Gıda ve içecekPişirme İpuçları

İkinci hızlı ve lezzetli tembel kocası eşi için ne pişirmek

Tembellik, bildiğiniz gibi - ilerlemenin motoru. Kuhovarit uzun, soba hamur kalıp köfte yoğurmak ayakta - Allah'ın yarattığı bu kadın hariç? Hayır, insanlar neşe ve güzellik sunmak için oluşturuldu .... "Yanı sıra birinci, ikinci ve tatlı", - Aç bir koca ekler. Ama tembel eşi - bir akıllı kadın. O sadece yarım saat bütün aile için tam bir akşam oluşturmak için nasıl bilir. Yani bir saniye hazırlayacak onu mutfak becerilerini kullanarak hızlı ve lezzetli metresi, - bu makaleden öğreniyoruz.

"Tembel köfte"

Aslında, bu yemeği yapmak için, beş dakikadan fazla harcamak gerekir. gerisi fırın bitecek. ısındı bunu çevirin. İkinci (hızlı ve lezzetli) bizim soba için ne pişirmek için? Mağazalar köfte! "Bu hızlı olabilir, ama o lezzetli olacak?" - Sen sor. Evet, biraz hayal gücü ve yaratıcılık gösterir eğer. ayçiçek yağı ile tavayı yayma ve fırına verin. onu iki doğranmış soğan yarım halkalar üzerinde serpin. Çırpma karıştırıcı 3 yumurta, krem ya da mayonez 250 g ilave etmek (ve eşit oranlarda bir karışım alabilir). soğan zazolotitsya, onu buz çözme olmadan, (800 gr) mantı paketi selamlıyorum zaman. Bitkiler ve Serpme yumurta süt karışımı doldurun. Serpme çanak rendelenmiş peynir 100 g. Tümü: şimdi fırın 220 ° C'de sergilenmektedir iken, kanepede yarım saat yatmak ve sizin için lezzetli bir yemek pişirebilirsiniz.

salatalık sosu altında balık

Burada yorgun işten eve gelir. Akşam saat sekiz ... "Ne pişirmek?": Aç hane ileriye dönük, ailenin gözlü anne eşlik etti. İkinci hızlı ve lezzetli üzerinde, iyi bir balık yapabilirsiniz. Zaten bölüme kasap istiyorsa, kesin zor olmayacaktır. İlk başta onlar tuz, biber, limon suyu biraz zamarinuem idi. 10 dakika sonra kızartma başlatmak mümkündür. tereyağı tavada eritin ve balık parçalarını yayıldı. her iki tarafta Fry, bir tabakta bir kenara. İkinci bir hızlı ve lezzetli iyi bir aşçı için hazırlayacak: hayal açılsın mı? Bu doğru - sos. ince soslu Herhangi çanak gusto ile yiyeceklerdir. Üç salatalık kabuğu ile dilimler halinde kesin. Dereotu ince sechem. 2-3 dakika boyunca tereyağında Salatalık yavru, tuz ve karabiberi onları ekleyin. Sonra yeşillikleri, krema, limon dörtte suyu üç kaşık ve şeker bir tutam ekleyin. ateşten, pürüzsüz olana kadar karıştırın.

Sarımsak ve kekik ile Kuzu

et Bu tür lokanta isnat edilemez. Belirli bir sevgilim kuzu marinate hayranıyım değilseniz O'nun ihtiyacı kesip etmek. Ama, parçalar halinde et kesmek o sarımsak 2-3 diş sıkmak, beyaz bir kadeh şarap ve üç limon suyu dökün ve kekik serpin için işe ayrılmadan önce sabah deneyin. Sonra akşam hızlı ve lezzetli saniye hazırlayabilir. Put fırında kuzu (- kömüre kavrulmuş kan ve kimi seven) 180 derece ve istenen dereceye kadar pişir. Bundan sonra, pişirme et folyo kapatılması ve daha sonra 10 dakika için bir kalıntı ısı verir.

Biz ikinci bir hızlı ve lezzetli deniz hazırlanıyor

bu gelmektedir çünkü lastik gibi basitçe, uzun bir süre için yemek edemez ürünler olduğunu unutmayın. Bu kalamar, esas olarak, karides gönderme yapar. tuzlu suda iki dakika daha artık kalamar karkası pişirin. Fry posechennye ampul ve mantar 100 g. Soğutmalı kalamar mantar yayıldı şeritler halinde kesin. eşit oranlarda, ekşi krema ve mayonez karıştırılmıştır. çanak doldurun. Tuz, biber, kaynatın.

Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.