OtomobilArabalar

Opel Astra sedan. Otomotiv sektöründe yeni bir kelime

Opel Astra sedan dünya pazarında son zamanlarda ortaya çıktı. Ama bu grubun yeni araba hazırlanması ile ilgili bilgiler çok daha erken ortaya çıktı. Bazen halkın ilgisini körüklüyor casus fotoğrafları yüzüne çıktı. Opel Astra sedan kamuoyuna sunuldu sonra, esas teşkil eden karakteristikleri için bilinen haline gelmiştir. tüm olanakları ve bu yeni ürünün sınırlarını gösterdiğini test sürüşleri de yapıldı.

Ana göstergelerle başlayın. Bir hatchback de daha yüksek 240 milimetre Astra salonu uzunluğu. sedan modeli Preceding 100 milimetre daha kısaydı. Ama artık makine selefine göre daha küçük gövde hacmine sahip. O 460 litredir.

Yeni sedan aynı sınıfın hatchback üzerine monte edilen bir motoru var. Temel yapılandırma 1.6 litre motor hacmi, 115 hp kapasitesine sahiptir. Daha sonra, sırasıyla, 140 ve 180 beygir gücü 1.4 ve 1.6 litre hacmindeki motoru yüklenmiş ve edilecektir. Gelecekte yeni nesil SIDI motorunu kullanmayı planlıyor.

Yeni Opel Astra sedan çok uyumlu harici veri var. Akan hatları o dinamizm verir. Bu tamamen yeni bir araba. seleflerinden o far ve got ızgara. Klasik kuyruk lambaları o Opel Astra serisinin temsilcisi olduğunu unutmak vermeyin.

Biraz yuvarlak formlar aracın sportif bir görünüm vermek. Arka cam ağır eğilir. Geniş tampon ve görünümüyle mükemmel uyum sağlar. Bu topluluk entegre spoyler tamamlar.

Aynı hevesli tepkiler hak ve iç kaplama. Sadece yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Modern dekor krom ekler tamamlayın. Araba geliştiriciler konfor ve makinenin tasarımına büyük bir önem vermişlerdir. Bu nedenle, tüm kontrolleri sürücü için maksimum rahatlığı ile yer almaktadır.

sportif tarzda yapılmış rahat ortopedik koltuklar, Özellikle kayda değer. Altı yönde ayarlanabilir. Bu özellikler döşemelik kumaş bağımlı olmayan. Deri donanım Opel Astra sedan sınıfı "lüks" otomobil yapar.

Park freni sadece bir düğmeye basarak bir sonucu olarak görür. Makine artıyor hareketli yardımın sistemi ile donatılmıştır. Araç geri ayarlanmazsa, ve çok düzgün hareket etmeye başlayacaktır.

Yeni model çift bölgeli klima kontrolü ile donatılmıştır. Bu birbirinden bağımsız olarak, sıcaklık ön sağlar. İsteğe bağlı olarak, verimli bir kabin boyunca dağıtır hava sirkülasyon fonksiyonunu açabilirsiniz.

başının üzerinde şeffaf bir panel ile Luke açık alan izlenimi yaratır. bir iki bölmeli izolasyon ve saptırma plakasını temin edilmektedir.

araba akıcı bir sürüş ve mükemmel sahiptir direksiyon. gürültü ve titreşim düzeyi minimuma indirilir.

Bu birim, farklı dış veri ile de donatılmış bir model değerlendirilebilir. Güzel şekil, muhteşem iç, iyi teknik veriler - hepsi Opel Astra sedan. son zamanlarda yayımlanan olmasına rağmen, bu arabanın en hevesli üzerinde Yorumlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.