SağlıkMüstahzarlar

"Vermoxum": parasitologists gözden geçirmektedir. "Vermoxum" almak nasıl

Karın ağrısı, bulantı, iştahsızlık - vücut parazitlerin varlığının bir belirtisi olabilir, her biri. Böyle bir durum sağlığı için değil, hayat boyu sadece tehlikeli olabilir. Herhangi bir rahatsızlık parasitolog hitap edecek bir fırsattır. Sadece bir uzman gerçek nedenini belirlemek mümkün olacak rahatsızlığı ve yetkili tedaviyi tayin eder. Popüler bir süre önce "Vermoxum" hap memnun. Pozitif çoğu durumda bu ilacın yaklaşık parasitologists Yorumlar.

Yayın formu ve bileşimin

"Vermoxum" Valium tablet formu var. ilacın ana aktif bileşen mebendazol olup. Buna ek olarak, örneğin, koloidal silika, talk, gibi maddelerin kullanıldığı magnezyum stearat, sodyum sakarin, sodyum lauril sülfat ve mısır nişastası.

Tabletler, 6 adet ile dolu, bir karton kutu içinde bulunur. Her paketin içerdiği "Vermoxum" kılavuzuna anlamına gelir. Yorumlar broşür ayrıntılı olarak yan etkiler, endikasyon ve ilaç dozunu tarif göstermektedir. Ama yapmamalıyız uzman tavsiyesi olmadan kullanmak.

farmakolojik etkileri

Tabletler "Vermoxum" - olan bir antihelmintik ilaç geniş spektrumlu. tıp uzun onun pratik birçok parasitologists kullanılmıştır. ana aktif bileşen trihotsefaleze zaman etkilidir. İnsan vücudu durdurma içinde solucanlar çarpma ve yakında ölmek.

İlaç pratikte bağırsakta emilmez. Hemen hemen değişmeden uyuşturucu gün sonra dışkı ile atılır. böbrekler tarafından atılır aktif bileşen (en fazla% 10) sadece çok küçük bir bölümü.

tanıklık

ilaç Parasitology vücut helmintlerin tespiti üzerine tatbik edilebilir. Resepsiyon "Vermoxum" sadece bir dizi testten sonra yapılabilir. görsel inceleme ile vücutta parazitlerin varlığını tespit mümkün değildir. Parazitoloji dışkı ve kan testleri isteyebilir. solucanlar testler belirli tiplerinin tespiti için birkaç kez tekrarlanmalıdır.

"Vermoxum" tabletlerin kullanım endikasyonları, örneğin alveococcosis, Enterobiasis, gnathostomiasis, askariyazis, capillariasis, ekinokokkus kancalı kurt, strongiloidiazisin, taeniasis, trişüriazis, yanı sıra karışık helmitias gibi hastalıklardır. hastalık mutlaka arzu edilen ilaç dozunu ayarlamak için belirlenebilir tipi.

Kontrendikasyonlar

her durumda ilaç önleyici bir tedbir olarak alınmamalıdır. tıp, gerçi reçetesiz mevcuttur, ancak olmamalıdır doktor tavsiyesi olmadan kullanmak. Sorun "Vermoxum" hap birçok kontrendikasyonları olması. İki yaşından küçük ilaç bebekleri vermeyin. Bu ilacın bebekler için çok toksik olarak kabul edilir.

Karaciğer yetmezliği ve gastrointestinal sistem sorunları olan insanlar için ilaca atanamaz. açık ülserleri olan hastalar için özellikle tehlikeli anthelmintic tablet.

Tabletleri "Vermoxum" insanları karaciğer yetmezliği olan, hem de almayın Crohn hastalığı. ilaçların bireysel bileşenlerine karşı aşırı duyarlılık nadir durumlarda oluşabilir. Tabletler Hamilelik ve emzirme döneminde kullanım için kontrendikedir.

Dikkat

Eğer uzun süre ilaç almak için gerekiyorsa, dolaşım sistemi ve durumunu izlemek gerekir böbrek fonksiyonu. Aktif madde böbrek yetmezliğine yol açabilir. Uzun süreli tedavi gerektiren kompleks hastalıklar, hastanede uzman gözetiminde tedavi edilir.

Eğer "Vermoxum" götürmeden önce alkollü içki, hem de yağlı ve baharatlı yiyecek terk etmektir. Ana darbe karaciğeri varsayar olduğunu hatırlamakta yarar var. Bu nedenle, diğer risk faktörleri kaçınılmalıdır.

Tedaviden sonra solucan ve onların yumurta tam yokluğunu belirlemek için bir dizi test geçmelidir. Hastalığın belirtileri sonraki 7 gün için tespit edilmemiştir eğer hasta sağlıklı kabul edilir. Her zaman parazitler her an geri dönmek için olabilir unutulmamalıdır. Gelecekte hastalığı önlemek için, hijyen basit kuralları takip ve sadece gerekli testi geçti taze yemek yemek gerekir.

dozaj

İlaç bol su ile ağızdan alınır. Tabletler, bir yemekten sonra hemen tüketmek arzu edilir. Tam dozaj hastalık ve formlarının türüne bağlıdır. belirli bir durumda "Vermoxum" almak nasıl parazitolojist söyle. Enterobiasis, örneğin, sadece bir tablet alacak kadar zaman. Tedavi iki hafta sonra tekrarlanır. 10 yaşından küçük çocuklar poltabletki almak için yeterlidir.

Böyle askariazis, taeniasis, strongiloidiazisin ve trichocephalosis gibi hastalıkların olarak, üç gün boyunca bir tablet "Vermoxum" almalıdır. İlaç düzenli aralıklarla (sabah ve akşam) de tüketilmelidir. İki hafta sonra, tedavi tekrarlanmalıdır.

ekinokokkozisin tedavisi en zor olarak kabul edilir. tedavinin ilk üç gününde, hasta günde bir kez 5 tablet anlamalıdır. Bundan başka, dozaj iki kat uygulama kadar artırılır. Üç gün sonra, doz en fazla arttırılır. Onun hastanın ağırlığı üzerinden hesaplanarak. Günlük miktarın, hastanın vücut ağırlığının 1 kg'ı başına 25 mg olabilir. bölünmüş dozlar tüketilen tüm günlük doz.

Tedavi süresi birçok faktöre bağlıdır. Çoğu durumda, gelişme tedavinin başlangıcından 5 gün sonra ortaya çıkar. tamamen solucanlar kurtulmak mümkün olup olmadığını belirlemek için, sadece testler yardımı ile mümkündür.

aşırı doz

"Vermoxum" talimatı tabletleri kullanmadan önce, yorumlar ilk incelenmelidir. Bu aşırı dozda en sık ortaya hoş olmayan semptomlar önleyecektir. Çoğu zaman, hastalar gastrointestinal sistem ile ilgili sorunlar var. Bunlar bulantı, kusma ve ishal şeklinde kendini gösterecektir. Bütün bu olaylar geri çevrilebilir ve ilaç çekilmesi gerekmez.

Doz aşımı belirtileri kaldırmak için, bir mide lavajı konser veren ilk gereklidir. Bu evde ve hastanede hem yapılabilir. Bir süre hastalığın tedavisini kesmek için için aşırı doz durumunda gereklidir. Vücut tamamen normale döndü yalnızca Devam terapisi mümkündür.

yan etkiler

Talimatlar ve oluşabilir hoş olmayan semptomlara göre ilacı kullanırken. Bunlar, ana aktif bileşen için ayrı intoleransı ile ilişkilidir. Hastalar kardiyovasküler sistemin arızalanmasına görünebilir. Bunlar yüksek tansiyon, baş ağrısı, kulak çınlaması şeklinde kendini gösterecektir. Böyle kaşıntı ve döküntü gibi alerjik reaksiyonların gelişme olasılığı daha düşük. , Parazitoloji danışmalısınız "Vermoxum" olmadığını tabletleri alarak devam edin. Karar türü ve yan etkilerin şiddeti bağlıdır.

İlacın uzun süreli kullanımı karaciğer fonksiyonlarını etkileyebilir. ilacı kullanan hastanın sağlık durumunun akut bozulma olarak derhal kesilmelidir.

ilaç etkileşimleri

"Vermoxum" kılavuzuna tabletleri kullanmadan önce, yorumlar ilk incelenmelidir. Hastalar aracı diğer ilaçlarla uyumlu olup olmadığını açıklığa kavuşturmak gerekir. Bu ciddi yan reaksiyonların gelişmesini önleyecektir. Özel bakım kronik hastalığı olan hastalar olmalıdır.

Diyabetli bireyler kesinlikle tıbbi gözetim altında ilaç kullanmalıdır. Ana aktif "Vermoxum" tablet maddesi önemli ölçüde insülin ihtiyacını azaltır.

tsimetedina bazlı ilaçlar kan "Vermoxum" ilaç içinde seviyelere katkıda bulunur. Bu doz aşımı ve hoş olmayan yan etkiler yol açabilir.

analogları

Eczaneler hep hap "Vermoxum" karşılamak mümkün değildir. Yorumlar parasitologists az etkilidir diğer birçok antihelmintik ilaç olduğunu göstermektedir. Güzel benzetme "Vormin" hap olduğunu. ana aktif bileşen de mebendazon edilir. Bu ilaç ayrıca eylemin geniş bir yelpaze var ve küçük çocuklarda kullanılabilir. Sadece hamilelik ve emzirme döneminde ilaç reçete etmeyin. Kontrendikasyonlar, insan karaciğer ifade edilmiştir. Nadir durumlarda, ilacın bileşenlerine artan duyarlılık vardır.

Ortak bugün de "Pyrantel" hap bulunmaktadır. İlaç üç yıl içinde çocukların tedavisi için reçete edilir. Hamilelik sırasında, bu ilaç yasak değildir. Ama sadece fetüs için potansiyel zararlara ağır basar anneye yalnızca potansiyel fayda maliyeti kullanın.

iyidir zordur - ilaç "Vermoxum" veya "Pyrantel" olup olmadığı sorusuna yanıt verin. Aynı hastalıkları tedavi etmek için kullanılmasına rağmen, bu ilaçlar, farklı bileşimlere sahiptir. Karar hastanın özellikleri, hem de hastalık formlarına göre kabul edilmelidir.

"Vermoxum" tablet Yorumlar

Çoğu hasta "Vermoxum" İlacın kullanımı ile memnun. Tedaviden sonra belirtiler artık meydana. kişi hijyen ve denenmemiş ürünler yeme kurallarına uymaması durumunda Parazitler sadece iade edilir. Hastalar helmintleri kurtulmak için basit birkaç gün içinde mümkündür iddia etmektedirler.

Birçok kişi soruyor: "Vermoxum" veya "pyrantel" - iyi "parasitologists hem bu araçlar mükemmel tam bir doz uygun sorunu çözmek iddia olduğunu. Ama hapları "Vermoxum" daha düşük bir fiyat var. Bu nedenle, çoğu hasta bu tesise tercih ediyorum.

fiyat

Tabletler "Vermoxum" hemen her eczanede bulunabilir. İlaç bir ekonomik fiyatı vardır. Sadece 100 $ için satın alabilirsiniz. Ben internet üzerinden ilaç satın almak için kullanılan olanlar kaydetmek mümkün olacak. Toplam 80-90 ruble tıp "Vermoxum" online eczane ödemek için. Parasitologists yorumları o tüm ürünler için bir lisans olduğu yerde, sadece denetlenmiş yerlerde yani tableti elde etmek arzu edilir olduğunu göstermektedir.

Nasıl bulaşmayı önlemek için?

Tedavinin Genellikle değil uzun Elbette, "Vermoxum" ilaç. Yorumlar parasitologists solucanlar tedavinin başlamasının ardından yirmi dört saat içinde ölmeye başladığını göstermektedir. Hasta basit kuralları takip etmezse Ama tabletlerin kullanımı iyi sonuçlar vermeyecektir. Öncelikle, uygun hijyen bakmak gerekir. Herkes yemeden önce ve kamu yerleri ziyaret ettikten sonra ellerini sabunla yıkamak gerekir. En tehlikeli tuvalet, hem de ulaşım vardır.

Parazit vektörler hayvanlarıdır. Hatta ana gözetiminde yürüyen bir köpek, bir taşıyıcı helmint 150'den fazla farklı türde olabilir. İnsanlar bir hayvan ciddi hastalıklara tarafından enfekte olabilir. Bu nedenle köpekler ve kediler yatakta başlamak için gerekli değildir ve onlarla temas sonrası iyice ellerini yıkamak gerekir. pet tehlike sıkmaya Ve onu denetlemek ve temizlemek için gereklidir.

hayvanlar düzenli yapılmalıdır solucanları engeller. "Vermoxum" tablet bir köpek ya da kedi için uygun değildir. Yorumlar parasitologists önceden tanımak için (tıp adamları nasıl kullanılacağı, yukarıda açıklanan). bir uzmana danışmak için hiçbir fırsatı var ise, veteriner yardımı alabilir.

istila kaynağı altı ürünler haline gelebilir. ilk etapta risk bölgesinde çiğ et ve balık olsun. onların kalitesinin ayrıntılı bir incelemesi yapması mümkün değildi eğer, bu malzemeleri kullanarak yemekleri pişirmek için tavsiye edilmez. Çiğ yiyecekler ısıl işlem görmüş olması daha iyidir. Et, balık, meyve ve sebzeler iyice Kullanmadan önce yıkanmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.