TeknolojininGadgets

Tablet açılmıyor? Ne yapmalı?

Ne olursa olsun tekniklerinin ne kadar mükemmel, bazen onun çalışması, en hafif deyimiyle net ve tutarlı olarak adlandırılan olamaz anlar vardır. Kısa bir süre tabletin kazanılmasından sonra, aniden ürünle birlikte durur nerede Örneğin, durumlar vardır. Aynı zamanda cihaza mekanik zarar olmadığını biliyoruz. Sonra tablet açılmıyor sebebi nedir?

Bu Tallinn yapılır?

Bu cihazların Deneyimli kullanıcılar oldukça sık mutsuz onların garip çalışmaları ile vardır. Özellikle, onlar kaçıp reddediyor, birlikte veya belirgin bir neden olmadan tableti güç o kadar uzun sevmiyorum. Sorun yalnızca raflar sol onların yepyeni, sadece "kardeşler" ile de zaten bir cihaz olarak hizmet değil doğar olması ilginçtir. Neden hala yenilik parlaklık parlar Tablette, dönmedi? sık başarısızlık nedeni nedir? Bu anlaşma öncesinde bana biraz tavsiye vereyim. değil acele mağaza çalıştırmak ve plakayı yerine sormaya - Cihazın çalıştırmak için acele olmadığını fark edin.

Sakin ve panik

kendi başlarına bu sorunla başa çıkmak için duygu olmadan deneyin. Genellikle, bu bu durumlarda en etkin çözümdür. birkaç nedeni cihazın bu tip Genellikle değil çok doğru çalışma. İlk olarak, işletim sisteminin arızalanmasına oluşabilir. Bu durumda, en fazla 15 saniye süreyle Açma / Kapama düğmesine basmanız gerekir. Ve bir ataç alıp Sıfırlama başlamak daha iyidir. Bu basit manipülasyonlara ardından, en sevdiğiniz gadget yeniden etkinleştirebilirsiniz. İkinci sebep nedir Tablet açık değil neden? Bu güç kaynağı sorunları. Bu durumda, olayları bir dizi kontrol edilmelidir. Her şeyden önce, gadget şarj cihazını takın ve bunu aktive etmek gereklidir. run başarısız olursa cihaz tekrar 10 dakika bu şekilde de bu işlemi yapmalıdır.

kendini tamir yapmayın!

Android dayanan tabletlerin farklı davranır olur. Ekran kartı düzgün çalışmadığında Örneğin, bazı kullanıcılar gadget normalde başlamıştır, ancak görünen çalışmadığında olduğunu, sorunlar yaşadım. Bu genellikle ekranın ortak mekânın aşırı ısınmaya neden olur. Bu sorun daha sık tekrarlanır sonra cesaretle tablet servis merkezine gelir. Tablet açılmıyorsa eğer, sadece alarm sesi olmadığını zihinsel not edin. Sakinleşmek ve durumu anlamak Ancak, birkaç kez cihazı başlatmak için çalıştı ve yanıt vermedi, daha sonra profesyonel yardım isteyin. Ve bu arada, sökülmesi ve gadget onarmaya çalışmayın. Bu daha da hasara yol açabilir. Bu Çinli tablet dahil değildir durumlardan özellikle doğrudur. Bu durumda, derhal servis merkezine başvurun ve garanti hizmeti koşulları isteyin. Doğru doldurulmuş olduğu tüm belgeleri satın alıyoruz ve cihazın çalışma koşullarına uygun, bu herhangi bir sorun olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.