BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Meincraft'da bir kurutucu nasıl hazırlanır ve nasıl mücadele edilir?

Bir bilgisayar oyunundan hoşlandığınızda zevkiniz çok güçlü bir rakiple engellenmiş olabilir. Bu nedenle, her zaman layık bir rakiple savaşmaya hazır olmanız gerekir. Ve sürekli olarak herhangi bir rakibin patrondan daha zayıf olacağını hatırlarken. Pek çok bilgisayar oyununda patronlar vardır - bunlar belirli bir seviyeyi özetleyen yaratıklardır. Genellikle normal düşmanlardan daha büyüktürler, fakat bu en kötü şey değildir - çok daha güçlüdürler. Bu nedenle, patronlar ile kavga etmek için daha iyice hazırlanmak ve şanslı olacağınızı ummadığınız halde, en güçlü karakterlerden birinden kolayca kurtulacaksınız.

"Meincraft" daki patronlar

Bildiğiniz gibi, "Maynkraft" da belirli bir hedef yok, seviyelere ayrılma ve oyunun sonu yok. Sadece dünyada var, kendi işini yap, geliştir ve benzeri. Bununla birlikte, patronların olabileceği gerçeğini iptal etmez. Popüler bir soru: "Minecraft'da kurutucu nasıl hazırlanır?" Bunu kanıtlıyor. Desikatör, üstesinden gelinmesi zor olan bu oyunun patronlarından biridir. Genel olarak, Meincraft burada tüm ana muhaliflerin inanılmaz derecede güçlü olması ve eğer yeterli eğitim, iyi teçhizat ve çeşitli iksirler stoğunuz yoksa onlarla savaşmaya çalışmamalısınız. Doğal olarak, kurutucu burada bulunabilen tek patron değildir. Bununla birlikte, en güçlülerinden biri olduğuna güvenle söyleyebiliriz. "Maincraft" ın hayranlarının çoğu, Edge adında ayrı bir dünyada yaşayan desikatör ve ejderhayı karşılaştırır. Aynı zamanda, kimin daha güçlü olduğu hakkındaki görüşler halen farklıdır. Yine de, eğer ejder doğada bulunabilirse, rakibi aramak zorunda kalacaksınız. Bu nedenle, Minecraft'da bir kurutucu nasıl hazırlanacağını bilmelisin.

Gerekli kaynakların toplanması

Bu patronu işe alma süreci olağandışıdır çünkü tam teşekküllü sunak oluşturulmalıdır. Aynı zamanda, bileşenleri oldukça nadir nesnelerdir, bu nedenle "Minecraft" da bir kurutma makinesi nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız, ciddi denemek zorunda kalacaktır. Her şeyden önce, Alt Dünyaya gidin - burada ilk bileşeni, ruhun kumunu bulacaksınız. Fakat bunun üzerine araştırmanız bitmeyecek - o zaman çok daha ciddi bir testle karşı karşıya kalacaksınız. Sıradan bir blok gibi, alabileceğiniz ruhun kumu ise, başka bir maddeyi fethetmek zorunda kalacaksınız, çünkü bu tam bir kafa. Oyunda sadece birkaç kafa var ve süpürücü iskeletine ait olanlara ihtiyacınız olacak. Tahmin edebileceğiniz gibi, onları ele geçirmek için sahiplerini öldürmeniz gerekecek ve çok güçlüler. Bu durumda, vücudun tam doğru tarafına düşme şansı o kadar da iyi değildir, bu nedenle doğru sayıda gol, yani üç tane elde etmeden önce ciddi bir şekilde iskelet atmaya çalışmalısınız. O zaman Minecraft'da bir kurutucu nasıl kullanılacağını öğrenmede en ilginç aşamalardan birine gidebilirsiniz - bir sunak inşa etmek.

Desikatör Sekreteri Sunağı

Eğer oyundaki en güçlü canlılardan biriyle savaşmaya hazır değilseniz, sadece beklemeniz iyi olur. Hiç kimse sizi acımasızca kaçırmaz; dünyada kendisiyle yanlışlıkla karşılaşacak en ufak bir şansın yok, Maynkraft'daki kurutucunun kendisiyle nasıl rekabet edeceğini bilmelisin. Fakat yine de aklınızı oluşturduysanız, sahip olduğunuz tüm bileşenleri doğru konumlandırmanız gerekir; böylece işe alım süreci başlar. T harfinin şeklindeki dört adet ruh kumu takın ve yatay yüzeye üç kafatası iskeleti koyun. Son başlığı gereken yere yerleştirdiğinizde, işe alım süreci başlayacaktır. Şimdi Maynkraft'da kurutucuya nasıl nasýl gideceğini biliyorsunuz, bu yüzden daha önemli konulara, yani geliþinden nasýl kurtulacaðýnýza ve bu kadar güçlü bir rakibi yenmek için zamana ihtiyacým var.

Üyelik Süreci

Sunak yapımı hemen sonra savaş başlayacak sanmıyorum - geçici bir avantaja sahip olacaksınız. Maynkraft'da kurutucuyu nasıl evlat edeceğimize dair sorulara bile izin vermemeliyiz, yalnızca hayal edilebilecek en sert düşmanım, bu yüzden herhangi bir ateşkes veya ittifak söz konusu olamaz. Bu patronla savaşmalısın ve savaş kolay olmayacak. Bu nedenle, en kısa sürede, önceden seçtiğiniz uygun bir pozisyon almanız gerekir. Dahası, tam olarak sunağın nereye inşa edileceğine siz karar verirken, zamanın değil, aynı zamanda alan seçiminde de bir avantaja sahipsiniz ve buna göre savaş açılacaktır. Taslak kendine gelince, desikatörün sağlığı yarıdan tam olarak büyürken belirli bir süre geçer. Daha önce bu patronla görüşmemiş olan yeni başlayanlar bunu kullanmayı deneyebilir, ancak kurutucu sağlığı maksimuma ulaşıncaya kadar yalnızca zaman kaybedebilir, ona zarar veremezsiniz. Kendisinin de size zarar veremeyeceğinden ve en avantajlı konumdan memnuniyet duyduğuna sevindim. Kurutucuyu "Minecraft" da nasıl bulacağınızı düşünmeyin - arama bittiğinde sizi bulacaktır.

Patronla savaş

Patronun sağlık çubuğu maksimuma ulaştığında inanılmaz başlar. Kurutucu, sana ulaşmaya çalışırken yolundaki her şeyi yok edecek, bu nedenle uzun menzilli bir silah kullan. Bu strateji yalnızca savaşın yarısı kadar işe yarayacak, çünkü ikinci patron uzun menzilli saldırılarınıza karşı bağışıklık kazanacak ve konu el ele taşınacak. Yani kurutucuyu Meincraft'da nasıl yakacağınızı düşünmeden önce, ihtiyacınız olup olmadığına karar verin. Hazır mısın

Sonunda ne bulacaksınız?

Ve en önemlisi - en güçlü patronu atlatmanızın ödülü. Karakterinizi eylem alanının içinde güçlendirecek bir işaret feneri oluşturmak için kullanabileceğiniz en nadir materyali alacaksınız - Alt Dünyanın Yıldızı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.