Ev ve AileEvcil

Kediler için iyi yemek: Nasıl Seçilir

Şehir seçmek oldukça zordur kediler için iyi yemek. Birçok kişi böyle bir kuş veya fare gibi doğal gıda kaynakları, evcil hayvanların büyük çoğunluğu için geçerli olmadığını biliyoruz. Kedi herhangi güvercinleri yakalamak edemez ve eğer, yani, hayatın tehlikelidir. Sonuçta, en önemlisi, çeşitli hastalıkların taşıyıcılarıdır. Doğal gıda faydalı olmak için yeterince iyi hayvanları beslemek için ancak sahipleri genellikle doğru tarifi yapmak ve dengeli bir diyet yemek için zaman bulmak çok zordur. en uygun seçenek iyi olduğunu kedi maması yorumları negatif daha olumlu olacaktır.

Her yıl, evcil hayvanlar için gıda pazarı giderek artmaktadır. On yıl önce, öyleydi sadece bir kaç bulunacak ürünlerin çeşitlerini, ama şimdi durum taban tabana zıt yönde değişti. Bu ürünlerin fiyat aralığı ve onu üreten firmaların sayısı olarak dramatik genişletmiştir. İyi bulmak isteyen Bugünün alıcı, kediler için gıda, yem istenen türüne eksikliği ile daha sık bir seçim yapması gerekiyordu.

Modern yem her türlü iki genel kategoriye ayrılabilir:

 • "Kurutma", ya da kuru gıda;
 • Konserve.

Kuru gıda Avantajları oldukça açık packetized. O çok uzun raf ömrü olduğunu. Gıda bozulabilir korkmadan, teknedeki tutulabilir. Sadece gıda hayvanınızın dolu bir kase dökün ve bir kaç gün için bir gezi alabilir bu, bir aranan aşımı yapar. Sahibi aşağıdaki kurallara uymalıdır hayvan gıda bu tip kullanmak için:

  1. Kedi her zaman su dolu kase olmalıdır.
  2. Kedi su içmek gerekir. Not: pet kaya hayvan biraz içiyor böyle ise, kuru gıda kontrendikedir.
  3. Sen doğal kuru mamayla karıştırıp olamaz.
  4. Gıda serbestçe kullanılabilir olduğunda aşırı yemenin kontrol etmek gereklidir.

  Konserve gıda - bu ancak, aynı zamanda kedi için çok iyi bir gıda olduğunu ve bazı dezavantajlara sahiptir. Birincisi, bunlar kalıcı nedeniyle çok hızlı yararsız hale gerçeğine çukurda bırakılamaz. Bu onların yüksek maliyeti önemli bir nedenidir küçük porsiyonlar halinde satılan neden konserve vardır. Evin uzun süreli yokluğu olan kediler için bu yiyecekleri kullanamaz. Bu daha iyi önceden belirlemek için daha iyidir, belirli bir hayvan uygundur.

  sınıfları yem

  Bu ürünlerin orta kalitede bölümü oldukça keyfidir. Süper prim evcil hayvan yemi satın alarak, gerçekte tüketici ürünleri reklamda veya ambalaj üzerinde belirtilmiştir çok daha düşük kalitede alabilirsiniz söylüyor. Ayrıca, üreticilerin genellikle nihai maliyet reklam maliyetleri içerir. Ve böylece yapay ürünlerinin notu artar. seçmek için kedi için iyi bir yemek sahibine bir gıda paketinin arkasındaki etiket okumak dikkatle diyetin özelliklerini bilir ve gereklidir. Bu bileşimde kullanılan tüm ürün ve maddelerin bir listesi olması gerekir. Tek yolu kötüden gerçekten iyi yemek ayırt etmek.

  Similar articles

   

   

   

   

  Trending Now

   

   

   

   

  Newest

  Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.