SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Ben burun döşeme eğer kime başvurabilirim?

Hiç kimse bir soğuk sever. Onun burnunu, gözlerde sulanma esmeye her zaman gereklidir: Bu şaşırtıcı değildir , sürekli burnunu bırakır ve damla sadece geçici bir rahatlama getirir. kasvetli - Gıda tatsız ve yaşam haline gelir. Ancak, bu durumda olan hayatlarının en harcamak insanlar var.

Bu belirti farkeden, size durumu analiz etmek gerekir: tıkanıklık herhangi bir hastalığın diğer belirtilerinin eşlik edip etmediğinin - bir deşarj veya başka bir şey acıyor orada kafasına olsun, ister. Belki, burun tıkanıklığı - Soğuk algınlığının bir sonucudur, ancak her bakımdan sağlıklı bir kişi hastalığı yalanlarla ardından bu semptomlar gelişebilir.

burun bırakır dönemdir, saatler ve günler ve haftalar ve aylarda hesaplanan değilse, sen audiologist bir uzmana gerek. muayene ve hastanın anket temelinde, o sorunun nedenini bulacak ve gerekirse ek bir sınav atayacak.

Neden o zaman burnunu bırakır? alerji, gibi en sık nedenleri burun polipleri, damar tonusu, sapmış septum, sinüzit, istila ihlali, artan burun bademcikler, hormonal bozukluklar, vb. D. Alerjik rinit çok daha yaygın birçok kişi düşündüğünden daha olduğunu. birçok kişi, örneğin, her zamanki toz alerjisi hafif form var olması. Ve buna tepki kesinlikle olacak nefes zorluğu nedeniyle bazı şişme burundan. Yatarken geceleri burun döşeme ise, neden bir alerji olması mümkündür. Bu durumda bir kulak burun boğaz uzmanı sonra, gidebilir Allergist.

Genellikle burnunu ve kronik burun ve boğaz hastalıkları muzdarip insanları bırakır. akut ve kronik sinüzit olarak, soğuk algınlığı ilave olarak, hasta, genellikle gövde esnetilmesiyle ağırlaştırılmış bir baş ağrısı, hisseder. Tanı için genellikle sinüslerin röntgen başvurmak zorundadır.

Burun tıkanıklığı kurtulun oldukça kolaydır ve bazen uzun bir zaman alır. En önemli şey - burun döşeme nedenini öğrenmek ve sonra kaldırmak için. sinüzit Cure; gövde herhangi bir alerjen tepki, açıklık; Hormonal bozukluklar olmadığını öğrenmek; ile sorunlar mı var burun yapısı.

vazomotor rinit tedavisi için belki de en zor, burun bölmesinin yıkıcı veya vasküler bir yapıdır. İlk durumda tedavi rejimini yapacak yetkili uzmanı, aramaya gereklidir ve ikinci cerrahlar olmadan yapamaz. Sapmış septum, doğumsal ve edinsel hem sadece cerrahi rinoplasti ile düzeltilebilir. insan Oldukça çok cerrahinin gerçeğini engeller. Bununla birlikte, sonunda yıllardır nefes sorunlardan muzdarip olanlar, olabilir buna karar verirler.

Bir kişinin, burundan nefes sorun yaşayabilirler komplikasyonlar ile sona yoktur ve hiç de başka bir şekilde kendini göstermediği hangi nedeniyle birçok hastalıklar,. Bir daimi cıvık taraftan vazgeçmek önce Ancak, hala "uhogorlonosu" görünmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.