IlişkilerCinsellik

Erkekler Etnik Hakkında Düşünceler, kaslar ve genetik dişiler Filtre

Ne kızlar gibi için ne yapmalıdır? Bu soru her yaş ve sosyal grupların birçok erkek şaşırtmaktadır. biz iyi olması gerektiğini - Bazıları bir "Mercedes" ve para, diğer bir çok ihtiyaç olduğunu söylemek Gab hediye, ve diğerleri - iyi kalp ve parlak zihin hakkında bile bir şey. Hafif kafa ile "Mercedes" ve tek çocuklar ile kötü adam olmadığı için normalde olamaz üç kelime ilişkilendirmek olağanüstü sahtekarlar olduğu gibi, bütün bunlar, görecelidir. Kısa vadede anlatılmamış zenginlik varsayalım, çok sempatik ve kederli ve Allah rencide edilmez düşüncelerini ifade yeteneği ve, ruh parlamazsa. Geriye kalan? Cevap basit - daha iyi görünür. doğa güzelliği sahip tarafından çocuklar, zor iş "effektnosti görünüm" onlarla yakalanmış yılda yapanlar daha hala büyük bir başarı (diğer şartlar sabitken) neden bilmek ister misiniz? Bu ayrıca.

estetik kendilerini değiştirmek - ortalama mülayim Don Juan üzerinde akla gelir ve bunun çoğu kez alınır en kolay yolu. Sonuçta, iyi görünüyor - bu sonunda modern ve prestijli olduğunu. onaylar ve karşı cinsten onaylamad: modifikasyonları iki çeşit tespit edilebilir. böylece bir sakal ve, dişleri beyazlatmak büyümeye sıkıcı çalışmalarında ağırlığı, sabit ayarlanmış yıl kaybetmek, onun saç modeli çekici kıyafet satın - onaylamaz. Reddet (veya kesinlikle en azından kuvvetle kadınları teşvik) - büyük kasları şişirmek kel nokta ve benzeri nakil saça plastik cerrahi bir çift yapmak. "Diye operasyonu yapsam, benim için ilginç değil", - O halde neden, "Bir Fu, bir narin aşk zorbaları olmak" kadınlar genellikle "kel adam boyar" demek do? postür düzeltme görünümünü ve hatta yoga dersleri iyileştirmek için zararlı alışkanlıkları kaçınarak yeni saç modeli veya giysiler, "alkış" ile görülür?

nedenleri çok olabilir ve bunlardan biri (tabii ki, biz sadece düşünüyorlar) - Bir kadının evrimi açısından (yıpranmış ifade ineklerin lowing gibi, ilkel sesler nedeniyle, ama yine de) yavruları için iyi genleri seçtiği. Ve bu genetik özelliklerinin maskeleme erkekler tarafından kullanılabilir dış değişiklikler, ikinci türüdür. prohimichennye anabolik steroidler kasları geçmedi miras sonra - Çocukların bir hediye olarak büyük pençeleri ve dev göğüsler alamadım. Fiziksel olarak vasat atlet vererek modern bir doping teknikleri kas geliştirme, Doriphor boyu bilinen antik bir heykel gibi olmak. Bu nedenle, yunuslama, onların bariz cinsel çağrısına rağmen kadınlar biraz şüpheli bakmak - gizlemek için bir şey vardı olmadığını? Anormal batık göğüs, distrofik dar omuzlar, sıska sefil kalçalar? plastik yüz bile kötü ile - bu kesin antisexual etkisi içerir. bu olabilir en iyi olan bir cehennem, talihsiz bir kaza, ana şey - - genleriyle, o zaman ağzının yarısı tarafına kaydırdı ve ayaklarını zorlukla bir trafik kazasında yürümek varsa gen filtreleme açısından, bir kadının normalde Man algıladıkları adam her şey yolunda! Ve o doğuştan toplanmış polrta eğer çok kötü - genetik deformite, her şey üzücü ve belirsiz olmasıdır. Eğer plastik karar verirseniz hiç kimseyi tanımıyor etmemek için, bu gizli olmalıdır. Bu "genetik filtre" olarak kadının en kötü aldatmacadır. Sonuçta, çocukların Endişelendiğinin doktorun protez malzemesini inşa olacaktır belirgin çene, alamadım. Bir kadın bir iz görürse - parçalar yarasa çenesine paramparça olması ve yavaş yavaş toplanma, yalan daha iyidir. Bir belirgin bronzlaşma, dövme,: Kadın şüphe gibi şeyler uzanan sahte diş - kalıtsal kusurları anlatabileceğiniz kısacası her şey. Ve genellikle onlara "tesadüfen" düşüncelerin her türlü, "bronzlaşmak?" Kışkırtır "Ne dişleri düz!" "Ve neden dövme dolması?" Hayır, pek çok kadın bu aşk demek adamlar şişirilmiş oldukça doğal bir bronzluk, yapay Hollywood'un gülümseme ile ... Ama, daha striptizci olarak akşamları erotik fantezileri (genlerin süper serin seti ile erkek) için mükemmel bir yol olarak onlar gibi ve ile bazen kazara ve ilk bakışta bu masal görüntüye teslim olmak isteyen, ancak basit ama şirin ve güzel adamdan çocuk doğuracağım - herhangi kamuflaj bloat, kendi hepsi doğal olmadan. Çok fazla dokunmadan değil çünkü ve karşılaştırmak için - kendi görünüşüne çok çalıştık gibi bakmak nedenle, kadınlar "onyedi yıl" fotoğraflarını göstermek için isteyebilir.

Hangi sonuçlar bundan izleyin? İlk - o kadar kötü ve gerçekte her şey değildir. Çoğu olduğu gibi takma dişler daha iyi ama çürük değil, ama değil sahne biz erkekler biz takdir çok güzelsin - Güzel kas moda, dişleri şimdi. İkincisi - henüz kadınların genetik özellikleri onları gizlemek için erkekleri sevmezler. Bu nedenle, (saç kesimi, giyim, parfüm) güçlü seks "tımar" için radeyut her zaman, ama hiçbir şey radikal - bunun nedeni modern bilimin başarılarına aldanmamaktır önemlidir ve örneğin ortalama yumuşak bir hata kabul etmez "Ey Tanrım, ne adam." Görev strashnenkih köylüler aynı - Onları aldatmak için. Özel Kendi sonuçlara, ama bir şey - bazı kendini geliştirmek için sert önlemler almış olduğu gerçeğini reklamını daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.