OtomobilArabalar

Araba Mitsubishi ASX. yorumlar

Araç Mitsubishi ASX biraz "ölçekli» Outlander olup. Sadece dış boyutlarını değiştirmek unutulmamalıdır. Ama milimetre aynı dingil mesafesi.

Mitsubishi ASX. karakteristikleri

turbo 1798 mm çalışma hacmi. Silindir ve piston stroku 83h81,1 milimetre çapı.

14.9 - Araç oldukça düşük bir sıkıştırma oranına sahip, motor shestnadtsatiklapannym 4N13 ile donatılmıştır. Pek çok uzmana göre, bu rakam dizel otomobiller için rekor bir tür olarak kabul edilebilir. düşük sıkıştırma oranı, daha yumuşak bir motor çalışır. Daha önce, seviye soğuk başlangıç koşullarına uygun olarak artmış ve bir norm 21-22,5 kabul etti. Genel olarak, yakıt sıkıştırma kendini ateşleme için 14,5-15 oldukça yeterli. motor araç içinde bulunan «Otomatik Stop & Go» olduğunu. Bu motor otomatik olarak (kaydetmek için yakıt) uygun bir jikle altındadır.

Mitsubishi ASX (incelemeler ve uzmanların görüşleri hem bu teyit) varsayılan önden çekişli araba. Ancak, tüm çekişli şanzıman ile donatılmış AWD versiyonu da sağlanır. Bu durumda, arka aks otomatik olarak bağlanır. Bu, elektronik olarak kontrol edilen, çok plakalı kavrama ile kolaylaştırılır.

İstemci Mitsubishi ASX ve Outlander Bir degerlendirme göz önüne alındığında, şasi özellikleri hiçbir temel farklar olduğunu belirtmek gerekir. İlk modelde, önde McPherson gergi kollu. çift kolu geçmeye Mitsubishi ASX arka (uzmanlardan yorumlar onaylamak) sinematik kusursuz tasarım ( "mekansal düzeni") 'dir. enine stabilizatör ve helezon yaylar Orada tabii ki, vardır ve. lastiğin boyutu 215/65 R16. Ek ücret karşılığında tasarım 17 tidyuymovye tekerleği ayarlayacaktır. Model Mitsubishi ASX bir kremayer ve pinyon dişlisi ile donatılmıştır direksiyon elektroservousilitelem PAS ile. "Temel paket" olarak yazılım ASTC ve ABS kapsar.

Araç Mitsubishi ASX (yorumlar ve uzmanlar ve sürücülerin yorumları bu teyit) iyi aerodinamik vardır: hava direnci kat - 0.32. 1615, ve genişliği - - 1770 mm 4295 mm, yüksekliği araç uzunluğu. yaklaşık 1.270 kg birim ağırlığı en basit konfigürasyonda. 1525 kg - AWD turbo dizel 4N13 iletimi ile makine ağırlığı.

Mitsubishi ASX (bu gösterinin sürücüler yorum) - oldukça dinamik bir makine. yerleri ile dört çeker ünitesi on saniye içinde saatte yüz kilometre hıza geliştirmek yapabiliyor. Maksimum hız, tasarımcılar söz - 198 km / s. Ortalama harcama üreticisi, yüz kilometre başına yaklaşık 5.7 litre tarafından ilan etti. Birçok sürücüler bu dört tekerlekten çekiş "Crossover" için mükemmel bir göstergesi olduğuna inanıyoruz.

Bilgi ve Eğlence ekipmanları Mitsubishi ASX da oldukça "zengin" dir. paketi (MP3 çalar ile birlikte) CD-çalar, altı hoparlör, Bluetooth kulaklık içerir.

üreticileri ve kabin konforu unutmayın. makine "iklim kontrol" tipik "güç aksesuarları" sistemi ile donatılmış olup, torpido gözünü soğutmalı. salonu Güvenlik işaretine kadar da şudur: (sürücü diz yanı) yeterince hava yastıkları olduğunu. Kabin de bir kemeri gergi ve ISOFIX çocuk koltuğu vardır.

150 beygire kadar geliştirme yeteneğine zaman dört bin devir ünitesi tork büyük tutarı - 300 Nm. Modern makine manuel bir altı vitesli şanzıman ile donatılmıştır.

Üretici sırasıyla 1.6, 1.8 ve iki litrelik motor 117, 140, ve bir yüz elli beygir gücü, dahil olmak üzere geleneksel motorlu serisini sağlar.

Haricen araba oldukça hoş görünüyor. Üretici, yeni bir tekerlek tasarımı, sahte radyatör ızgarası, yeni tamponlar, gövde renk gamının modernize formu sunuyor. dekoratif unsurlarla dekore sis lambaları için nişler.

Bir RVR olarak - O Kuzey Amerika Mitsubishi ASX adı Outlander Sport altında satılan ve Japonya'da olduğu söylenmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.