TeknolojininCep telefonları

Nasıl "Megafon" ile işaretçileri göndermek? Sıfır bakiye de Fırsatlar

Ne kadar sıklıkla yaşam yukarı atar insanları şaşırtır, ve her zaman onlar hoş. Bir kolayca en uygunsuz anda bir cep telefonu yüzünden para eksikliği olabilir. Ve kesinlikle o çağrı hatta mesaj yazmak mümkün olmayan, sinirlenir. Bu bilerek "Megafon", sıfırda abonelerine fırsat bir sürü ile gelip.

Gelen gerçektir, onlar teneke be bölünmüş içine iki kategori: varsayılan çalışma ve ihtiyaç için bağlantı veya set kombinasyonu. Telefon dengesi sıfıra ulaştığında sonra Varsayılan olarak, "sizi arayacaktır." hizmetler "sıfır sorunları" çalışmaya başlamak ve Bunlardan ilki bile faturada kırmızı, mesaj ve aramaları almak için aboneyi tanır. Ayrıca, hizmetlerini "Çağrı Bekletme" ve "Arayan Kimliği" çalışması devam ediyor. Bazen iletişim olmadan kalamaz yeter. Ama hizmet mümkün faturada kırmızı aboneyi bilgilendirmek için yapar "geri arayacaktır." Bu kadar basittir "MegaFon'un" ile bir gönderme işaretleri olarak. Sadece bir negatif bakiye ile arkadaş ya da tanıdık diyoruz, o da şu mesajı sahip olacaktır: "Abone + 7HHHHHHHHHH nedeniyle onun hesabına, onu çağırabilir içinde fon yetersizliği nedeniyle ulaşamıyorlardır".

hizmetlerin kalanı abone hala biraz iş ve onların küçük değil gerektirir. Bu, "Beni ara" "Benim için Öde" "arkadaşının gideri Çağrısı", "Vaat ödeme" ve "güven kredisi". Bunlardan en popüler "Benim için Öde" ve "Beni ara" SMS-istekleri vardır. Her iki hizmet - bu sadece bir istekle "Megafon" mesajlar ve diğer cep telefonları gönderirken veya hesabınızı güncellemek veya geri aramak oluyor. Genellikle "işaretleri" olarak basitçe adlandırılır. gibi Hatta sorular: "Benim için ödeme" - - "Call Me" ve * 143 * Numara # * 144 * Numara # Ve tabii ki, hatta dolaşım içinde, ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Ama "Megafon" ile işaretçileri göndermek her zaman olduğu gibi uygun değildir ve diğer özellikleri kullanabilirsiniz. En kolay yolu, tabii ki, başka pahasına bir çağrı yapmak için. yeterli sayıda "000" çevirmek için, yapmak için. denilen parti kendisine tanıdık numarası ile çağrılır. o telefonu alıp sonra onun pahasına bir konuşma olduğunu sesli duyuru duydum. kullanıcı bulması halinde Ve mümkün bunun için ödemek ve bir çağrıyı alabilir.

Eğer bazı nedenlerden dolayı çalışmıyor bu hizmetten yararlanmak bile Ama eğer söz ödeme alabilir veya bağlayabilirsiniz "İtibarını". Ve bu değil "MegaFon'un" ile işaretçileri nasıl gönderileceği düşünmek, negatif bakiye ile arama yapmanıza izin için başka fırsattır. Ama temel bir fark var. "Ödeme Vaat" hizmet 5 günlük bir süre, bir çağrı yapmak için küçük bir miktar için kredi vermeyi teklif edilmektedir. Bu süreden sonra, para otomatik tahsil edilecektir olarak, hesabınızı kontör için gerekli olduğunu, ancak iki kez bağlanmaya çalışmaz. Ama "Güvenilirlik" her zaman mevcuttur. o ağdaki hizmet süresi ve son 3 ay içinde iletişim hizmetleri için harcanan miktarın bağlıdır Sum. Bu 100 2500 ruble arasında olabilir. Ve kullanıcı sadece denge azaltılmış gezi eşiğini ve sıfır korumak.

kullanmayı tercih sıfır kullanıcıya en ne olursa olsun fırsat veya, her zaman kendileri için en iyi çözümü bulacaksınız. Nedenle "MegaFon'un" ile işaretçileri göndermek sadece bilmek çok faydalı değil, aynı zamanda diğer benzer hizmetler ile ilgili.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.