ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Öğütücü ile çalışmak için Gözlükler: genel bakış, tipleri, talimatlar ve geri bildirim

Operasyon taşlama makineleri özel güvenlik tedbirleri ile uyum gerektirir. çalıştırma işlemleri sırasında kaçınılmaz mekanik hasar olabilir taşlama tozu oluşumunu, hem de ince aşındırıcı parçacıkları oluşur. Buna uygun olarak, bu kit ayrı koruma elemanları ile hazırlanmalıdır. Tipik olarak, maske, eldiven ve önlük bir içermektedir. maskelerin kullanımı her zaman uygun değildir, bu nedenle iyi bir yedek uygun bir tasarımda öğütücü ile kullanım için koruyucu gözlük haline gelebilir. Bu işlem operasyonlarını mutlaka ve sorunsuz gerçekleştirecek ucuz ama işlevsel aksesuardır.

öğütücü ile çalışan güvenlik özellikleri

ışık kullanılarak ayrılan toplam gama gözlük modeli, kullanım amacı, fakat güvenilir malzeme elde edilir. Bu iş akışını kapsar mekanik etkilere karakterine, kaynaklanmaktadır. Kesme veya beton, taşlama taşı, metal ve parçacık kütleleri için güvenli olmayan etkin seçimi ile birlikte başka malzemeler. Buna karşılık, ve güvenlik ajanları uygun kalitede olması gerekir. Bu nedenle, koruyucu gözlükler değirmeni ile kullanım için, genellikle darbeye dayanıklı plastik veya polikarbonattan yapılmıştır. Yüksek mukavemetli plastik Açı aracıyla çalışırken önemli olan, sadece fiziksel etkilere karşı dayanıklı, aynı zamanda kullanımı kolaydır.

çeşitli noktaları

Bu noktaların ayrılmasını kapsayan çeşitli sınıflandırmaları vardır. Her şeyden önce onlar türüne göre ayırt edilir - kapalı ve açık. Taşlama birinci tip ideal modifikasyonu için onlar cilt kapağına rahatça sığacak ve küçük olması sebebiyle toz parçacıklarının gözleri girmek için hiçbir şansı terk inanılmaktadır. Buna ek olarak, kapalı koruyucu gözlükler değirmeni ile kullanım için bu süre 6 J. çarpma kuvvetini dayanacak Ancak fayda açık model olduğu parametre vardır. Özellikle bu tasarımda ürünler yeterli havalandırma ve buğu sağlar. Çoğu zaman, açık model tezgahları ile çalışan kullanılır, ancak bazı durumlarda, onlar da el aletleri takviyesi olarak uygundur.

Diğer, daha az önemli fark koyulaştırıcı gözlük derecesi ile ilgilidir. için en iyi seçenek açı değirmenleri çoğu durumda şeffaf öğütücü ile kullanım için koruyucu gözlük, ancak aynı bölgede kesim paralel ve kaynak işlemleri yürütülen, eğer bir renkli sürümünü kullanmak arzu edilir.

ek işlevsellik

Böyle çalışma süreçlerinde yardımcı aksesuarların tasarım karmaşıklığı karşılama olmasa da, bazen eklemeler çok fayda getirecek. Eğer kapalı bir yapıya tutmak, ama aynı zamanda buğulanma riskini ortadan kaldırmak istiyorsanız, o zaman havalandırma ile özel modele çevirmek. Doğrudan veya yanal yapılabilir. Anti-sis kaplama yalnızca dolaylı havalandırma sağlamaktadır unutulmamalıdır, nedenle çalışmak için daha uygundur. Ayrıca sayısında gözlük nasıl seçileceği öğütücü ile çalışmak için koruyucu, ayarlama olanakları dikkate olmadan yapamaz. Ayarlar neredeyse tüm modellerinde sağlanmıştır, ancak, kafasına koruyucu aksesuarın en uygun yerleşim nasıl katkıda diğerlerinde olduğu gibi bazı durumlarda ayarlama, sadece sembolik bir anlamı vardır. Uzmanlar birçok ayarlama hatları var satınalma modellerini öneriyoruz. Örneğin, modern gözlük kemerlerin yamaç uzunluğu değil, aynı zamanda sadece ayarlanabilir.

İşletme kılavuzu Noktaları

aletle çalışmaya başlamadan önce noktalarının gevşek tüm bileşenleri için kontrol edilmelidir. Daha sonra, yukarıda tarif edilen ayarlama kemerler ayarlarını uygulanır ve böylece uzunluk. G. Bazen üreticileri çalışma işleminden önce de lenslerin sis antagonize özel bileşikler, iç yüzeyleri önerilir. inşaat havalandırma varsa, o zaman bu tür önlemler gereksizdir. Ayrıca, talimatlar ürünün dış kaplamasını gösteren madde bulunabilir. Bu olayın gerekliliği çalışması spiral ile icra edildiği koşullarına bağlıdır. çalışma çevre güvenli beton işaretleri ile yürütülür, örneğin eğer - Koruyucu gözlük dış kaplamanın arasından kimyasalların aksiyonunun korunabilir. işlemi gerçekleştirdikten sonra dikkatli bir şekilde yıkanması, temizlenmesi ve ürün kurutulmalıdır.

üreticilerin Yorumlar

bu segment koruma ürünlerinin içinde Pocom3 ve Stayer şirketleri hakimdir. Eğer açık modelin işlevselliğini gerekiyorsa uygun fiyatlı ve aynı zamanda, yüksek kaliteli ürünler de sunmaktadır olarak, önce, üreticisine başvurmalısınız. Beton değirmeni keserken kullanıcıların tozdan böyle bir koruma rapor gibi pratikte hissedilmez, ama aynı zamanda güvenilir bir tozdan korur. Stayer şirket kapalı uçlu modellerinde uzmanlaşmıştır. Bu ayarlama ve kafasına iniş için geniş fırsatlar sağlar polikarbonat klasik modeldir. Ancak, kötü gözlük sisleme gelen lensi korumak olan yorumlar vardır.

sorun fiyat

Ürünler belirtilen markalar ortalama 400-600 ruble satın alınabilir. Bu kategori, toza karşı temel koruma ve aynı betonun işlenmesi sırasında oluşan ince taneciklerin her türlü uygun bir model sunmaktadır. Basit işlemler öğütücü ile çalışmak için satın alınan ve bütçe gözlük edilebilir Fakat, fiyatı nadiren 200 ruble aşıyor. Bu ürünler genellikle asgari performans çarpışma dayanıklılığı ve mütevazı işlevselliği ile ucuz plastikten imal edilmiştir. düzenli çalışması için bu seçenek uygun olası değildir.

Gözlük veya henüz bir maske?

Maskenin korunması açısından en iyi çözümdür. Ama o bile profesyonellerin gözlük tercih nedeni budur zayıflıkların bir yeri vardır. Açı aracıyla çalışma süreci Kural olarak, ilgili uzamsal yönelimi olarak, hızlı tepkilere kullanıcı gerektirir ve aslında. Bu nedenle, öğütücü ile çalışmak için bir yüz maskesi nasıl seçileceği sorusu, iyi inceleme ve cihazın olası ayarlama odaklanmalıdır. düzgün bir şekilde çalışması sırasında rahatsızlık ayarlanırken, ancak maskeleri itilir bu kötü ergonomi birçok şarj maddeleri, minimize edilebilir. performansları konforunda üzerinde-bir avantajı söylemek zor bu yüzden arada, ve gözlük olarak, bazı düzenlemelerde, rahatsız bir oturuş gevşek uyum günah. Ama maske emniyet kriterlerine çekincesiz kazanır - tabii, bir seviye ürünleri karşılaştırmak eğer.

Sonuç

Çoğu durumda, geleneksel bir polikarbonat etkili bir toza karşı koruma işlevi ile baş. Ama onun özelliklerinin uzun vadeli çalışma sürecinde azalabilir ve onlarla güvenliği. Alternatif olarak, bu malzeme diğer kompozit teklifi, ama her zaman uzun ömürlü garanti etmiyoruz. Yani, düzgün servis ömrü boyunca görevlerini yerine öğütücü ile çalışmak için koruyucu gözlük için, bunlardan özeni gerekir. Önleyici tedbirler bakım ve nüanslar gözlük etkiler ve ayar işletme durumunu korumak ve kilitleme mekanizmaları. Bu arada, üreticilerin genellikle koruyucu kaplama yapısı restorasyonuna katkı özel yağ ile böyle gözlük tamamlayacak. Örneğin mikro-çatlak ve fiş pürüzsüz - Bu durum, küçük bir hasar etkilerini ortadan kaldırmak için yapar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.