tasarlanmıştır. fiyatı 1500 ruble olduğunu.

Ancak bugün çok daha firması Nutrilite Rus pazarında (ABD) 'de vitamin bulunabilir. Özellikle, kadınların aşağıdaki gibidir:

 1. demir ve ıspanak folik asit konsantresi eklenmesini içeren kompleks "Demir artı" (770 ruble).
 2. biotin ve C vitamini, hem de silikon ve kollajen içeren kompleksi "Güzellik formül" (muhtemelen 2020 ruble).

Pazar onlar büyük bir aralıkta görüntülenir çünkü kadınlar için Amerikan vitaminler, biz, daha da dikkate alacaktır.

Hamile ve emzikli kadınlar için

Gebelik - her kadının hayatında özel bir dönem ve o doğal olarak bebek malzemelerinin büyüme ve gelişme için gerekli tüm donatılmış olduğundan emin olmak istiyor. Amerikan vitaminler belki de bu iyi kalite ile ilişkili olan yüksek fiyat, katkı, bu arada, vatandaşlarımızın arasında yüksek güvenilirliğe sahip.

Her şeyden önce ben "Vitamax" dan ilaçları not etmek istiyorum. içeren bu benzersiz "Nutriklinz", diyet lifi ve otlar, vitaminler, enzimler ve Lactobacillus. Onun sayesinde, vücuttaki toksinleri ve hamile kadınlardaki çok önemlidir boşaltım sisteminin tüm ince işleri temizlik sağladı. 2570 ruble - İlacın fiyatı.

Kadınlar için Amerikan vitamini - bu kolay ve rahat hissettirecek benzersiz ve eşsiz sistemler var. Mükemmel bir hamile kadınlar için uygulama ve ilaç "Vitabalans" dir. O Bileşiminde tüm organları ve vücut sistemlerini korumak için, hem de mineraller, vitaminler onların ihtiyaçlarını sağlamak ve eser elementler için tasarlanmıştır bileşeni vardır vardır.

Bildirim ve Solgar vitaminler. Gebeler için bir besin takviyesi, bu içerir:

 • mikrokristalin selüloz;
 • stearik asit;
 • titanyum;
 • silikon;
 • bitkisel gliserin;
 • magnezyum stearat içerir.

Bu durumda, kompleks içermiyor:

 • gluten;
 • buğday;
 • şeker;
 • nişasta;
 • renkler ve tatlar.

Bu hazırlık vitamin ve minerallerin iyi bir kaynaktır söyledi. Bu, A, C, D, E, tam B ve mineraller demir ve iyot, magnezyum, çinko, selenyum, bakır, magnezyum, manganez, krom, sodyum, potasyum vitaminler. Buna ek olarak, bileşim, zor bir dönemde bir kadın için son derece önemli olan amino asitler, ile zenginleştirilmiştir.

Hamile kadınlar için Amerikan vitaminler - bu gerekli tüm besinleri vücut sağlamak için en iyi yoldur, bu kalite ve hem anne için ve bebek için iyi olmanın bir garantisidir.

40 yaşın üzerindeki kişilerde

Bu psikologlar krizi karakterize bu çağı. Görsel çekicilik, birikmiş stres ve yorgunluk solmaya başlar, çocuklar genellikle anne deneyimleri ekleyerek, büyüyüp kendi hayatlarını başlar. İyi Amerikan vitaminler sen az kayıpla segmentin zor bir hayat yaşamak için izin vermek için tam oluşturulur.

Şirket Genel Vitamini Corporation, münhasıran bu durumlar için Stres formülü geliştirdi. : Burada dahil kalsiyum pantotenat dışında vitamin B, C, E, bu karmaşık ve eser elementler , magnezyum oksit ve çinko sülfat. Hazırlık vücut dokuları yapımı için gerekli olan maddeleri içerir. Bundan başka, hemoglobin ve antikor oluşumunun üretimi için önemlidir.

Eğer düzenli olarak bu ilacı kullanırsanız, sağlıklı bir garantisi olacaktır. Sen daha güçlü ve daha esnek gibi hissediyorum. Stres-formül iyi bir enerji kaynağı sağlar, beyin hücreleri normalde işleve başlar, baş netleşiyor. stresi azaltır, uykuyu arttırır - Sabah dinç uyandıklarını. özellikle de kronik yorgunluk ve stres, kalp-damar sistemi ile ilgili sorunlar için endikedir Bu güçlü anti-yaşlanma madde. Maliyet - 1650 ruble.

Güzellik için

Kadın cazibe farklı bir dizi faktöre oluşur. Bu öncelikle iyi bir ruh hali ve uyanıklık olduğunu. kadın daha güzel ve daha küçük gözleri gülen. Aynı zamanda cilt, beden, saç ve tırnakların önemli koşuludur. Biz ağırlık normalleşmesine katkıda hangi kompleksleri hakkında ayrı ayrı söylemek ve saç koşullarını iyileştirmek, böylece bütün bu göstergelerdeki iyileşmeler sağlayacak bir vitamin kompleksi, seçme, o zor olduğu açıktır. İlk Ancak, biz iyi sağlığı ve ruh halini sağlamak gerekir.

şirket Natura Vigor Stay Sağlıklı sunmaktadır. Bu ideal multivitamin mineral takviyeleri. Bu haplar iki katmandan oluşur diğerlerinden farklıdır. İlk katman 12 anlık mineralleri absorbe ve 6 ile 13 saat çalışma başlar vitaminler emilir. Bu nedenle, C vitamini ve bakır, B12 ve demir normal asimilasyon sağlar, birbirleriyle bir araya olmadı.

kompleks yapının gerektirdiği bütün iz elementleri içerir. onların eksikliği ya da aşırı değildi böylece ilaç dengelenmiştir. Yani sürekli olarak günlük kullanılabilir vardır. 1790 ruble değerinde ve One paket 5 ay sürer.

dünyadaki insanların çok büyük sayıda tarafından güvenilen Bu Amerikan yapımı vitaminler. yoruma göre, bu denilen karmaşık, genel sağlık geliştirmeye yardımcı olur moralinizi düzeltir, bağışıklık sistemini güçlendirir ve soğuk algınlığı ve grip virüsleri engeller ekleyebilir.

zayıflama

Özellikle bu grupta ben ünlü Amerikalı Solgar vitamin bahsetmek istiyoruz. Ve en ünlü biri «L-karnitin" kümesidir. onun etkisi artırır ve metabolizmayı hızlandırır altında, yani, enerji üretimi aşırı yağ stok yoktur.

sözü Amerikalı vitaminler incelemelere sık sık atletlerden duyabiliyorum:

 • ilaç dayanıklılığını artırabilir;
 • Daha hızlı aşırı yağ yakmak yardımcı olur:
 • egzersiz sırasında kaslara korur;
 • Egzersiz sonrası onların hızlı iyileşme kolaylaştırır.

Ama spordan uzak olanlar, kalp sorunları ve obezitenin önlenmesi için bunları kullanabilir.

Bir diğer popüler zayıflama kompleksi "Krom Piclinate" dir. Bu eleman vücudun biyokimyasal süreçlerde önemli bir rol oynar. Her şeyden önce, bu eleman karbonhidrat metabolizmasının normalleşmesine katkıda bulunur. Bu şeker hastaları için özellikle önemlidir. Yani bu biyolojik olarak aktif gıda takviyesi genelde kilo alma nedenidir şeker istek, azaltmaya yardımcı olur, olduğunu. Yalnızca diyet uygulamaya planlıyorsanız, o zaman bu ilaç erken dönemlerinde yardımcı olacak ve önemli ölçüde sonuçlarını iyileştirecektir.

saç ve tırnaklar için

Kadınlar için kilo kaybı konular sonra ikinci sırada yer alaka saç ve tırnakların sağlığını mal olur. Ve sonra sorunların çoğu başlar. Stres, diyet, çevre - tüm bu en elverişsiz şekilde bukleleri etkiler. Orada bir danışman güzellik salonunun bakım veya tavsiye için herhangi bir yeni fon yardımcı olmazsa bir an gelir ve tüm içeriden sorunu tedavi etmek gerekir çünkü.

Amerikan saçlar için vitaminler ve çivi otraschivaniya güzel örgü ve güzel bir manikür için ideal koşullar sunmaktadır. şirket Natura Vigor kompleksi "Cilt, saç ve tırnak." sunuyor Bu içerir:

 • C vitamini, D, B1, B2, B6;
 • folik asit;
 • biyotin.

Buna paralel olarak, kompleks içerir:

 • kalsiyum pantotenat;
 • fosfor;
 • iyot;
 • çinko;
 • selenyum;
 • zerdeçal özü;
 • kolajen;
 • karabiber özü tohumları.

Sonuç olarak, bu formülün alış Saçlarınıza parlaklık artırmak ve saç yapısının cilt, tırnak kırılganlık ve incelme soyulma önlemek için izin verir.

saçlar için diğer Amerikan vitaminler vardır. SOLGAR örnek Cilt, Hails & Saçlar İçin. bileşim, C vitamini, çinko ve bakır gibi silikon. Normalde, silikonlar dışarıdan saç bakımı için kullanılan ve daha sonra bu elemanın içeri. Yani saçını alımı başladıktan sonra birkaç ay içinde parlayabilir.

Tüm Estheticians bir set etkili bir cilt ve saça işlem yapabileceği konusunda hemfikirdir. Bu konuda, saçlar, tırnaklar ve cilt için Amerikan vitaminler birkaç farklı ilaçlar ayrılır, son derece uzmanlaşmış:

 1. Nutra Cilt Natura Vigor tarafından (Süper saç), hangi, vitaminler ve mineraller yanında, aloe vera özü ve papatya çiçekleri içerir. Sonuç olarak, resepsiyon kırışıklıkların oluşumunu engeller ve akne dahil enflamatuar süreçler, çok daha hızlı işlenir.
 2. Süper Saç (süper saç). Bu temel vitaminler ve mineraller, eser elementler ve amino asitlerin mükemmel bir kombinasyonudur.

ABD kadınlar için vitamin belirgin bir gençlik tutmak yaşlanma sürecini geriye itmek için izin verir. Bir süre sonra cilt ve saç daha sağlıklı duruma geldiklerini fark edecek ve işe sabah kalkmak çok daha kolaydır.

dokunulmazlık

güçlü bir bağışıklık sağlamak için çok önemli bir unsuru, askorbik asittir. Bu nedenle Solgar «C vitamini ve vahşi gül şirketten ilaç denemek için tavsiye eder." Bu gül kalça ve bağışıklık sistemini güçlendiren ve çeşitli enflamatuar süreçleri önlemek, C vitamini, oluşmaktadır.

hazırlanması, soğuk algınlığı ve grip akışını kolaylaştırır sigaranın vücuda zarar azaltarak, kanser gelişimini engeller ve cilt sağlığını sağlar.

erkekler için

Reklam konumlandırılmış Amerikan içinde çok az erkekler için vitamin. Muhtemelen kadınlar pazarlama tekniklerine daha duyarlı oldukları için. Ancak, insanlığın güçlü yarısında vitaminler, az ihtiyacı vardır. vücutlarında meydana gelen biyokimyasal süreçler vitamin ve mineraller bir dizi standart gerektiriyorsa Ve erkek gücünü korumak için gereklidir.

Bu çok iyi Mega Man Nanura Vigor hazırlanmasına katkıda bulunur. bileşim, A vitamini ve E, ve çinko içerir. Buna ek olarak, ile zenginleştirilmiştir:

 • sığır prostat ve gonadlar boğa konsantre;
 • Sibirya ginsengi özü;
 • ekstarktom diamin bırakır;
 • arı poleni.

Böyle zengin kompozisyon, cinsel arzu artırır ömrünü uzatır ve bir belirgin uyarıcı etkiye sahiptir. Dosya adı bileşim prostat iltihabı önlenmesini sağlamaktadır bağırsak aktivitesi normalleştirir, iştah ve performans uyarır.

çocuklar için

En önemli şey çocuklukta vitamin takviyeleri almak. Şu an için, tüm organ ve sistemlerini kurdu büyüme ve gelişme için tüm temellerini atılmıştır. Bu nedenle, çocuklar için Amerikan vitaminler çok popülerdir ve eski Sovyetler Birliği.

Bunlar arasında SOLGAR ilaç "Kangavites C vitamini" dir. Bir çocuğa hitap edecek hoş bir meyveli lezzet ile bu çiğneme tableti. Malzemeler:

 • kalsiyum;
 • sodyum;
 • magnezyum;
 • E vitamini;
 • soya lesitin;
 • doğal meyve ve sebzelerden yapılmış toz.

kompozisyonda bebeğin tam gelişimi için geçerli:

 • kalsiyum pantotenat;
 • potasyum klorür;
 • demir,
 • beta-karoten;
 • A vitamini;
 • çinko oksit;
 • B6;
 • riboflavin;
 • B1;
 • kolin;
 • manganez;
 • bakır;
 • folik asit;
 • biyotin;
 • potasyum iyodür;
 • krom; B12;
 • D vitamini;
 • Doğal tatlar.

Bu içerik, bebeğin tam gelişimini ve okuldaki mükemmel performans sağlar. Üç yıl almaya başlamak ve ergenlik sonuna kadar halinde, ilaç senin iyi yardımcı ve arkadaş olabilir.

Çocuk çiğnenebilir vitaminler, diğer üreticilerin vardır. Natura Vigor Bu Çocuk Çiğneme. Bağışıklık sistemini ve grip önlenmesi artırır çocuklar için bu vitamin mineral kompleksi. Her bir tablet, B12, vitamin A, C, D3, E, B1, B2, B6,. kompleks magnezyum ve silisyum ve tat verici katkı maddeleri de zenginleştirilmiştir.

günlük vitamin alımı tamamen büyüyen organizma vitamin tatmin ve hastalıktan sonra iyileşme sürecini hızlandırır. Bu da yorgunluk okulu rahatlatır, raşitizm ve displazi önler kemik ve dişleri güçlendirir, metabolizmayı artırır ve sinir sistemini güçlendirir.

İki tablet, günde - 4 yaş altındaki çocuklar bir kez tableti bir gün ve başlığın ileri yaş almaları önerilir. Birçok anne-baba bu derslerin düzenli alımı sonrasında çocuklarının çok daha az hastayız.

özetlemek gerekirse

Gördüğünüz gibi, bugün piyasada Amerikan üreticilerin vitaminler çoktur. Bu kısa yazıda, bunlardan sadece küçük bir bölümü hakkında söylemek mümkün, bu sistemlerin herhangi klinik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır, bu nedenle onlardan korkmadan kullanabilirsiniz.

İncelemeler bakılırsa, Amerikalı vitaminler büyük bir etki sağlamak. Neredeyse ilk günden itibaren sağlık, gelişmiş ruh ve performans iyileştirme hissetti. Tabii ki, vitaminler - bu sihirli iksir değildir ve onları alarak durdurmak, etkisi yavaş yavaş kaybolur.

sadece her kapsül gövdesi kendi ihtiyaçları için kullandığı temel vitamin ve minerallerin günlük dozu bir parçası olarak. Şiddetli hastalık yükselmiştir fiziksel ve zihinsel stres, iyileşme sırasında kalite vitamin ve mineral kompleksleri almak özellikle önemlidir. İncelemeler bakılırsa, perakende mağazalarda satılmaktadır yerli ürünlerin, bir dizi bu makalede ele alındığı gibi böyle bir sonuç vermez, bu nedenle sağlığınızı izlemek, sen hazırlıkları bakmak emin onun dikkatini tarif olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.