Satış

Ne zaman kış satışları başlayacak ve nerede kaydedebilirim?

arzu kendi sabit Kazanılan para kazanmak için - bu Rusya vatandaşları için normal bir olgudur ve anlaşılabilir olduğunu ve için büyük harcama yapan Amerikalılar veya Avrupalılar pintice. Ama aynı zamanda, herkes iyi yemek, elbise ve dinlenmek istiyor. Eğer ekonominin genel ilkelerini biliyorsanız herhangi ayrıntılı olarak şımartmak için değil, zevk ile iş birleştirin, ancak satıcıları kurnaz kendi ihtiyaçlarına nakit vermeyin, oldukça basit.

İyi şeyler değildir overpriced satın almak için çok önemlidir, ancak gerçek fiyata. Eğer kış satışları başlatmak ve ne kadar süre son ne zaman biliyor aldığınız hayatında bu kuralı somutlaştırmak. "Neden kış değil, başka herhangi bir mevsim var?" - deneyimsiz bir shopaholic sorun. Soğuk sezon düşme oldu aslında Noel ve yeni yıl gibi çok büyük ve önemli tatil ve herkes bu önemli kutlama hazırlanması gerektiğini düşünmektedir. , Hediyeler akrabaları ve arkadaşları Alış gardırop güncelleme süslü şeyler, ya da sadece pahalı kış giysileri satın - kış satışları başladığında bunun kesin bilmek daha iyi, bu yüzden her zaman pahalı bir egzersiz. Moskova, St. Petersburg, başkentleri ve Avrupa ülkelerinin büyük şehirlerde, ABD, Japonya ve Birleşik Arap Emirlikleri, müşteri çekmek için kendi düzeni vardır, farklı kurallar ve hisse tarihini, böylece makul bir satış öncesi hazırlıklar var.

Alışveriş için ideal bir zaman

İstatistikciler Yılbaşı ve Noel tatilinden önce zaman görece kısa bir süre içinde, insanlar yılın herhangi bir zamanda üç kat daha fazla para harcamak bildirmektedir. Bu müşteri tarafından yapılır, ancak depolar bir mega-Salem düzenlemek kabul niçin kış satışları, bazı butikler, zincir mağazalar başlatmak ve alışveriş merkezleri müşterilerine malların yarısı orijinal değerinin yol vermek ne zaman çünkü herkes, anlar neden açıklamak için gerek yoktur.

Alıcı her durumda olması alışveriş yapmak olacak ve satıcıları satış onun açısından tam olarak çizmek için çok önemlidir ve eli boş gitmesine izin vermez. Onlar çeşitli hileler gidin: (ortak mağazalar, eğlence mekanlarında ... vb, indirimli bir fiyata satılan birden adet satın almak için yeteneği gelecekteki maliyetler için tazminat, hediye çekleri) hediyeler, indirimler, ikramiye ve faydaları sunuyoruz.

müşteri çekmek için kış promosyonlar, satış ve diğer teknikler gerçekten sınır tanımıyor. Çok sık bir "hediye" bir kurgu, ya da sadece satın alma için para değil çünkü Ancak, alıcı, yakından o satış danışmanları dayatmaya çalıştığı gerçeğini izlemek zorunda kalacaktır.

sezon açıktır

kış indirimleri ilk günü sonbahar sonunda gelir, ama biz bu rasprodazhny gün gerektiğine dikkat etmeliyiz - Gerçek shopaholic için yılın en önemli olayı. Onun adı - "Kara Cuma". gelenek geçen Cuma bir mega-Rabat'ı organize etmek Kasım ABD kaynaklı. Bu günde, alıcılar, mağazalar çöktürülmüş gece kilometrelik kuyruk alıp anlamıyla ellerine geliyor vitrinler her şeyi süpürüp. bir hafta sonu için satıcıların yıllık cirosunun dörtte eşit getirilerini alır. Olayın Böyle başarı onun yaratılmasına diğer ülkelerin yetkilileri istendiğinde "satışların büyük günü." Alıcılar 2 Aralık tarihinde Londra'da bir yıl için biriktirdiğim para harcamak zevk West End, 600 dükkan alanında araçların hareketini kapsar böylece Yani, 2-3 saat çalışmalarını genişletmek. Home Paris satışı 18 ila 19 Ocak gecesi gerçekleşir.

"Kara Cuma" adanmış bir başlangıç kış satışları olmadığı zaman mutlaka şahsen gürültülü ve ziyaretçilerin alışveriş merkezlerinin tam katılırlar. son yılların trendi - İnternet üzerinden alışverişi. büyük parası ile, ülke içinde değil, yurt dışında kalmaz, rahat kol-sandalye çıkmadan satın almalar yapma yeteneği dünyanın her yerinden alıcılar çekiyor. indirimler ek olarak, çevrimiçi mağazalar müşterilerine ücretsiz teslimat, belirli mal gruplarına ve iade ya da uygun olmayan ya da sıvı olmayan mal alışverişi yeteneği üzerindeki vergileri eksikliğini teşvik ediyoruz.

yaşının çok üstünde Büyüyen

Kış indirimler Aralık ayının ilk on ile daha sık devreye girer. Aslında Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nde daha önemli bir olay Noel Batı'da 24 Aralık kutlamak ve bu tatil azami sorumluluğu hazırlamak için karar için olmasıdır olmasıdır. önemli bir olay çıkışları önce iki hafta onların müşterilerine% 10-15 arasında bir indirim sunabileceği reklamları asın. tatil yakın, daha belirgin alımından fayda olur. Yani, arifesinde Katolik Noel fiyatlarının aşağı% 25-30 oranında bulunmaktadır.

Yeni Yıl sonra 07-10 Ocak kesin olmak gerekirse, tasfiye satışı başlar ve onlar Sevgililer Günü kadar sürebilir. Tepe indirimler fiyat listesinde 80-90% eksi olabilir. Bu Rabat bu düzeye ulaştığında, mağaza ayakkabı ya da giysi, doğru boyut bulmak makyaj o ya parfümünü en popüler markalar ve türleri akılda tutulmalıdır neredeyse imkansızdır. kış giyim, ayakkabı, takı ve aksesuar (orta Ocak) satışını başladığında, mallar çok çabuk raflardan uzaklaşan. Ama mucizelerin ve neden mağazadan nihai önerilerini bekliyor, bir şans değil mi?

ABD'de Satış

Amerikalılar alım gücü yüksek ve para zimmet tutkusu tanınırlar. özkaynak olmasa bile, deniz aşırı ülkelerin sakinleri kredi Satın alma mallar ile yanlış bir şey görmüyorum.

Ticaret ağları shopogolizm bu tutku yakıtlı ve ayrıca müşterilerini teşvik etmek, onların indirimler ve promosyonlar çizelgesi oluşturduk, böylece kış satışları başladığında Amerikalılar tarih sadece biliyorum ama bazı günler - en karlı alışveriş.

  • Noel;
  • Yeni Yıl;
  • Gün Martina Lyutera Kral;
  • Sevgililer Günü;
  • Başkanlık Günü.

Avrupa'da kış pazarlık

Batı Avrupa'da alışveriş turları fenomen Hakkında, ülkemizin hemen hemen her vatandaşı duydu. Küresel gardırop güncelleme ve satın Noel hediyeleri yurtdışında zaten Rusya halkı için olağan hale gelmiştir. kış satışları Moskova, Milano, Paris, Londra ve Madrid'de başladıklarında zaten geçen yılki aralığını satılan Bunun nedeni, şaşırtıcı değildir. Bunların toplam Rabat "raf ömrü" aynı olan, aynı zamanda etrafında oluşur ve:

  • Fransa resmi düzeyde zaman satış kurulmuş ve tarih değişmez - 6 Ocak 16 Şubat.
  • İtalya - 28 Şubat - 7 Ocak. Milano ve Bologna böylece, farklı şekillerde memnun edebilir ülkenin farklı şehirlerde Alışveriş, alışveriş Roma'da daha pahalı olacaktır.
  • Almanya'da Kış satış (tüm aralık ve ocak) en uzun, böyle bir ürünün her zaman makul fiyatlar olduğunu günlük tüketim günlük tarzda kıyafet ve mal severler için bir cennet olduğunu ve seçim çok çeşitlidir.
  • alışveriş turist çelik ve Doğu Avrupa ülkeleri için daha az popüler yerler. Polonya toplam satışın başladığı yeni yıl kutlamaları mezun olduktan sonra, Litvanya - Noel sonra, Şubat sonundan önce bu ülkelerdeki mağazalarda son "kırmızı gün".

Herkes için Bizim hesaplı

Avrupa ya da Amerikan geleneklerine aksine, Rusya'da Salem onların zihinsel lezzet ve tadı var. kış satışları St. Petersburg, Moskova ve ülkenin diğer büyük kentlerde başlar ve takvimin bitmeden kış müşterilerin eksi işaretleri yüzde elli veya daha fazla fiyat etiketlerini bulmak olası değildir Aralık ortasına, beri. Yılbaşı tatili biz Ocak ayının tamamı genişletmek için karar verdik, ve dükkanlar karlarını kaybetmek istemiyorum çünkü alışveriş için en uygun zaman, Şubat ayında olacak.

Ne yazık ki, yerli müşteriler yurtdışında markalı ürünlerinin satın alınması için gidip onları orada satın almak daha karlı. Ama kitle pazarına, rahat giyim ve ayakkabı gibi bu ürünler dünya çapında bir üne sahip markaların çok daha kolay satıyoruz.

zaten alışveriş için yılbaşından sonra hemen gitmek en iyisidir veya çalışan pozisyonu size geçmiş gidecek gerekli değildir kış sonuna kadar var ertelendi.

sınırları olmayan Alışveriş

Son yıllarda online alışveriş giderek daha fazla hız kazanıyor. Hatta deneyimsiz kullanıcılar yurtdışında alışveriş yapmak için online lüks. Bu özel aracı kuruluşlara yardımcı olur. Dahası, büyük çevrimiçi perakendeciler Rus alıcılar için de dahil olmak üzere kendi kaynak sağlamak.

Sanal mağazalar küresel eğilimlere tabidir ve geleneksel butikler ile aynı seviyede Rabat'ı düzenleyin. Ayrıca fiyatları çok daha düşük olduğu unutulmamalıdır organizasyon İnternet ticaretinin - çünkü gerçek mağazanın yaratılması daha az maliyetli işletme,.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.