Kendini yetiştirmePsikoloji

Sıkılıyorsan, ne yapmalısın? Can sıkıntısı çeken siteler

Her birimiz periyodik olarak, yoğun bir hayatın sıkıntısının üstesinden geldiği zaman böyle anlar gelin. Kendinizi aniden yalnız buluyorsunuz. Ve şunu söyle: "Sıkıntıdan ölüyorum." Bununla ne yapacağım, bilmiyorsun. Hiçbir şey kullanışlı, ilginç veya özgün akla geliyor. Umutsuzluğa kapılmayın! Yeterli bir hayal gücüne sahip olan ve hayal gücüne sahip olan her türlü sıkıcı günü küçük bir tatile dönüştürmek için ilginç bir işle kendinizi kolayca dolaşmak mümkündür.

iletişim

World Wide Web, en şaşırtıcı şeyleri, hatta bilmediğiniz şeyleri bulmak için sınırsız fırsatlar sunar. Bazı pratik tavsiyeler düşünelim. İnternette ne yapılacağından sıkıldıysanız, size sadece sormakla kalmayacak, aynı zamanda karla dağıtabilecekler. Çeşitli sosyal paylaşım ağlarının, sohbetlerin ve forumların bugünlerde çok popüler olduğu bir sır değildir. Burada birlikte okudukları ya da dinledikleri eski arkadaşlarıyla sohbet edebilirsiniz. Ya da yeni tanıdıklar edin, benzer ilgi alanlarına ve hobilere sahip insanları bul. Veya belki de ruh eşin.

Filmler, çevrimiçi kitaplar ve videolar

Arkanıza yaslanın ve rahat bir ortamda, en sevdiğiniz filmin veya serinin görüntüsüne dalın. Eğlence dünyasında değilseniz, yararlı bir sesli kitap indirebilir veya yabancı dil, programlama, psikoloji vb. Öğrenim materyalleri bulabilirsiniz. Yardımları sayesinde sadece sıkıntıdan kurtulmakla kalmaz, aynı zamanda bilginizi de genişletebilirsiniz. Ve yine de, yeterli zaman yoktu alanda yararlı bir deneyim olsun.

Psikolojik testler

İnternet, karakteriniz, yatkınlıklarınız, alışkanlıklarınız, alışkanlıklarınız ve davranışlarınızın özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlayan çok çeşitli heyecan verici testler ve anketler sunar. Sıkıntı yaşarsanız, ne yapacaksanız yardımcı olurlar, ancak akla gelmez. İyi bir öneri var: Oxford kişilik testi uygulayın. Yardımıyla, karakterinizin güçlü ve zayıf yanlarını belirleyebilir, karakterinize dikkat ederek onlardan kurtulmaya çalışabilirsiniz. Kendiniz için değerli bilgiler edinebildiğiniz için İnternette harcanan süre yararlı olacaktır.

Okuma haberleri

İnternet'te haberler yayınlamak ve güncellemek çok hızlı. Dolayısıyla davanın farkında olacaksınız. Şehrinizin veya ülkenizin haber sitesine gidebilir ve son zamanlarda meydana gelen olaylar hakkında güncel ve güncel bilgi alabilirsiniz. Yakında yapılacak konserleri, film şovlarını, sevdiğiniz sanatçı hakkında haberleri okuma fırsatı da vardır.

Kâr elde etmek için sıkıntı ile ne yapmak gerekir? İnternet çalışmasını bulun. Modern dünyada, birçoğu zaten burada başarılı bir şekilde çalışıyor. Sitenizi oluşturun, çevrimiçi iş yapın, yatırım yapın veya metin yazarlığı yapın. Bunlar, İnternet'te bulunan çok sayıdaki kazanç seçeneklerinden sadece bazıları. Birçok tanınmış şirket, tüm dünyada popülerlik kazanmış çevrimiçi mağazalara sahiptir.

alım

Online mağazadaki alışveriş geleneksel mağazalara göre pek çok avantaja sahiptir. Tüm ürün yelpazesini dikkatlice okuyabilirsiniz. Ve yavaş yavaş seçiminizi yapın. Önemli olan şey, hiçbir yere gitmenize gerek olmadığını. Fakat dolandırıcılardan korunmak için yalnızca güvenilir çevrimiçi mağazalarda mal satın almanız önerilir.

Fotoğraf işleme ve çizim

Resim çizme yeteneğiniz yoksa, başlangıçta zor bir görev gibi görünebilir. Fakat uygulayarak, belki yeteneklerinizi geliştirebileceksiniz. Ve hatta kendi zanaat ustası olun. Sıkılıyorsan, ne yapmalısın? Bu, fotoğrafları işleme için çevrimiçi hizmetlere yardımcı olacaktır. Farklı filtreler, efektler ve çerçeveler sunar. Bu siteler, eğlenmek ve orijinal fotoğraflar veya kolajlar oluşturmak için yardımcı olacaktır.

Tarifleri ara

Yemek yapmakla ilgileniyorsanız, tarifler koleksiyonunuzu lezzetli ve rafine bir şeyle doldurmak gereksiz olacaktır. Tarifleri özel bir not defterine yazın, bakkalın yanına gidin ve mutfağınızdaki sıradan mutfak şaheseri ile "sihirli" yi başlatın!

Sıkıntı: evde ne yapmalı?

İnsanlar evlerinden uzakta eğlenmeyi sever. Ancak bir yere gitmek her zaman mümkün değildir. Endişelenme. Evde bile, yalnızca hayal gücünüz ve hayal gücünüzle sınırlı olacak birçok faydalı etkinlik bulabilirsiniz:

 1. Temizlik yerini dolaba yerleştirin veya gardıropa geçin. Bu işgal sadece düzeni sağlamakla kalmayıp şeyleri sıralamanın yanı sıra bazen unutulan ilginç gardırop eşyalarını da bulmanızı sağlar.
 2. Uzun zamandır temas kurmayan akrabalarınızı veya arkadaşlarınızı arayın. Veya ziyaret etmeye davet edin. Bu genellikle evde kalanlar veya insanlarla az ilişkisi olanlar için iyidir.
 3. Çizim, şarkı söyleme, el yapımı, müzik aleti çalma vb. Yaratıcı faaliyette bulunun. Örgü veya dikiş öğrenin, doğal kozmetik veya ev sabunu yapma, egzotik yemekler pişirme becerilerini öğrenin. Bu heyecan verici süreç bütünü kapsıyorsa can sıkıntısı unutulacaktır. Ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz.
 4. Kendinize dikkat edin. Besleyici bir yüz maskesi yapın, tuvalete uzanın, orijinal bir desenle tırnaklarını yapın - görünüşteki değişiklikler veya kendilerini kurmak zevk verecektir.
 5. Dijital fotoğrafları grupla. Dosyalarınıza yalnızca düzgün şeyler yerleştirmeyeceksiniz, ancak hayatınızın güzel anlarını hatırlayın; bu, ruhlarınızı kesinlikle artıracaktır.
 6. Spor yapmak için gidin. Evde ek spor malzemeleri gerektirmeyen herhangi bir egzersiz seti yapabilirsiniz. Örneğin, şarj etme, yoga, aerobik, kendi ağırlığı ile güç egzersizleri vb. En uygun eğitim, internette kolayca bulunabilir.
 7. Herkes normalde yeterli uyku alamıyor mu? Şimdi yatmanın ve rahatlamanın zamanı. Tam bir uykuyla güçler yeniden başlayacak, genel sağlık ve verimlilik artacaktır.

Can sıkıntısı için en iyi 5 site

Son olarak, herhangi bir kişinin boş zamanlarını çeşitlendiren kaynakları listeleyeceğiz:

 • 29a.ch/sandbox/2011/neonflames, muhteşem çizimler oluşturabileceğiniz harika bir hizmettir. Temel neon girdaptır. Sekiz farklı renk, Kuzey Işıkları'nı anımsatan bir şaheser yaratmayı mümkün kılar. Bu sitede saatlerce oturabilirsiniz. Bu, can sıkıntısı çekenler için iyi bir seçenektir. Ne yapayım Otur ve çiz.
 • Multator.ru - burada karikatürlerin yaratılmasında kendinize gerçek bir yaratıcı hissedebilirsiniz! Sonuç sadece hayal gücünüz ve hayal gücünüze bağlı. Bitmiş karikatür bir bilgisayara kaydedilebilir ve arkadaşlarıyla paylaşılabilir.
 • Wishpush.com - Bu site rüyaları gerçekleştiriyor! Örneğin, düşen bir yıldıza bakabilir ve bir dilek tutabilirsiniz. Süreci takiben, gerçek bir gözlem ve kendi devletinin değişimi hissi olacaktır. Site, hayal ettiğiniz şey için umut veriyor. Aynı zamanda, aziz arzunun yerine getirildiğine inanıyoruz .
 • Thisissand.com - alışılmadık bir kum kalıbı çizin. Bir kez tıklarsanız, küçük bir kum dökülür. Ve iki kez basarsanız, bitmez tükenmez bir akış görünecektir. Bir el doldurarak çarpıcı çarpıcı fotoğraflar elde edebilirsiniz . Bu işgal çok bağımlılık yapar.
 • Button.dekel.ru - Bu minimalist site, olumsuzdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Sonuçta, yalnızca "Tamam mı yap" düğmesine basarsan, gerçekliğin algılanışı değişir ve geçmişteki sorunlar sihirli bir şekilde ortadan kaybolur.

Artık sıkıcıysa ne yapacağını biliyorsun. Sıkıntıdan ve evdeki ve İnternetteki diğer etkinliklerden alınan web siteleri bu listeyle sınırlı değildir. Sürekli olarak sürebilirler. Herkes acıdan kurtulmak için kendi tarifini bulmalıdır. Kendinizi ve kendi çıkarlarınızı anlayın. Onlara odaklanarak, ruhlarınızı yükseltmek ve sıkıntıdan kurtulmak için hoş bir iş seçin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.