SeyahatSeyahat İpuçları

Kong nerede? o ziyarete değer mi?

Hong Kong - Doğu'nun harikalarından biri - harika bir yer! Çin'in idari bölgenin bir tür olan, dünyanın en dünyanın önde gelen finans, bankacılık ve alışveriş merkezlerinden biridir. Kong nerede? Çin'in güney-doğu kıyıları işgal eder. Bu şehir 1104 kilometre kare (yaklaşık 426 mil kare) bir alana sahiptir.

Birinci sınıf bir konumda yer alan tüm yararları ve müreffeh ve dinamik bölgenin özelliklerine sahiptir. Burada aynı anda tarihsel geçmişin hatırlatıcı bir zenginliği ile modern yaşam tsivizizovannoy büyüsünü keşfedebilirsiniz. Eğer daha ünlü bölümünü ziyaret ederseniz - Okyanus Park, Victoria Peak veya güzel Repulse Bay, Hong Kong izlenim çarpıcı bir bakış, elbette, sizin beklentileri canlı. Hong Kong şehrinin daha heyecanlı bir yer bulmak zor olurdu. Hava yıl boyunca olumludur.

Yaklaşık 6970000 kişilik bir nüfusa sahip bir şehir. Çoğu insan Çin ve Kanton ve İngilizce konuşur. Neredeyse turizm sektörü ve taksi şoförleri tüm personel İngilizce olarak iletişim kurabilir.

Hong Kong nerede olduğu konusunda konuşan biz, olumlu bir coğrafi konuma sahiptir büyük bir uluslararası ulaşım merkezi olarak hizmet verdiğini söyleyebiliriz. vb ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, Almanya, Fransa, Hollanda, Singapur, Malezya, Filipinler, Hindistan, Tayland, günlük uçuşlar vardır Toplu taşıma iyi gelişmiştir. Tüm toplu taşıma sistemi kolayca şehrin tüm bölümlerini ziyaret edebilirsiniz hangi metro, otobüs, taksi, tramvay ve feribot, makyaj.

Hong Kong Adası, New Territories Kowloon Yarımadası ve küçük boyutta harici adaları: Şehir dört bölümden oluşmaktadır. Hong Kong Island, siyaset, ekonomi, eğlence ve ticaret merkezidir. kuzey kesimi başlıca ticaret ve eğlence mekânları. güney bölgenin deniz kıyıları ve koyları ile bilinir iken Konut alanları, doğu bölgede yer almaktadır.

Kowloon - diyerek tavsiye edilir kent, bir başka gelişen kısmı, Hong Kong ziyareti söyledi. Onun alanları aktif ve gündüz, ve Hong Kong kesinlikle dünyanın en güvenli şehirlerinden biridir çünkü ziyaretçiler, canlı bir gece hayatı zevk rahat hissedebilirsiniz. New Territories ve harici adaları Hong Kong doğal güzellik keyfi yaşamaya mükemmel yerlerdir. burada hareketli metropolü görebilir ve sessiz bozulmamış doğası - nedenle nerede Hong Kong kesin söylemek zordur.

güzel bir doğal liman ile açık şehir olarak, Çinli gelenek ve egzotik etkileri ile uyum içinde farklı kültürlerin bir kavşak olduğunu. Bir yandan, İngiliz kültürünün izleri (sömürgeci geçmişin bir sonucu olarak) her yerde bulunabilir. Öte yandan, Hong Kong nerede olduğu hakkında konuşma, bir gümrük muhafaza unutma edemez ve Konfüçyüsçülük ilkeleri, anakara Çin kökenli. Bu tür Bahar Festivali, veya Noel gibi renkli festivaller, yansıtılır.

Kent ayrıca, modern sinema ve pop müziğin merkezidir. Bu Kung Fu kahraman doğduğu yerdir - geç Bruce Lee ve savurgan Dzheki Chana, Hong Kong daha iddialı potansiyel yıldızları ve işadamlarını çekmeye devam etmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.