Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Akşam yemeği için patatesten ne pişirmek için? Basit tavsiye ve tarifleri

ev kadınları önce sık sık soru akşam yemeği hakkında ortaya çıkar. Zihin şey geldiğinde, ürün hiç mutfakta olduğundan iyi, patates hızlı bir akşam yemeği izin verebilir düşünüyoruz. Bu basitten gurme için, farklı yemekler sayısız hazırlamak için izin veren çok yönlü bir sebzedir. Akşam yemeği için patatesten pişirmek ne çözmeye, çoğu insan en kolay ve kanıtlanmış yolu seçmek - tavada kızartma. Kök, ince bitkisel yağda şeritler ve yavru halinde kesilmiş temizlemek için yeterlidir. Çok basit ve hızlı pişirilir. Bu yemek zevkinize göre baharat çeşitli düzeltmeler yapabilirsiniz. Ancak, bazen soba durmak ve birçok kesmede patates pişirmek için uzun zaman istemiyoruz. Bu kimin akşam insanların çok sayıda için tasarlanmış olanlar için özellikle doğrudur. Eğer patates yemek için pişirmeye bilmiyorum nedenle, bu makaleye başvurun belki bu zor konuda size yardımcı olacaktır.

Fırında Patates

Evde pastırma varsa, güvenle patates ile fırında yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, önce patateslerin gerekli miktarda temizlemek ve ortadan ikiye kesin. tatmaya pastırma dilim ön kalıbın ve sezonun yarıları arasındaki yerleştirin. Bu yemeğin uzun süre pişirilir olmasına rağmen, patates lezzetli bir akşam yemeği ile sona.

Eğer sebze yemekleri tercih ederseniz, patates ve patlıcan ilginç şiş deneyin. Bunu yapmak için, bitmiş bir duruma yol açmayan, onların derileri biraz patates kaynatın. Bu dilimler halinde patlıcan kesmeliyiz önce cömertçe tuz ve yarım saat bekletin. Sonra önce soğumasını unutma, tuz ve patates kabuğuyla sebzeleri yıkamak için gereklidir.

Şimdi en önemli kısma. etki oluşturmak için, ahşap şiş ve hat sinirli patates ve patlıcan atın sebze kebaplar. Bu yemeğin Olağanüstü bir ek domates hizmet vermektedir. Biberiye şiş serpin mutlaka çekimi ve tat baharat süreci sonunda. hafifçe kızarana kadar kebap kadar fırında pişirin. Şimdi akşam yemeği için patatesten pişirmeye merak, zaten beklenmedik göründü misafirler sürpriz daha orijinal tarifler bilecektir.

Evinizi sadece patates ve süt varsa sen çocukluk tadı hatırlamak ve fırında lezzetli bir patates hazırlayabilirsiniz çünkü, o halde, değil umutsuzluk. Bunu yapmak için, 5 ikincil kök sebze, bir bardak süt, 2 yumurta ve baharatları alın. Patates temizlenip halkalar halinde kesilmelidir. Sonra önceden yağlanmış ve tuz oluşturmak üzere dışarı çevirin. Sonra baharatlarla birlikte süt ve yumurtayı karıştırın gerekir. Bu tartı çanağı doldurun ve 40 dakika fırında koyun. Isteklilik bir kürdan üzerinde tespit edilecek. kolaydır ve usanmış kabuk içeriyorsa, o zaman çekin. çanak çok lezzetli çıkıyor. Buna ek olarak, eğer o zaman herhangi patates çanağı, sen peyniri ekleyebilirsiniz, patates yemeğe pişirin ne düşünüyoruz. Ve bu yemek tarifi, süt ve yumurta rendelenmiş peynir ile karıştırılabilir, hatta daha lezzetli ve daha ihale olsun. Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.