IlişkilerCinsellik

İlk kez gibi seks yapmak? İpuçları, kurallar ve yönergeler

seks yapmak ilk kez korkutucu mu? Başka bir kişiyle yatakta olmasaydı olanlar olumlu cevap muhtemeldir. Sonuçta, bir çok genç erkek ve kadınlar kuvvetle ilk samimiyeti korkutuyor. Ve onların yeteneklerine güven ve bilgi eksikliğinin olmaması yumuşak. Fakat bir kişinin bu iki faktöre, yatağın kurtulmak ve hoş olmayan bir utanç yaşanmaması mümkün olmadığını.

Öyleyse etkileyen güncel konulara değinelim samimi ilişkiler genç çiftler. Biz öğrenmek: nasıl seks yapmak ilk defa? Ne zaman ve kime onların bekaret vermek? Ve pervasız sevginin sonuçları?

Hangi yaşta cinsel ilişkiye başlamalıdır?

Bu soru bugün çok alakalıdır. Bilgi karışıklığının bile öğrenciler seks yapmak ilk defa şekilde ilgilendikleri bir gerçeği yol açmıştır. Ayrıca, bazıları 14 yaşına gelmeden önce bu adımı atmaya tereddüt vardır ve bazen bu olumsuz sonuçlara yol açar.

Yani resmi gerçekler ve uzman görüşleri ile başlayalım. Doktorların seks başlatmak için tavsiye bilinmektedir 15 yıl daha eski değil olduğunu. Sonuçta, daha gençler seks kızlara geldiğinde özellikle, ergenlerin sağlığını olumsuz etkileyebilir. Biz bir görüş fizyolojik açıdan konuyu dikkate nedenle, 16-17 yıl sonra cinsel ilişkiler daha iyi başlatın.

Maddenin psikolojik açıdan konuşursak, hâlâ çok daha kafa karıştırıcı var. Şüphesiz tek şey: çok genç, olumsuz deneyimler sonsuza cinselliğe karşı bir kişinin tavrı değişebilir. Bu nedenle, psikologlar ilk kez, 16. doğum sonrasına kadar seks yapmak için nasıl düşünmeye başlamak için tavsiye edilir.

eş seçimi

Doğal olarak, tüm kalbinizle Sevdiğiniz biri ile ilk cinsel deneyimi için en iyisidir. Sonuçta, tek yolu sevişme tüm süreç iyi gitti ve istediğiniz zaman buna bir son emin olabilirsiniz.

Bu durumda, optimum bir ortak zaten samimi ilişkilerin bazılarını tecrübeye sahip bir durum olarak kabul edilir. Bunun o gerekirse hareketlerinizi koordine etmek mümkün olacak çünkü tavsiye vermek. Bir şeyi anlamıyorum eğer etkinliğin başarısını etkiler çünkü, soru sormak korkmayın.

Ancak her iki ortaklar nasıl sex ilk ilişkimizin olarak deneyimsiz ve şaşkın isen? Gerektiğinde ipuçları bulmak için ve kir içinde yüzünü düşmüyor?

ebeveynlerin seks hakkında anlattı değilseniz?

Ne yazık ki, yüzden bugün, yetişkinler nadiren ilk defa seks konusunda çocuklarına söz bu oldu. Böyle konular onları gençler varlığında rahatsız allık hissettirmek çünkü Genelde, anlaşılabilir. müfredat ile ilgili olarak, sadece samimiyet hakkında genel görüşme halinde olduğunu ve bu yüzden karanlık noktalar bir sürü bırakır.

ideal çözüm ışık erotik filmler olurdu. Birkaç tür kasetleri inceledikten sonra, ilişki nasıl gerçekleştiğine cinsel anlayabiliriz. Aynı zamanda, makale ve kitaplar aksine bütün gerçekleşme sürecini kolaylaştıran, grafiksel olarak gösterilir. Ancak bu sadece erotik filmler sınırlı olmalıdır anlamına gelmez. Bunların yanında, yine birçok yararlı makale ve anlaşılır seks yapmak ilk defa açıklayabilir yayınlar vardır.

Kapatmak için hazırlanıyor

herhangi bir şüphe defedilir, bu gerçekleşmeden yer seçmek için sadece kalır. her yerde aşk zevklerinin tadını gerekli değildir ve orada birinin daha çok zaman duvar: Sadece bir noktayı belirtmek istiyorum. İlk kez o zaman iyi hazırlamak için gerekli olan, özeldir.

kimse barış rahatsız böylece Bu en iyi, tek başına yapılır. Bu nedenle eşiniz olası yerleri ile konuşun ve en iyi seçeneği seçin. İlk seks yatak veya kanepe üzerinde gerçekleştiğini de çok önemlidir. Böyle bir mobilya yana dinlenmek ve bu süreçte kendilerini batırmak.

Romantik atmosferi de bu eylemin ayrılmaz bir parçasıdır. İlk olarak, daha büyülü ve keyifli olacak çünkü ilk seks anılarının, ikincisi heyecanlı ve kazanılmasına yardım eder. Ayrıca, aksi güçlü bir ihtimal olduğu, önceden doğum için bir araç hazırlamak için gereken cinsel ilişki gebeliği sona erecek.

Nasıl sex ilk ilişkimizin?

Tüm kelimelerin geride kalmıştır, bu eylem zamanıdır. Bu yüzden nerede başlamak gerekiyor? Yani, ilk sen ön sevişme: nazik iç geçiriyor ve sarilarak okşayarak öpüşme. Her çift için tamamen farklı rakamlar olduğu için, onları tutmak için ne kadar süre söylemek zordur. Önemli olan iki partner heyecanlı olduklarını ve kız öne çıkmaya başladı vajinal yağlama.

İlk kez gibi seks yapmak? Nasıl işlemini başlatmak için? Herhangi köklü eylem şiddetli ağrıya neden ve hatta kız yaralayabilir olarak, bakım ve nazik hareketlerle: cevabı açıktır. Yani adamlar yakından bayanlar durumunu izlemek zorunda seks iki ortağın zevk getirdi. Ne yazık ki, erkeklerin kadınlara aksine nadiren ilk seks orgazm. Yani özellikle bir ortak, bir çaylak ile, bu bakımdan büyük umutlar beslemek yoktur.

cinsel eylemi bittikten sonra, hemen koymak veya tuvalete koşma. Birlikte biraz bekletin konuşmak ve birbirlerinin çıplaklığını tadını çıkarın. Sonuçta, zevk seks, ancak iki ruhların basit yakınlık sadece getiriyor.

İlk seks kızlar

Ne yazık ki, kadın sex ilk ilişkimizin zarar. Bu ilişki sırasında onlar kırar olmasından kaynaklanmaktadır olan kızlık zarının. Ayrıca, kız kanama yetersiz başlamak gerçeği neden olabilir. Ama korkmayın, oldukça normaldir. amacıyla havlu alt temel ön büküm yatak zamanında ve kirin bunu temizlemek için.

Ayrıca onun seks için uyandırdı kadın daha iyi hatırlıyorum. Sonuç olarak, kızlar, eşinizin sürece tamamen değil, cinsel ilişki başlatmak dinlenmek izin vermeyin. Bu onlar size kurtulmak bile tamamen ağrıyı azaltmak ve yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.