SağlıkSağlıklı beslenme

Doğumdan sonra: onlar emzikli anneler yemek

Yeni annelerin doğum sonrası sıklıkla yemek ve ürünler terk edilmesi gerektiği konusunda emziren anneler ne hakkında sorularım var. Anne sütünün bileşimi, gücüne bağlı olarak önemli ölçüde fakat yine değişmez rağmen, aksi takdirde kendilerini besin olmadan sol riski, ihtiyacınız ve annem onların diyet izlemek gerekir, "hiçbir şey" en kalmaz Bebeğiniz her şeyi vermek Her şey gibi kırıntısı verilecektir gerekir. Bebeğin Ebeveynler bu yeme hemşirelik anneler bilmelidir. Her emzirme kadın aksi takdirde, sağlıklı, aktif ve dinamik olamaz, dengeli ve çeşitli bir diyet var, ama çünkü küçük bir çocuk bakımı çaba gerektirir gerekir.

Yani yeme emziren anneler: Tablo

Bir kadın hamile olduğu zaman, sıradan yaşamda 500'den kalori fazla tüketmek önerilir. kalori aynı miktarda tüketilen ve emzirme döneminde yapılmalıdır. Bu bebek emziren anneler günde en az 2000-2200 kcal (ağırlık ve kızların büyümesi bağlı olarak 1.800 2.700 kalori arasında değişebilir) tüketmek gerektiği anlamına gelir. Bu öneri besleme sırasında bebek tarafından tüketilen süt miktarı dayanmaktadır.

Ama masa kız tüketilmesi gereken ürünlerin oranıdır bebek beslenmesi beslenme.

toplam diyetin% 35 Tahıllar, tahıl ürünleri (ekmek, tahıl)
toplam diyetin% 17 sebze
toplam diyetin% 17 taze meyve
toplam diyetin% 13 Süt ürünleri (peynir, peynir, yoğurt)
toplam diyetin% 13 Et ve balık
toplam diyetin% 5 şekerleme

Bu kız, meme-bebek besleme tutması gerektiğini genelleştirilmiş bir rehber sağlıklı beslenme vardır. Diyet bu ilkeleri uymazsa, bu süt kötü olduğu anlamına gelmez ve emzirmedi, sadece bu durumda, hızlı yorgun alırsınız olmamalı ve kuvvetler önemli ölçüde daha az olacaktır ve aslında kırıntısı bakımında çok önemlidir . Her durumda, onlar hemşirelik anneler yediklerini bilmek gerekir ve bu sağa mümkün olduğunca yakın olacak şekilde mümkün olduğunca, diyet ayarlamak için deneyin.

Bir emzirme anne-vejetaryen olması daha iyidir

Yeni anne vejetaryen ise, tam proteinler odaklanarak, ürünlerin büyük bir çeşitlilik tüketmek gerekir. Tüm bu yeme emziren anneler sonra en önemli şey sadece vitamin ve mineraller, aynı zamanda çocuğun vücut inşa edildiği sözde "yapı taşları", daha doğrusu protein ve karbonhidrat olduğunu. Ayrıca, Annesi bir vejetaryen bir anne sütü ile beslenmektedir çocuk ve yoksun olabilir B12 vitamini, bu nedenle kırıntısı bu vitamin içeren hazırlıklarını vermek yersiz değil. diyet süt, soya, vitamin takviyeleri ve sıradan vitamin takviyesi ile zenginleştirilmiş maya dahil etmeyi unutmayın. Eğer diyet dengelemeye yardım gerekiyorsa, bir diyetisyen veya emzirme danışman başvurabilirsiniz. Ayrıca tüm gerekli bilgiler bir "sağlıklı çocuğun ofisinde" mevcuttur, bu tür odalar her çocuk kliniklerinde mevcuttur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.