OtomobilArabalar

"Honda Civic" 2008: sahiplerinin yorumlar, teknik özellikleri, avantajları ve dezavantajları

Belki de en popüler Asya sedan "Honda Civic" (2008) 'dir. bu araba etkileyici hakkında sahiplerinin Yorumlar kalmaktan. Ve genel olarak bir sürü insan, az ya da çok keskin arabalarda, model belli olduğu kabul edilmektedir. Yani, ne kadar özel olduğunu belirtmek edilebilir?

görünüm

Bir araba "Honda Civic" (2008) sahiplerinin yorum hakkında şeyleri konuştukları önce Yani, makinenin kendisi bahsetmek gereklidir. Bir başlangıç - görünümü ile. Gözlerimin önünde insanların hemen boşluk, fütüristik Hatch çıkar gibi biri sadece, bu modelin adını anma gerekmez. Ama ederken bu model uzun gitti ve şimdi popüler sedanlar.

Bu vücut tarafından yapılan makineler, böyle sıradışı bir görünüm ve birçok karmaşık üslup çözüm yoktur. Sıradan bir sedan, sınıf "golf" ait. Ancak, genellikle bu sadece başlangıç gibi görünüyor. yakından bu makine ile karşılarsanız, bir çok özellik bulabilirsiniz.

Dış detaylar üzerinde

"Honda Civic" (2008) sahipleri çoğunlukla pozitif alınan gözden geçirmektedir. Özellikle büyük otomobil severler içindir. Nitekim, bu model sadece değil genel görünüyor - gerçekten öyle. Ve sadece dışarıdan. İçeride de uzayın çok. Dış boyutları sadece kendi sınıfında ötesinde araba anlamak eğer, burada, iç ve boşluk arayan, biz bu model açıkça daha yüksek sınıf olduğunu görebiliriz. Hatta dingil mesafesi ve tanınmış model, Accord'un daha bir.

Makinenin dış herhangi kuru üzüm veya sevindirdi farklı değil - tüm kesinlikle ama zevkli. En önemli şey - birbirleriyle uyum içinde olmaz hiçbir uyumsuzluk ve ayrıntılar vardır. Araba modern ve tutarlı bir hal aldı ve bu bir gerçektir. Ve bu ateşli muhalifleri ve gerçek fanlar hem sahip olması, bu anlaşılabilir bir durumdur. tat günü, dedikleri gibi, tartışma.

Bir uzun menzilli ve bazı düzleştirilmiş bireysel bakımını not etmek değil imkansız. Küçük bir açıklık da dikkat çekicidir. Bizim yolların durumunda rağmen oldukça olumsuzdur. Ama 2008 yılında 'Honda Civic 4D" izin vermedi ve yüksek manevra kabiliyeti vardır, bu makine yüksek hızlarda mükemmel stabilite sahiptir. Bu daha söylemeliyim.

kontrol edilebilirlik

"Honda" - iyi bir tutulması ile karakterize edilir 2008 yılında bir salon. Biz de yüksek hızlarda bile yol yüzeyinde tutulur söylediler. Yine sürükleme katsayısı minimize hakkında söylenmesi gerekiyor. Onun esnek, daha sert süspansiyona hatırlamıyorsam o döner ve çok etkileyici bir resim yapar. 2008 yılında "Honda Civic 5D" - muhteşem, kusursuz el işleri ile bir makine. Hatta yüksek hızlarda, tüm dönüşler ile baş etmek kolaydır.

sürüş performansı

Aracın yolda tam sanki rayların üzerinde gidiyor. Ancak, şasi ilgili bir uyarı var. Yol pürüzsüz olması önemlidir. İyi bir asfalt pist değil tüm bölgeleri övünebilir. Makine bir fakir, kırık yollarda hareket edecek olursa, sürücü yanı sıra tüm yolcular, o asfalt ile ilgili tüm "cazibe" öğrenir. Başka negatif - kabinde gürültü. Ne yazık ki, teknik özellikleri gerçekten çarpıcı ve kötü düşünce araba tasarımcıları "Honda Civic" (2008), izolasyonu üzerinde. İç gerçekten yol yüzeyi ile lastik temas çok fazla gürültü alır. Ama, sert süspansiyon ve kaba yollarda karşı dayanıklılığı rağmen uzun zamandır uzay makinesi sessizce üstesinden gelir. Ve sürücüsü ile yolcuların nedeniyle makinenin uzun tabanı ve salıncak eksikliği rahat hissediyorum. Ama gürültüye kullanılan alabilirsiniz.

Ayrıntılı bir açıklama. "Honda Civic" (2008): Motor ve şanzıman

Yani, araba 1.8 litre 140 kişilik birim hacmi ile donatılmıştır. motor tarafından tahrik edilen bir altı vitesli manuel şanzıman olduğunu. Bu araba simbiyoz bu tür Bu makine için en uygun olanı iyi bir örnektir. Ayrıca, farklı bakış açılarından. Hem ekonomik hem de dinamik dan. Bu arabanın direksiyonuna oturan sürücü, proses kontrolü gerçek keyif alacaksınız. Her vites yumuşak, açık, bazen hiçbir gerizekalı, böylece durumu bozan. da çok öngörülebilir ve konforlu transferi düzenlenmiştir.

Kabinin ergonomi

Bu da başka bir koz araba "Honda Civic" (2008) 'dir. sahiplerinin Yorumlar kabin ve tasarımı ile ilgilidir olumlu deneyimleri ile mutluyuz. Ayrıca, güzel ve çekici, ama aynı zamanda ergonomik sadece bu. Stil, elbette, daha basit ve sade sedan "Honda Civic". 2008 yılının Hatchback - o araba uzay tasarıma ve özgün sanat eserleri yer almaktadır budur. sedan iç çok rahat. Özellikle sürücü koltuğu. Onun geliştirme uzmanlarının üzerinde uzun bir süre çalışmış gibi görünüyor. Onlar çok fazla dikkat iki kademeli bir enstrüman paneli almaz, dokunmatik tekerlek ve ergonomik için uygun ve hoş yaptı. O, tesadüfen, Dual Zone gibi aynı prensip üzerinde çalıştı. çok akıllıca seçilmiş konum kontrol eder. arabada oturan sürücü, basitçe tüm enstrümanlar ve göstergeler arasında gezinebilirsiniz.

Ve yine yenilikçi kolu el frenini memnun edemezsiniz. Rahat ve çekici olduğunu ve bu durumda keyifle iş bir arada da bu öğenin pratikliği tanımlar.

ekipmanlar hakkında

Yani, son olarak paylaşmak için gereklidir ve sahiplerinin yorum. Bir "Honda Civic 2008" (otomatik) hakkında konuşabilirsin ama "mekaniği" ile versiyon işin garibi, daha popüler. modeli hoş ve değişik donatılması, bu birçok kişi tarafından belirtilmektedir. enstrümanın okunabilirliği ile özellikle memnun. Ona bir göz atmak ve delilleri görmek için bir saniyenin onda eksik olarak çok uygun - Üst kademe panellerinde geçirilen örneğin Dijital hız göstergesi,. Bir kullanışlı özellik elektronik "prompter" kaymasıdır.

Birçok sahipleri arabanın bile çok özel bir duygu ki. Onun güzel, onu yönetmek için, hissetmek onunla hareket etmek. Özellikle de bir standart ses sisteminde müzik dinlemek eğer. İyi ses hoş şaşırtıcı sürücüler olduğunu. Bas "etli" ve üst - "sulu" ve şeffaf. Her iki radyoyu yapılandırabilir ve örneğin, ya telefon için, bir flaş kartı üzerinden bağlanarak müzik koyabilirsiniz.

Yorumlar sahipleri

Bu makineyi çalıştırmak olan kişiler, 100-110 km / saat hızlarda sürücü için tavsiye edilir. Bu bizim Rus yollar için tercih ölçüsüdür. Bu aralığın uyarsak, size hoş 1.8 litrelik motor karayolu üzerinde 100 kilometre başına 95 oktan benzinin az altı litre tüketir gerçeği ile sürpriz yapabilirsiniz. şehrin geçmesi Ve eğer bu dönemde yolunda yakıt miktarı 7 litredir. Bu da yüksek bir talep değildir. Eğer 130 ya da 140 km / saat hız kadar artarsa Ve akış hızı biraz artacaktır. 6.3 litre - ve bu maksimumdur. İşte "Honda Civic" (2008) motor için Q değerdir.

Manuel şanzıman ile sedan normal versiyonu yaklaşık 25 000 dolara mal olacak. Bu miktar ekipman etkileyici bir listesini içerir. Pencereler, hava kontrolü, ısıtmalı koltuklar, güçlü hoparlörler, xenon farlar, elektrikli sunroof ve çok daha fazlası ile mükemmel ses sistemi. örneğin otomatik şanzıman versiyonları ve daha pahalı vardır. Bunlar binden fazla dolar daha fazladır. Kullanılmış versiyonu, bu arada, en fazla 600-700 bin ruble değer. Ve iyi durumda olduğunu ve bu yüzden yüksek kilometre olmayabilir.

Genel olarak, bir seçim ve oldukça büyük yoktur. Ve sonra, satın almak ne tür bir araba - daha mütevazi aynı veya daha güçlü bir versiyonu - kendi başlarına her karar vermesi gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.