Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Pişirme hazırlanmasında kabartma tozu yerini alacak Konseyi hostes

Çok sık sorunla karşı karşıya pişirme hazırlanmasında hostes: Tarifte kabartma tozu vardır. o evde değildi durumunda, oradan alışverişe arzusu / zamanlarında ne yapmalı? Ne kabartma tozu yerini alacak? Sorun yok! Ürün prefabrikasyon olan pirinç unu, kabartma tozu, tartar krem ve amonyum karbonat. Bütün bunlar, tabii ki, zor mutfakta bulmak için, ancak diğer geleneksel bileşenleri tarafından değiştirilebilir.

pişirme kabartma tozunu nasıl değiştirileceği sorusunun cevabı oldukça basittir. Burada bir listesi: sitrik asit, karbonat, nişasta, un ya da toz haline getirilmiş şeker. Yüksek kaliteli ev ürünleri elde etmek için, un dört buçuk çay kaşığı limon asidi bir çay kaşığı ve soda iki çay kaşığı oranında bunları karıştırmak gerekir.

Bu kabartma tozu yerini alacak tek şey değil. kullanılabilir ve aşağıdaki varyantı dolgu maddesi (un, nişasta ya da toz) -, iki çay kaşığı, sitrik asit - yarım çay kaşığı, soda - iki çay kaşığı. Aslında, biraz deneme, ancak vurucu onun hoş olmayan bir tat hissedecek bu durumda olduğu gibi, yanmış kül alamadım emin olmak için çalışmalısınız.

kabartma tozu yerini alacak sorunun çözümünün, çeşitli ilgili konular hakkında unutamam. Örneğin, kullanılacak bileşenleri, her zaman kuru olmalıdır, aksi takdirde reaksiyon gerçekleştirildi ve istenen zaman önce başlar. mağazada bir ürünü yapmak için bir arzusu var durumda, bileşenleri karıştırmak için ve onların araç paylaşmamaya önerilir. Bu kap kapalı bir biçimde gereklidir ve karanlık ve kuru bir yerde saklayınız.

ev kadınları başta sıklıkla kabartma tozu kabartma tozu yerine kullanabilirsiniz sorusu gündeme gelir. Tabii ki, ama sadece kabartma tozu, hem zaman kompozisyon testinde asidik olan maddeler vardır. örnek, meyve suyu, sirke, meyve püreleri, süt ürünleri, bal ve çikolata için. soda sayısı kendi başlarına ve pratik bir şekilde belirlemek zorunda kalır. Toz fabrikası pişirme kıyasla, hacmi iki katından daha genellikle daha az olduğunu bilmek gereklidir.

kendini iyi kabartma tozu (ne olursa olsun test ürünleri, asit ile olduğu gerçeğinin) olmadığı için aynı zamanda, karbonat, sitrik asit ya da sirke ödemek için gerekli olduğunu unutmayın. kül yerleşmiş yaparken gerek gibi, reaksiyon, gerekli ve bu olacaktır. ama sünger için gerekli değildir söndürmek için hamur kabartma tozu hazırlanmasında nüansları olmasına rağmen - bu gereklidir. Ayrıca, her zaman tarifi dikkat edilmelidir. kabartma tozu, bir veya iki çay kaşığı ekleyin tavsiye edilirse, yerine yeterince ve yarım kaşık miktarında olacaktır. Eğer daha az bir çay kaşığı almak istiyorsanız, bir çeyrek için yeterlidir. önceki paragrafta yazılanları Bu pratik uygulama. el aniden bir sitrik asit olduğu durumda, sirke güvenli bir şekilde kullanımı: sirke bir çorba kaşığı kabartma tozu yarım çay kaşığı söndürmek.

Oldukça iyi hamur hazırlanmasında kabartma tozu yerine bu anlaşılmalıdır. Neden hiç kullanmak? Bu şekilde, ana kolayca yönetmek ve birçok manipülasyonlar muhteşem ve lezzetli pasta almak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.